2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Beraber arkadas olsunlar diye arasinda 2.5 yas var ama gercekten tekte mi kalsaydik acaba diyoruz vazen ama cok gec bu korunma yontemi ne olucak yaa aklima cok takikiyor 3. İstemiyorum kesinlikle

Kac saat uyudu kuzum?
Endise etme, aciksaydi
Kesinlikle uyanir seni de uyandirirdi. İcini ferah tut. Annesini dinlendirmek istemis minik kus

Normal canim kilo alımı iyiyse takilcak bir konu degil hatta sevinelecek bir konu

Bi gecelik bana dinlenme molası vermiş baya gece birden sabah 7ye kadar uyumuştuk ama yine zor uyumaya uyanmaya devam etti bugün

Kuzum illaki dusunmussundur ancak hatirlqtmq maksatli soylemek istedim, doydugundan ve gazinin olmadigindan eminsin diil mi?

Biz gündüzleri hep oyleyix atak olsun olmasın

Deri alti impilanti bu ara cok ilgimi cekiyor ama kilo aldirma durumuoarida olabilirmis galiba. Spiral dogumdan be kadar sonra takabiliyorusnuz ve kullanip yan etkiai yasiyan var mi merak ediyorum
Ben=40 kontrolünde gittim.2aylik olunca takalım dedi. Mirana kanamayı azaltiyormus, benden myom almsti 3 tane onlarin yeniden oluşumunu engeller dedi. Ben spiralin adetliyken takıldığını okumuştum sanırım yanlış olmasın ama miranada 2aylik.olunca gel dedi henüz gitmrdim

Aynen adetliyken takiliyor diye duydum bende bir arastirayim olmazsa bende sprila takarim kazaya kurban gitmiyim esim hicbir sekilde prezervatif istemiyor kemdime guveniyorum diyor ama ben 3. Yu kesinlikle sicak bakamıyorum

Biz rotaya geçen ay başladık bu ay menenjit olduk

Günaydın kızlar. Sabahları burnu tıkalı uyanıyor benim kızım hep fosur fosur böyle burnu. Sadece sabah oluyor. Kalorifer de kapalı olmasına rağmen. Sizde de var mı? Çözümü nedir ki bunun neden oluyor

Benim minik hep öyle bazs birkaç defa açıyorum gerçi iki gündür açmadım . Sabah 6.30da uyandi nefes almakta zorlanıyordu tikaliydi smdi açıldı

Hangisini oldu b grubu mu a grubunu ne zaman olacak ? a grubu 1 yasinsan sonra tek doz dusunuyirm. Diğeri yaş sınırı yokmuş 3 doz seklinde . Fiyatı nedir bide
Bexsero B grubu olduk 3-5-13. aylar şeklinde yapılacak, Menenjit 1 yaşından küçük çocuklarda ciddi hasar bırakıyor ben uyarımı yapayım yaptırıp yaptırmamak size kalmış dedi doktor.. Diğer A grubunu yanılmıyorsam 7. Aydan itibaren yapacağız dedi..
biz doktorun bulunduğu hastanede yaptırdık 1.200₺ gibi bi ücret ödedik

Kızlar bebeğiniz insanları tanımaya ayırt etmeye başladı dimi? Bugün 3.ay kontrolümüzde doktor çok erken diyip durdu ki bizimki çoktan başlamıştı tanımaya en erken 4 5 ayda insan seçer sever yada sevmez dedi. Bizimki direkt gösteriyor sevdiğini sevmediğini yada korktuğunu. Çok erken olduğunu sanmıyorum. Öyle bi tavırla söyledi ki bende bu kötü bir şey değil dimi diye sordum korkuttu napayım yok ama bu bebek seni çok yoracak dedi değişik bi tavırla bırak onu da ben düşüneyim, ben bakıcam sonuçta… gelişimi ve sağlığı yerinde olsun da birde erken konuşacak dedi. Baya baya konuşmaya çalışıyor. Ama buda normaldir bence sizde de böyle dimi? Ben doktoru değiştireceğim galiba.

Benim minik hep öyle bazs birkaç defa açıyorum gerçi iki gündür açmadım . Sabah 6.30da uyandi nefes almakta zorlanıyordu tikaliydi smdi açıldı
Neden oluyor ki ya sürekli sabahları. Siringayla mi serum fizyolojik sıkıyordun.onuda fışkırtma tarzı sokmamak gerekmiş. Flakonlarda çok az.

Ben kulak burun boğaz doktoruna da götürdüm serum fizyolojik diyorlar başka bir şey de demiyorlar mecbur öyle olunca burnunu açıyorum önce serum sonra burun aspiratörü. Havayı nemli tutmaya çalışıyorum buhar makinesi ile. Bir de acil durumlar için deniz suyu spreyi aldım. Her yerde her zaman serum uygulanmıyor.

Bende de ikisi var. Fışkırtma tarzı da yapmayın diyorlar ama serum fizyolojike. Ee flakonlarda az bende bilemedim. Ablasida aynı hadi o alerjik astım ondan . İkiside sabah zor nefes aliyo. Evi sürekli havalndriyirum kombi kapalı gece 23 derece üstüne çıkmıyor oda.bende anlamiyrm. Birde buhar mak kullanamiyoruz artık abladan sebep iyi geliyormuş astima

Selam kizlar 5gundur ateşli boğaz ağrım vardı hiç bakamadım buralara nasılsınız?
Sizlere bir sorum olacak acil. Kızımın kulak arkasındaki pullanma sulu yaraya döndü ve boynundaki bogumlarda da kızarıp sulanıyor sık yıkayıp silmekle alakası yok. Netten baktım egzama diyor ki bende ve küçük oglumda da var maalesef. Doktorlar bile mustelanin stelatopia şampuanını öneriyormuş kullanıp memnun kalan var mı aranızda?

Gece 23derece de nasıl giydirip örtüyorsun canım üstünü. Benim kız tepine tepine üstünü açmaya başladı. Kış bebeğini giydirme ve örtme ne zormuş ya. İki oğlumda yaz bebegiydi hiç zorlanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…