2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Cok gecmis olsun

Kızlar nasılsınız bebekler nasıl?

40 ımız çıktı 3 gün oldu ama gaz problemi var. Oğlumda böyle bir şey yaşamamıştım ne zormuş gazlı bebek onun içinde çok zor canı acıyor, uyumak istiyor sancı vuruyor uyuyamıyor umarım bir an önce geçer çok uzun sürmez sab simplex ve nurse harveys kullanıyorum aynı anda ama daha 3 gün oldu ne zaman etkisini gösterir bilmiyorum siz nasılsınız bebeğinle

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bebeğine

Geçmiş olsun canım inşallah hemen geçer. Benimkide gündüz emiyor ama geceki uyanmalarinda memeyi 5-10 dakika almıyor çekip itiyor sürekli uyku sersemi napcagimi şaşırıyorum bende.sonra uyutmakta zor oluyor

Kızlar süt konusunda biz de aynıyız bişey soracağım uykunuz nasıl benim minnoş uyumuyor emerken uyuyup yatağa yatırınca feryat figan ağlıyor neden olduğunu bilmiyorum
Canım 2 gündür benim bebişim de öyle sürekli emmek istiyor derin uykuya dalmakta güçlük çekiyor. 5. Haftadayız şu an biraz araştırdım 5. Hafta atak haftasıymış böyle şeyler yaşıyormuş bebekler

Bugun bir baktim sirtida boyle isilik demisti ebe de sirti ama bukadar degildi senin bebeginin böyle miydi canim napsam bilemedim doktora gotursem mi acaba. Bu arada kusura bakmayin bukadar kotu sey yasanirken bu u sormaz zorunda kaldim
Çok geçmiş olsun canım benim bebeğim de böyle oldu 4-5 gün beklerim dr a götürmeden ama geçmedi cildiyeye götürdüm yüzü boynu ve ensesinde vardı isilik dedi dr hergün ılık duş sabunsuz şampuansız ince giydirmek gerekiyormuş ve 2 de krem yazdı antibiyotikli. Kullanalı 4 gün oldu bugün tamamen geçti neredeyse. Geçmezse mutlaka götür dr a ben çok üzüldüm onun cildini öyle göreükçe inşallah geçer canım sıcaktan oluyormuş artık tek kat penye battaniye kullanıyorum sadece örme yelek battaniye falan kullanmıyorum

benımde aynı sorunum var,
4+4 tü keseyı gordugumuzde kesem tam yuvarlak degıldı ve doktorum kenarında kanama alanı var dedı..
pruluton ıgne oldum, prolutex ve progestan fıtıl kullanıyorum 2 gun snra kontrol var bakalım

Sağol canim paylastiklarin icin neler verdi ben cocuk doktoruna goturcem olmadi cildiyeyede gosteririm verdigi ilaclari paylasirmisin aynısını mi vericek diye merak ediyorum. Alerji dedi aroadasim ondan korkuyorum yeterki gecsin artik kuruyor daha cok uzuluyorum o potur poturleride gordukce. Sizede çok gecmis olsun

Yaa benimki de dünden beri böyle. Gece gündüz memede kalayım diyor. Uykuya geçiyor bırakınca hemen geri aglıyo

Naptın arkadaşım görüşemedik son olaylar bitirdi bizi anteplıyım eşim Hataylı aileler kötü durumda

Naptın arkadaşım görüşemedik son olaylar bitirdi bizi anteplıyım eşim Hataylı aileler kötü durumda
ay canım Çoook gecmıs olsun nasılsınız iyi miisniz ?
benımde anem osmanıyede kardesım hatayda ...
sukur ıyıler son anda cıkmıslar evden
Rabbım herkesın yardımcısı olsun cok buyuk bır acı yaşıyoruz..
kuzum ben gıttım gecen persembe kesem tam yuvarlak degıl dı kenar kısımlarda kanama alanı vardı doktorum pruluton ıgne yaptı,
prolutex ve progesten kullanıyorum ıste ınsallah duzelmıstır de kalp atısını saglıkla duyarız ..
bu perşembe kontrolum var ..
sen ne yaptın

Acı hepimizin acısı Dün gittim kese bebek göründü haftaya kalp atışı için çağırdı İnsaallah sağ Salim duyarız şu anda 5hafta 6 günlük .Senin ne kadar oldu

Acı hepimizin acısı Dün gittim kese bebek göründü haftaya kalp atışı için çağırdı İnsaallah sağ Salim duyarız şu anda 5hafta 6 günlük .Senin ne kadar oldu
Evet Rabbım bır daha yaşatmasın ,
benım transfere göre aslında bugun 6haftalık ama gecen hafta ulturasonda 4+4 tü..
ona göre bakarsam da bugun 5+3 oluyor..
Rabbım saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin .amiinnnn

Benim doğal yöntem olduğu için adet baz alımıyor transferi de baz almıcaz defi doktorum.Çünkü cok geç yumurtlama oldu o yüzden 4ocagı baz alacaksın dedi.İnsaallah kalp atışını da duysam rahatlıcam.Hamile olduğumu unuttum acılardan

benımde dogal sıklus oldu,
ben kendımce transfer tarıhını baz aldım ama tabı ulturason daha dogru,
hepimiz öyleyiz..
hele ben kanama alanı ve kesenın duzgun olmadıgını duyunca eve nasıl geldım bılıyorum ...
kalp atışını duyup saglıkla kucagımıza alalım ınsallah.

Korkma dıycem sana ana kendım yapamıyorum ki sana tavsiye vereyım .Rabm merhamet etsin hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize

Korkma dıycem sana ana kendım yapamıyorum ki sana tavsiye vereyım .Rabm merhamet etsin hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize
korkum geçti, bol dua edıyorum kuran okuyorum Rabbım saglıkla nasip etsin hep bunu istedim..
hayırlı saglıklı evlatlar versın hepımıze canım

Bende ikisini aynı anda kullanıyorum bir haftaya etki etmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…