2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
İlk 1 yıl koldan aşı yok demişlerdi koldan mı oldu? Bizimde 6 Nisan da aşıları, hemşire gelmeden akşamdan ver ateş düşürücü dedi bende vermeyi düşünmüyorum çok saçma geldi bana inşallah ateşi çıkmaz, hemencik atlatırlar
Ya akşamdan vermek saçma bence bizim her iki hemşire de eve giderken ver dedi ben korktuğum için verdim az verdim bide bir çay kaşığı . galiba bu ay saxce koldan vardı 3 tane aşk oldj çünkü ondan

Kıyamam ya kolları illa ağrıyacak demekki şimdi uyuyor bende durumuna göre vereceğim bakalım
Ewt agriyacakmis dikkat et koluna. ya akşam hiç uyumadı inan sabah 6 ya kadar ya kolumdaydj ya da beşikte simdi ise gözünü açamıyor uykudan bu çocuğun birseyi olsa gündüzde uyumazdi demi gece mahvediyor bizi

Ewt agriyacakmis dikkat et koluna. ya akşam hiç uyumadı inan sabah 6 ya kadar ya kolumdaydj ya da beşikte simdi ise gözünü açamıyor uykudan bu çocuğun birseyi olsa gündüzde uyumazdi demi gece mahvediyor bizi
Gece gaz mı birikiyor ben anlamadım ki herkes der artık gece uykusu uzadı kendi uyanmaz ise ben emmesi için kaldırmıyorum vs ben gece uykuya dalsın diye saatlerce takla atıyorum, dalarsa beşikte uyuyor bak gece hakkını yiyemem ama dalması olay, hele bu gece ne olur bakalım

Tamam acele etme🥰 bu aşı dönemini kaçırdım zaten bi fırsat olup da araştırıp alamadım koltuk altı olan braun aslında ondan memnunum ama sürekli koltuk altı zor bakalım bu gece onunla nöbet artık
Brion vega temassız kullanıyorum yıllardır memnunum. Hastaneye giderken yanıma alıyorum bazen karsılastırıyorum ordakilerle aynı ölçüyor

Canim sleepyin kalıpları küçük oyuzdej ona küçük geliyor ben 1 numara almıştım çok pisik yaptı ve hep sızdırdı evy baby in markasını aldım 1 numara baya kullandim onu şimdi 2 numaradayiz boyut olarak sleepy den daha büyük ve hiç sızdırma yapmadı farklı bir markaninkini dene istersen
Molfix denedim daha iyiydi. Ama elimde fazla 4 no var. Biraz daha kullanırım
Ateşi çıkmadan mı verdin biz de 10 da oldu aşıyı şimdi uyuyor uykuda bazen ağlıyor ama henüz ateş düşürücü vermedim olmayınca
Önlem amaçlı ben aşıdan eve gelince çay kaşığı kadar verdim
Kizlar benim kızın boyu 61 kilosuda 5.450 az degilmi kilosu mama alıyor sadce bu arada 3.340 ile doğdu ama kuvezdw kaldı 20 gun boyunca sonra tekrar yattık hasta oldu bide rota virusunu geçirdik
2 kilonun üzerinde almış cok iyi değil mi :) maşallah. Boy da uzun. Hastalığına rağmen gelişmesi iyi olmuş maşallah

Doktora sabah götürdük,kendi dokturumuz yoktu başka doktor bakti, kan,idrar ve infulenza testi istedi. Hepsi iyi geldi, viral enfeksiyon dedi, ateşi eve gelince 38 üstüne cikti. O ara aramıştı doktor sonuçlar icin, duş aldırın dedi. Ben evde covid testi vardı yaptım negatif çıktı, 2-3 gün sonra tekrar yap dedi. Çok kötü yavrum ağlıyor çok kötü

Doktora sabah götürdük,kendi dokturumuz yoktu başka doktor bakti, kan,idrar ve infulenza testi istedi. Hepsi iyi geldi, viral enfeksiyon dedi, ateşi eve gelince 38 üstüne cikti. O ara aramıştı doktor sonuçlar icin, duş aldırın dedi. Ben evde covid testi vardı yaptım negatif çıktı, 2-3 gün sonra tekrar yap dedi. Çok kötü yavrum ağlıyor çok kötü
Çok gecmis olsun canim. Insallah hemen toparlar keyfi yerine gelir

Dr 6. 2 kg hemşire 6.3 kg ölçtü. 4 kg doğmuştu kızım. Ben 172 baba 178 boylar. Çok uzun da değiliz. Benim ayaklar 41 😄 ben de ayakkabı bulmakta zorlanıyorum
Olsun ailede başka uzun varsa onada benzer ki sizde uzun kategorisindesiniz bence 😊 ben 1.63 eşim 1.87 boyu. Büyük oğlum boyda babaya küçük oğlum bana benzeyecek gibi böyle giderse bakalım kız kime benzeyecek ☺️
39dan sonrası bayanlarda zor oluyor ayakkabı gerçekten

Seni takdir ediyorum. 3 cocukla başa çıkmak kolay değil. Hem de güzelliklerle, hiç şikayet etmeden anlatıyorsun. Benim ilk. İkinci hemen arkasından olsun bir daha tüp bebek deneriz demiştik. Şimdi ara vermek iyi gelecek diyoruz 🤣
Sağol canım ama en zoru zaten ilk çocuk bütün hayatın değişiyor çok büyük sorumluluk çünkü. 2cocukta zor çok çocuğa geçiyorsun çok vicdan yapıyorsun yetebilir miyim diye ama 3daha kolay çünkü çok çocuğa alışıyorsun tecrubelisin 😄 çok çok zorlandigim agladigim zamanlar oldu ama şimdi çok hızlı büyüdüklerini bildiğim için tadını çıkarıyorum ki yine de bazı zamanlar bende çok zorlanıyorum yine ama çok izleniyor bu günler

Etrafımdakiler ilk zor. 2.de salıyorsun diyorlar. Şunu yemesin, içmesin , izleme, sessizlik olsun vs gibi kendini kasmıyorsun, kardeşi arkadaşı olur diyorlar 😄 sanki içlerinden biz yaptık siz de görün gününüzü der gibiler 😅senin bebenin bir kardeşi varmış yeter 🧿🤣 çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin. Ama kolay değilmiş.
Ben kimseye yap ikinciyi demiyorum sabrın varsa yap diyorum genelde ama kardeş gerçekten çok güzel. Zor günler geçiyor sonuçta bide büyüyünce iyiki diyorsun. Benim mesela iki oğlumun arası 24ay. Hep ilerde rahat edeceksin dediler gerçekten şuanda rahatım şükür birbirlerine arkadaşlar hep. 3.yude 34yasimda doğurdum. Eğer ikinci için bekleseydim muhtemelen üçüncüyü düşünmezdim

İşte keşke elimde olsa 😕 hamile kaldığımda anksiyete için ilaç kullanıyordum ,bırakmak zorunda kaldım. Atak dönemi gelince böyle saçma sapan takıntılar başlıyor . Kendimi hiçbir şekilde ikna edemiyorum. Aynen dediğin gibi doymasa uyumaz , mutlu huzurlu görünmez diyorum ama bir yandan da " ama ya şöyleyse ,ya böyleyse " diye binbir bahane üretiyor beynim 😕 çok zor çok yorucu .
Rabbim acil şifa versin tabi yaşamayan bilmez.

Biz de cuma olacağız inşallah rotayı 3. Ve 5. Ay yaptırayırm diye düşündüm bu ay çok aşı var kararsız kaldım açıkçası 🙄 Dilyy Dilyy sen nasıl yaptın canım
Ben rota yaptırmadım canım onun dışında da büyük bir felaket atlattık zatureden yattı İpek saturasyonlari düştü az kalsin yoğun bakıma sevk olacaktı çok korkuttu bizi şükür ama iyi şu an

Ben rota yaptırmadım canım onun dışında da büyük bir felaket atlattık zatureden yattı İpek saturasyonlari düştü az kalsin yoğun bakıma sevk olacaktı çok korkuttu bizi şükür ama iyi şu an
Canım çok geçmiş olsun kıyamam atlatmissiniz ya şükür 🤲 nasil oldu zatürre.
Öksürük mu vardı

Ben kimseye yap ikinciyi demiyorum sabrın varsa yap diyorum genelde ama kardeş gerçekten çok güzel. Zor günler geçiyor sonuçta bide büyüyünce iyiki diyorsun. Benim mesela iki oğlumun arası 24ay. Hep ilerde rahat edeceksin dediler gerçekten şuanda rahatım şükür birbirlerine arkadaşlar hep. 3.yude 34yasimda doğurdum. Eğer ikinci için bekleseydim muhtemelen üçüncüyü düşünmezdim
Aa yazmışsın pardon 🫣

X