2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Biberon reddi yaşayan var mı bir ha ri bir benim derdim bitmiyor 😂 biraz kilosu düşük arada mama vereyim diyorum kıyamet kopuyor
Doğduğundan beri hiç almadı. Çok kez denedim. 4 aylık olunca tekrar deneyeceğim inşallah alır
Hah benimki aynısı dedim tam oh mis gibi uyuyor çocuk geceleri 2 saat mi kalkıyor emzir yatır 5 dk sonra bi daha salla öyle uyuyor
İnşallah düzelirler 🍀

Biz varız 🙋🏼‍♀️ kızım asla biberondamn birşey içmiyor. Bir keresinde arkadaşıma akşam yemeğine gittim yemek esnasında acıkırsa biberonla iciririm sütünü diye sağdım yanıma aldım açlıktan 1 saat ağladı ama yine de biberondan içmedi bende emzirdim mecbur.
Ben de öyle katılana kadar ağlıyor ağzı süt dolu yutmuyor napıcaz bi yöntemi yok mu acaba

Biberon reddi yaşayan var mı bir ha ri bir benim derdim bitmiyor 😂 biraz kilosu düşük arada mama vereyim diyorum kıyamet kopuyor
Gel sarılalım 😂😂bak eve dönüyoruz şimdi şu güncel sorunları göstermeye başlayacağız Allah bilir bizi ne bekliyor 🤦‍♀️biberon bizimki önce alıyordu ama artık asla almıyor

Diş çıkarma ne berbat şeymiş. Tam gaz sancısından kurtulduk derken şimdi bu. Çocuk bi rahat edemedi . Bazen deliriyor kaşıntı tutuyor ağrı oluyor muhtemelen huzursuzlaniyor ağlıyor hafif ateş uyumuyor .Calpol veriyorum 6 saatte bir mecburen. Yoksa çok yıpranıyor uyuyamıyor. Velhasil büyümek cok sanciliymis kıyamam kuzulara..

Kızlar sizin bebişler de emerken ellerini de araya sokuyorlar mı
Eli daha tatlıysa demek🥰🥰
Canim sen gata da calisiyordun , bişey soracağım hocalar orda mesai dışı bakıyorlar mi? Benim bebişi beyin cerrahına götürecez kafa yapisi olarak arkası cikkin doktor onda sorun tok ama beyin cerrahi görsün dedi kafa yapısı olarak. Hocalar bakıyor mu biliyor musun?

Abisi de oyleydi simdi ki oglumda oyle canim. İlk sütlerim boşa gitmedin diye buzluktan cikarip icireyim dedim almadi biberonu. Abisi de ise giderken bu sebepten cok ac kaldi. Bunda simdilik donmucem ucretsiz izin aldim 😅

X