2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Nurse Harvey kullananlara sorum olacak. Nette bakarken ıkınmayı arttırır demişler sizde de öyle oldu mu? Gazını cikarirken kolaylaştırdı mı? Doğal diye onu almak istiyorum ama bilemedim

Valla şuan uyanıkken tek yaptığı ağlamak olunca şok oluyorum birde öyle böyle ağlama değil en son katılıp kızarıp sesi bile gidiyor ağzı açık ne yapsam dikkatini çekmiyor baya gözünden yaş geliyor ciddi ciddi insan üzülüyor ya
Aynen canım nasıl oyalayacağımızı bilemediğimiz dönemdeyiz.

Valla şuan uyanıkken tek yaptığı ağlamak olunca şok oluyorum birde öyle böyle ağlama değil en son katılıp kızarıp sesi bile gidiyor ağzı açık ne yapsam dikkatini çekmiyor baya gözünden yaş geliyor ciddi ciddi insan üzülüyor ya
Bizimde akşam öyleydi. Uykuya dalamiyorlar akşam olunca gaz artıyor iyice. Damla kullanıyor musun bence dene okadar sikintiliysa devamli

Kızlar uzun zamandır girmiyorum nasılsınız iyi misiniz
Maalesef ben bebeğimi anca 20 gün emzirebildim ne yaparsam yapayım ateşlenip yattığımdan beri bir damla sütüm gelmiyor o kadar emzir gelir şunu ye bunu yap ne dedilerse yaptım ama bir gram süt gelmiyor hatta bir kere bir gün boyunca emzirmedim makine ile sağdım anca 10 ml kadar çıktı mecbur mama veriyorum oda en iyi aptimal geldi diğer denediğim her şey kabız yaptı var mı benim gibi olan ben bu duruma çok üzülüyorum elimden bir şey de gelmiyor maalesef
Üzülmen çok normal ama gerçekten her bebek nasibi kadar emiyor. Sağlıklı olsun yanında olsun da kendini okadar sıkma canım. Kafana taktikca daha çok gelmez kendini serbest bırakmayı dene

Nurse Harvey kullananlara sorum olacak. Nette bakarken ıkınmayı arttırır demişler sizde de öyle oldu mu? Gazını cikarirken kolaylaştırdı mı? Doğal diye onu almak istiyorum ama bilemedim
Bizde ıkınmayı baya arttırdı o yüzden de sürekli yediğini kustu rahat değildi bio gai aldım çok iyi veriyorum direk kendi kendine uyurken bile çıkarıyor

Bizde ıkınmayı baya arttırdı o yüzden de sürekli yediğini kustu rahat değildi bio gai aldım çok iyi veriyorum direk kendi kendine uyurken bile çıkarıyor
Şimdide emdikten sonra çok ikinirsa benimkide kusuyor biraz zaten. Ozaman almayayım. Bio gaia büyük oğluma kullandım bende memnundum aslında

Üzülmen çok normal ama gerçekten her bebek nasibi kadar emiyor. Sağlıklı olsun yanında olsun da kendini okadar sıkma canım. Kafana taktikca daha çok gelmez kendini serbest bırakmayı dene
Öyle tabi sağlıklı olsunda, ister istemez üzülüyorsun ama en azından şükür diyorum aslında kaynanam gittiğinden beri o kadar serbestim ki anlatamam 😂 hatta stresten gitmiştir geri gelir diye bekliyorum daha bir hafta oldu gideli bakalım kısmet 😂

Kızlar uzun zamandır girmiyorum nasılsınız iyi misiniz
Maalesef ben bebeğimi anca 20 gün emzirebildim ne yaparsam yapayım ateşlenip yattığımdan beri bir damla sütüm gelmiyor o kadar emzir gelir şunu ye bunu yap ne dedilerse yaptım ama bir gram süt gelmiyor hatta bir kere bir gün boyunca emzirmedim makine ile sağdım anca 10 ml kadar çıktı mecbur mama veriyorum oda en iyi aptimal geldi diğer denediğim her şey kabız yaptı var mı benim gibi olan ben bu duruma çok üzülüyorum elimden bir şey de gelmiyor maalesef

Hangi aptamil acaba, ismi nedir tam olarak? Ben de degistirmek istiyorum mamayi, 3 günde bir kaka yapiyor kizim

Öyle tabi sağlıklı olsunda, ister istemez üzülüyorsun ama en azından şükür diyorum aslında kaynanam gittiğinden beri o kadar serbestim ki anlatamam 😂 hatta stresten gitmiştir geri gelir diye bekliyorum daha bir hafta oldu gideli bakalım kısmet 😂
Mama ile büyüyen çok fazla. Onlar da mama ile sağlıkla büyüyor, hem elinden geleni yapmışsın. Yine de ara sıra emzirirsen senin kokunu alır
Kızlar bio gai ne kadar?
245 TL

Kızlar, şükür sütüm fazla. Emziriyorum. Fazlasını buzluğa atıyorum.kızım için yediklerine de dikkat ediyorum. İnternette depremzede bebekler için süt annelik yapmak isteyenleri gördüm. Ankara etlikte yaklaşık 10 gün daha kalacağım. 10 gündür buzluğa attıklarım da var. Kız bebeğe verebilirim. Kızımın süt kardeşi olabilir. İsteyen olursa yakında ise bana yazsın lütfen :)

Canım naptın gittin mi doktora kaç haftalık oldunuz
canım selamm,
benım durumlar karmaşık, maalesef gebelıgım saglıklı ılerlemedı kesem düzensizdi.. bekledık ama duzelmedı..
ilaçlarımı kestık dun gece kanamam geldi, düşük yapıyorum..
Rabbimin vardır bir bildiği ,hayırlısı ıle saglıkla tekrar nasıp eder ınsallahh..
sen nasılsın canım kac haftalık oldun?

X