2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Eli daha tatlıysa demek🥰🥰
Canim sen gata da calisiyordun , bişey soracağım hocalar orda mesai dışı bakıyorlar mi? Benim bebişi beyin cerrahına götürecez kafa yapisi olarak arkası cikkin doktor onda sorun tok ama beyin cerrahi görsün dedi kafa yapısı olarak. Hocalar bakıyor mu biliyor musun?
Beni çıldırtıyor elini çekmeye calısmaktan emziremiyorum. Bi de bagrınıyo yani çekiyorum diye 🤦🏽‍♀️😂

Yok canım mesai dısı bakım yok mhrs üzerinden bakıyorlar. Ama şöyle birsey var mhrsden hocaya randevu alsan dahi asistan bakıyor genelde. Eğitim arastırma oldugundan öyleymiş.

Kızlar merhsbalar kızımın sık emdiği sağ göğsümde sabahtan beri kol altına devam eden sertlik var tamamı değil kısmı bir bölge emzirmek çok ağrı veriyor kolumu kıpırdatmaya korkuyorum ağrısından ayrıca dokunmak bile çok ağrıtıyor ama doğsun diğer kısımlarında sertlik ağrı yok bu mastit dediğiniz durum mu nasıl geçiyor

Kızlar merhsbalar kızımın sık emdiği sağ göğsümde sabahtan beri kol altına devam eden sertlik var tamamı değil kısmı bir bölge emzirmek çok ağrı veriyor kolumu kıpırdatmaya korkuyorum ağrısından ayrıca dokunmak bile çok ağrıtıyor ama doğsun diğer kısımlarında sertlik ağrı yok bu mastit dediğiniz durum mu nasıl geçiyor
Evet mastit muhtemelen çok ilerlemeden duş al bol bol emzir emzirmeyle boşalmazsa sağ canım duş alamazsan da sıcak kompres yapıp öyle emzir veya sağ birde masaj yap Youtube da videolar var onları izle. Yaşayan biri olarak ilerlerse daha acı verici oluyor benimkini doktor delip boşaltmak zorunda kaldı. Allah şifa versin inşallah hemen geçer

Evet mastit muhtemelen çok ilerlemeden duş al bol bol emzir emzirmeyle boşalmazsa sağ canım duş alamazsan da sıcak kompres yapıp öyle emzir veya sağ birde masaj yap Youtube da videolar var onları izle. Yaşayan biri olarak ilerlerse daha acı verici oluyor benimkini doktor delip boşaltmak zorunda kaldı. Allah şifa versin inşallah hemen geçer
Ateş ve titreme ile uyandım 38e yeni düştü sadece bir bölgede olması normal mi hamileliğin başında birkez oldum oda tam sekildeydi eşim illa acil diyor da iki çocukla gitmek istemiyorum

Ateş ve titreme ile uyandım 38e yeni düştü sadece bir bölgede olması normal mi hamileliğin başında birkez oldum oda tam sekildeydi eşim illa acil diyor da iki çocukla gitmek istemiyorum
Tarif ettiğin şey mastit evet ben galiba bi 7 8 kez oldum 🤦‍♀️

Kızlar 11:30 da şu sakral gamze için ultrason ile baktırın demişlerdi onun ultrasonu var dua edin kapalı olsun omurilik ile bağlantısı olmasın 🤲🏻gerçekten Rabbim daha zor şeyler göstermesin ama yavrum doğdu doğalı sürekli bir hastahane işi içinde sanki 😔tabi buna da şükür asla isyan etmiyorum yanlış anlaşılmasın ama işte insan üzülüyor

Kızlar 11:30 da şu sakral gamze için ultrason ile baktırın demişlerdi onun ultrasonu var dua edin kapalı olsun omurilik ile bağlantısı olmasın 🤲🏻gerçekten Rabbim daha zor şeyler göstermesin ama yavrum doğdu doğalı sürekli bir hastahane işi içinde sanki 😔tabi buna da şükür asla isyan etmiyorum yanlış anlaşılmasın ama işte insan üzülüyor
İnşallah güzel şeyler duyarsın, için ferahlar.

Rabbim sifa versin🙏🏻. İnsallah guzel haberler ver bize canim. Su an bitmistir muhtemelen hatanede isiniz, musait olunca yazarsin.

Sıcak uygulama veya bi dus al canim. Bi de emerken o sert yere masaj yap

Kizlar 3. Ay kontrolune gittim 550 gram almis az dedi doktor. Hemen mama vermeyelim bu ay da kontrol edelim ona gore yol izleyelim dedi.Cok canım sıkıldı ya. İlk oglum prematureydi ikinci kilolu doğunca bunda rahat ederim bari demistim pufff .. benimki gibi az alanlar var mi? Doktorunuz nasil yol izledi

X