2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ebe de abartmıs yani saat başı nedir ya tam uyuyacağı zaman bi de benimki tam uyanmadan asla agzını acmıyor o yüzden kendi uyansın istiyorum uyanmazsa da altını acıp uyandırıyorum. Kilo alımını henüz bilmiyorum haftaya kontrol var 1 aylık oluyor. Ama çişli kakalı bez sayısı yeterli gibi bence

Benmkide uyuyorsa asla emmiyor bazen hala emerken uyuyor. Bizimde bugün kontrol var ve iki gündür yeşil kaka yapiyor

Çok şükür bebek sürekli emerek geçti benim de kiwi hiç umudum yoktu ama baya iş gördü gerçekten elim ayağım oldu valla neler içiyorum ne fayda gece boyu mız mız etti dedim emmeden önce karnına yağ ile masaj yapayım yaptım emdi gaz alma sürecinde bi pırtlar geldi ardından üstümde bir ıslaklık bezi ona göre bağlamışım galiba üst baş kaka oldu bide belden aşağı onu yıkamaya gittik ama şimdi nasıl huzurlu yattı kıyamam ya

Maşallah de kimseye söyleme benim kız özellikle buara gazı arttigindan beri gece 45dk 1saat uyuyor resmen. Hatta eşime nasıl uyuyan çocuk oluyor 3tane yaptık bize 1tane denk gelmedi diyorum
Benim de gündüz öyle cinnet geçiriyorum bence gündüz uyumadıgı için gece uyuyor . Gaz çok sorun gece beslemesinden sorma gaz damlası veriyorum onla rahatlayıp uyuyor

Süt ürünlerini kesmeyi denesene canım birkaç gün. 3-4 güne belli eder zaten. Ben 3gundir tuketmiyorum gece çok şükür günler sonra güzel uyuduk sabaha karşı gazı oldu ama oda normal zaten. Şuanda iyi gidiyoruz inşallah böyle devam eder. Bence dene sende birşey kaybetmezsin nasılsa belki iyi gelir

Umutsuzluğa kapılmanı istemem ama ilk oğlumda hep öyle bekledim durdum yok 40ı yok 3ay yok 6ay derken çocuk büyüdü. Oyuzden akışına bırak bence hiç kendini sartlama canım inşallah bütün bebeklerimiz çabucak uzun huzurlu uykularina geçerler sıkıntıları azalıp geçer

Bizde buhar makinası da var odayı nemlendiren onu açtık bikac gündür bakalım fayda edecek mi

Amin. Aslında çok güzel uyuyordu, huzurluydu. Depremden 2 gün sonra başladı. Hasta oldu antibiyotik kullanıyoruz. Belki de değişiklik huzurunu bozdu. Dediğin gibi İnşallah sıkıntıları azalır.

Kizlar oğlum 20 günlüktü tam bilmiyotm böyle biz emzirmek icin uyandırmsya çalışırken titrer gibi kol ve bacaklarını atti çokça , yine geçen haftaydi yine uyandırmaya çalışırken aynen bacagani kolunu atti tek taraf mi bilemedim videoyaya alacktim bitti. Dün yine oldu ve yine uyandirmaya çalışıyorkrn cok kisa alabildim anca aklima geldi . Epilepsi olabilir mi diye düşündüm. Ve içim içimi yiyor. Bugün çocuk doktoruna izlettim ben ne desem olmaz dedi ben bu video ile var desem olmaz yok.desem olmaz dedi icim rahat etmez. Bana göre değil ama ben bilemem nörolojiye götür için rahat etsin dedi. Esim bekle 2 ayda çocuklarn sinir sisletimi.oturuyor vs diyor bi dursun diyor ama içim.icimi yiyor bişey olursa ve onlar nöbetse daha 1 aylik oldu canım cok skiliyor kimsede anlamıyor
E

Bilemedim ki ben de canım ama insallah yoktur birsey. Ellerini sarmıyorsan belki birden korkuyordur da titriyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…