2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bizim de yarın kırkımız çıkıyor.. Bazi bebekler huy değiştiriyormuş kirktan sonra ne kadar doğru bilmiyorum.. Benim bebekte özellikle saat 10 oldu mu memede ağlıyor gazı olduğu için böyle az önce ayakta gezdirerek emzirdim ağlamaksiz içti sütünü.. Ayağımda sallıyorum uyuyor.. Zaten yanımda uyuyor gece uyanınca emziriyorum tekrar uyuyor ortamizda yastik var diger tarafa geçiyorum zaten gece uykusu iyi maşallah.. Birde uyumadan önce kimyonlu yoğurt yiyorum birde anason rezene karışımını içiyorum sütten bebeğe geçince bişiyi kalmıyor kızlar deneyin derim.. Kimyonu sade suyla beraber de içebilirsiniz

Merhaba yaş 36 2.çocuk 9ocak 2023 doğumlu erkek bebek annesiyim. İlk oğlumda 2014 Ocak anneleri diye benzer bir grubumuz vardı çok güzel paylaşımlar ve arkadaşlıklar edindik dilerim bu grup da öyle olur

10 dan beri bağıran bir bebegim var neden her gece bu eziyeti yapiyor bilmem ama uykular haram oldu şarkısı bizler icin yazilmiş bence.memede uyuyan bebeye bile raziyim hicbirsekilde durmayan sadece bağıran bir bebek

Kimyonun ölçüsü nedir canım? Deneyeyim ya uyuyan bir bebek aslında ama gaz sancısı yüzünden sık sık uyanıyor garibim bir de anason ve rezeneyi aktardan alıp karışık demliyor musun yoksa hazır poşet mi alıyorsun onuda alırım

Bi cay kaşığı katıyorum bir su bardağına canım bi kase yogurda da aynı şekilde anason ve rezeneyi de aktardan alıp demledim bir cay kaşığına bir sicak su bardağına katıyorum sonra süzüp içiyorum her akşam yatmadan önce gün içinde de içebilirsin süt te yapıyo kesssinlikle canım poşet de kullandım o bişi yaramadı maalesef en iyisi aktardan alıp demlemek gazlı bebek cok zor gerçekten ilk çocuğum da cok fenaydı bizde bu bebegimde o kadar değil ama gazı olduğunda çığlık çığlığa ağlıyor tabi sakinleştirmek uzun sürmüyor sadece

Kizlar benim oğlumda emzirirken sonra hep kıpkırmızı ikiniyor altan yapmaya calisiyor hep inleme.durumda ve ikiniyor yapsafa hep ayni, ayaklaruni çekiyor,ikiniyor ve kızarıyor bu gazdan mi? İyi emmiyor uyanik olsada memeyi aliyor sonra ikinip bırakıyor.

10 dan beri bağıran bir bebegim var neden her gece bu eziyeti yapiyor bilmem ama uykular haram oldu şarkısı bizler icin yazilmiş bence.memede uyuyan bebeye bile raziyim hicbirsekilde durmayan sadece bağıran bir bebek
Off hic sorma canım dün acillik oldum bi de ben. İshal kusma neredeyse bayılacaktım. Yorgunluktan da bitap düşmüşüm ki annemle esime bıraktım bebeyi mama verin dedim 3 saat uyumusum çok iyi geldş
Kesinlikle gaz. Dün benimki de iki cekip çığlık atarak bagırıp kızarıp büzülüp bırakıyordu memeyi. Sonra uyuyunca inildeyip duruyordu kıpır kıpır. En son 2 kez gazlı bol sesli kaka yaptı rahatladı.

Ben cumartesi doktora götürecem.damlayi soracam. Birde sizlere sey sormak istiyorum. Bebeğin 40i ciskrirken benm yanımda kimse yok ben yalnız yıkayamiyorum aksam esim gelince yapsak olur mu yoksa gündüz mü olmali

Kızlar size bir şey sorucam
Doğduğundan beri sürekli kabız olan var mı kabızlık için ne yapıyorsunuz dün doktor 7 güne kadar normal dedi ilaç falanda vermedi sütüm çok az mama veriyorum bu nedenle mamayıda değiştirdim fayda etmedi bir de erkek anneleri için yumurtalıklarında su fıtığı olan var mı acaba

Denemediği gaz damlası kalmadı en sonunda gaz önleyici biberon aldım çok şükür işe yaradı şimdi kabızlık var sürekli onunla boğuşuyoruz bence gazlı bebekler için mama veriyorsanız biberonu öneririm anne sütü ise gaz yapan hiçbir şey yememeye çalışın bence

Dextrocsin ve hipokort verdi biri kortizonlu krem o yüzden dr görmeden kullanma canım. Benim bebeğimin foto da atayım aynılar. Allerji tüm vücutta olurmuş öyle dedi dr isilik bu şekilde boyun yüz ve ensede

Eklentiler

• 167D838B-634B-434F-B7EB-6CE115E23F60.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar gaz damlalarına ne zaman basladınız bi de hangisini kullanıyorsunuz
37. Gün bio gai

Ben cumartesi doktora götürecem.damlayi soracam. Birde sizlere sey sormak istiyorum. Bebeğin 40i ciskrirken benm yanımda kimse yok ben yalnız yıkayamiyorum aksam esim gelince yapsak olur mu yoksa gündüz mü olmali
Ben 40 ında yıkamadım. Hasta. Daha çok üşütür diye yıkamadım

Batıl inanç olduğuna inanıyorum. Yarı kırkını aksam yıkadık

Biz hep akşam yıkıyoruz canım sorun olmadı hiç ev sıcak olunca üşümüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…