2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Antibiyotik kullanmıyorum doktora gidemedim 2 gündür köyde kalıyoruz malesef kol altına doğru Bi yerde dokununca ağrı var ve damar düğüm olmuş gibi eskiye göre iyiyim ateş vs yok
Yazılmış genelde ama bende yazayım yine de .mutlaka duş al sık sık sağ ve emzir.ters falan emzirmeyi de dene .sütü boşaltabilirsen rahatlarsın

Konak sorunu olan kızlar.. Bunu kesinlikle tavsiye ediyorum, 2 kullanımda bizim konaklar tamamen bitti😍

Eklentiler

• 0BC23E56-CA5B-46BC-A7D8-3FB0A5D1AC65.jpeg
    0BC23E56-CA5B-46BC-A7D8-3FB0A5D1AC65.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 56
Yazılmış genelde ama bende yazayım yine de .mutlaka duş al sık sık sağ ve emzir.ters falan emzirmeyi de dene .sütü boşaltabilirsen rahatlarsın
Sık emzirme sıcak kompres masaj acılmadı malesef ters emirme deneni iki kez denedim kızım sevmediği için emmek istemedi sağma manuel pompam hanymish marka iyi degil sanırım etkili olmuyor

Selamlar, bebeğiniz acıkınca ya da uykusu gelince sinirlenip yanaklarını yolmaya başlıyor mu? iki dk yanından ayrılıyorum geldiğimde yüzünü kanatmış oluyor :KK43:

Sık emzirme sıcak kompres masaj acılmadı malesef ters emirme deneni iki kez denedim kızım sevmediği için emmek istemedi sağma manuel pompam hanymish marka iyi degil sanırım etkili olmuyor
Doktorlar genelde bişey demiyo ama belki antibiyotik verir.çok zorda kalırsa genel cerrah boşaltıyor .benim de öyle oldu inş gerek kalmaz

Öldümmm oyyyy bebem beni çok yoruyor kızlar arada okuyorum ama yazamıyorum ç 🥴uyutuyorum geri uyanıyor şspşik gibi kolumda uyuyor yatırıyorum hop bir daha anam bu ne böyle:kızgın: atak diyin ne olur

Kızlar 11:30 da şu sakral gamze için ultrason ile baktırın demişlerdi onun ultrasonu var dua edin kapalı olsun omurilik ile bağlantısı olmasın 🤲🏻gerçekten Rabbim daha zor şeyler göstermesin ama yavrum doğdu doğalı sürekli bir hastahane işi içinde sanki 😔tabi buna da şükür asla isyan etmiyorum yanlış anlaşılmasın ama işte insan üzülüyor
Canım bende de var kız bu yaşıma geldim kapanmadı hala

X