2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Az önce aldım 245tl. Akşama doğru 6 gibi başlayacağım hep aynı saatte vermek için
Bayada varmış, geçen sab simpleks ve nurse harveys aldık 500 liraya yakındı ama aman aman bi fark olmadı.. şimdi diyorum bundan mı alsam
Relactaz dı ama bugün bio gaia aldık bakalım
Canım sen sab simpleks ve nurse harvey kullandın mı? Bio gaia kullanınca fayda görürsen yine yazarmısın bende alayım

Bugün sağlık ocağına aşıya gittik hemşireler uu bu çocuğun gazı var karnı çok şiş masaj yapıyon mu yediğine dikkat ediyon mu şöyle yap böyle yap diyor sanki hiçbirini yapmıyormuşum gibi.. çok çaresiz hissediyorum ne yaparsam yapayım çocuğun gazı var karnı şiş ve ıkınıyor..artık insanların akıl vermesi batar oldu

Kızlar çıldırıyorum. Bugün amcam geldi neyse ısırdığı çikolatayı bebişin ağzına doğru tutmuş. Babannem napıyon sen dedi o zaman farkettim bişi olduğunu, arkası dönüktü bana çünkü. Yok yok deymedi napacak diye merak ettim valla bıraksam yiyecek dedi güldü. Değmedi diyince bende üstünde durmadım ama anne sütü hariç hiçbir şey vermediğimi vurguladım. Çikolatayı ek gıdaya geçince bile tattırmıcam diye bastırarak söyledim. Amcamın çocuğu yok bu konuları da asla bilmez. Neyse bi 5 dk sonra bebişe yöneldim bi baktım dudağında çikolata değmiş ve yalanıyor. Çıldırmak üzereyim. Dudağına tuttuğunda değmedi dedi ama değmiş. Ben kendi ağzıma sürdüğüm şeyi bile yedirmem kızıma ilerde. bu ne demek yaaaaa deliriyorum. Hemen sildim yüzünü ama midem bulanıyor ve çok gerginim. Bişi olmaz diyin bana dicem ama her şey olabilir el kadar bebe bu yaaa hiç mi aklın fikrin yok ısırdığın çikolatayla benim bebeğimin ne işi olabilir!. Bir dk bile gözümü ayrımıcam biri geldiğinde. Başında babannem var diye karşı koltuktaydım içim rahattı. Çok gerginim çok. Ben nasıl bu çocuğu anneme emanet edip işe başlıcam. Gözüm arkada kalcak. Tamam anneme güveniyorum tabi ki ama eve gelen gidene nasıl güvencem. Bunları düşününce asla çalışasım gelmiyor

Napmış olmus yani simdi ? bazı büyükler boşluktan ne yapacağını saçmalıyor gercekten. Bir de yapma dersen inadına yapmaya çalışan tipler var. Hayir erkeksin yani ağırbaşlı sekilde otur kenarda sanane bebegin yiyecegi iceceginden.
Sakin ol canim işe döneceksin diye ekstra endiseleniyorsun ,ilkinde ise donecegim zaman bende cok hassaslasmistim .Amcan sık bir sekilde evine gidip gelen biriyse de uyar canım bence

Böyle tiplerden herkesin çevresinde 1 tane de olsa vardır. Yememiştir, ki zaten uyarmışlar. Sinirlenince bebeğe de yansıyor ve huzursuz oluyor. İlaç vermek zorunda kaldığımız zaman oluyor. Minicik yalamış oldu belki. Korkma. Eve annen rahatsız olmazsa kiwinin 300 tl lik kamerası var, alabilirsin. Geleni gideni de görürsün. Onlar da kamerayı görüp dikkat ederler.

Amcam üst katımda oturuyor ama bana binde bir gelir. Annemlerde babaannemin üst katında oturuyor. Amcamda her gün babaanneme gidiyor yani her gün bebeği görmek isteyecek… aşırı gerildiğim için fazla muhattap olmadım kalp kırmak istemiyorum. Çünkü ağzına değdiğinin farkında değildi. Şu olayın şokunu ve gerginliğini atlatayım uyarcam… eşime anlatamadım. Oda çok kızar ve bilenir direkt çok hoşlanmıyor zaten amcamdan.

Ya kamera süper fikir teşekkür ederim annem rahatsız olmaz asla. Bu aklıma gelmedi hiç alıcam en kısa sürede

Domates ve çikolataya rağmen devam ederse süt ürünlerini kes bakalım oda en yaygın alerji yapan şey. 1hafta dene hepsini bakalım. Hiç bilmiyorum test olayını

Ya neden takıyosun kafana bunları canım ya elinden gelse niye gazı olsun istersin ki. Lütfen takma kafana ve anneliğinin en güzel zamanlarının tadını çıkar. Konusanlar hep konusur

Bio gaia probiyotik zaten bağırsak florasını iyileştirici düzenleyici. Kimisi sab simplex ve bio gaia aynı anda kullanıyor

Off bunun bi benzerini oglumda yasadım. Bebeğim 4 aylıkken azcık agzına ciğer sürmüş kaynanam. Neymiş canı cekermiş. Off bi kıyamet kopardım ki sorma. Alerjiden ölen bebekleri gösterdim anlattım. Oyle bi korktu ki ben işe başlayınca hersey için beni arar oldu ama tepkini mutlaka göster canım. Eski zamanlarda değiliz cahil de değiliz. Herkes kendi kurallarıyla büyütsün bebeğini

Bende günde kaç kere masaj yapsamda karnı sis yani çok normal devamlı besleniyor çünkü. Bunu bilen insanların söylemesi çok acayip. Hiç kendini sıkma he he deyip geçiyorum ben kim olursa sende hiiiic takılma sakın

Cahillik diyorum sadece. Annene güveniyorsan korkma canım okadar evham yapma. Annen emanet çocuğa daha dikkatli bakar yaklaştırmak kimseyi

Hayır ben relactaz sonrası ilk kez bunu kullandım bugün daha ilk gün ama nasıl olur bilmiyorum, gazdan mı normali mi bu bizim kız ya emecek ya uyuyacak yada ağlayacak sakin de ağlamıyor kaskatı geçip donuyor ağlamaktan bu kadar sinir neden oluyor anlamıyorum da

Sende var mi ondan canim.Bende var ama çöp resmen..
Bebek uyurken oğlum la apartmanin cocuk parkina ineriz diye almistim ama yok yani surekli baglanti kopuyor hic guvenilir degil

Kızlar bugün tecrübem bebek sık emdiği zaman diğer emmeye süt hemen inmiyordu bestlak damla denedim bence faydası var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…