2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kahverengi midede kalan ilaçmış 🤦‍♀️size de fikir olsun calpol rota aşısı vs derken midede sütle karışınca olabilirmiş kuzenim sağlıkçı arkadaşım eczacı ikisi de aynı şekilde döndü mesaja, bende kan da rengi değişti sandım aklım oynadı, bunu kustu şuan bir huzur uyuyor
Çok acemiyiz. Sitede birbirimizden öğreniyoruz. Ben de bilmiyordum. Kötü bişe olmamasına sevindim geçmiş olsun

Selam kizlar. Benim kızda 2gecedir burun akıntılı arada hafifte öksürük var. Burnu almıyorsa genzi akıyor otribebeyle çekiyorum bugün sabah bı yeşil geldi sümük bikere. Eşim 2haftadir hasta ondan mı geçti bilmiyorum muhtemelen ondan. Genel keyfi iyi şükür ateşte yok insallah çabucak geçer ya bakalım

Bilmiyorum ya bugün dışarı cijtik birisi 40 günlük mü dedi bende hayır deyince hiç gelişmemiş 40 günlük gibi duruyor dedi oyuzden moralim çok bozuldu. Tm sağlıklı olsunda ama böyle şeyler duyunca çok canım sıkılıyor 🙁
Ne kadar aptal insanlar var yaaa🤯 sana ne milletin çocuğundan 😵‍💫

Bilmiyorum ya bugün dışarı cijtik birisi 40 günlük mü dedi bende hayır deyince hiç gelişmemiş 40 günlük gibi duruyor dedi oyuzden moralim çok bozuldu. Tm sağlıklı olsunda ama böyle şeyler duyunca çok canım sıkılıyor 🙁
Hey Allahim ha 40 gun ha 68 günluk o sure icinde atağa mi gecicekmis 🤭 ayrica belki 2.500 belki 4000 kilo dogdu nereden biliyor acaba.
Boşver takma canim sen bunu premature annesi olarak söylüyorum sana .

Kızlar galiba ateş işi bitti inşallah gece de artmaz da böyle geçer gider ay daha da çocuğa laf etmeyeceğim beni yoruyor diye şu bir günde emdi az sızladı küt uyudu alışık olmayınca uykuda tıs tıs tabi içim eridi şimdi şimdi gözü açıldı uykuya direnip cinnet geçiriyor o cinnet geçirdikçe biz sevinir olduk 🤭😅

Kızlar galiba ateş işi bitti inşallah gece de artmaz da böyle geçer gider ay daha da çocuğa laf etmeyeceğim beni yoruyor diye şu bir günde emdi az sızladı küt uyudu alışık olmayınca uykuda tıs tıs tabi içim eridi şimdi şimdi gözü açıldı uykuya direnip cinnet geçiriyor o cinnet geçirdikçe biz sevinir olduk 🤭😅
Valla ateş çok değişik sizin tabi aşıdan dolayı oldu. benim oğlumda dün en son gece 12 gibi ateş düşürücü aldi
Çıkmadı daha inşallah çıkmaz , başı Biraz sıcak geliyor ama şükür gülmeye başladı. O kadar ağladı ki katıla katila cok zordu.iyi olsun kuzular hep

X