2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Teşekkürler 🥰 istemiyordum epidural, yaklaştıkça neler olacak bakalım, geçen bir yalancı sancı hissettim o bile acıttı 9 aydır regl ağrısı çekmiyorum keyfim yerindeydi, bana o acılı regl günlerini hatırlattı, bazen gerçekten çok acıyordu, diyorumki dayanirmiyim epiduralsız doğum sancılarına 😔 acıya ağrıya odaklanmak istemiyorum, belki epidural en iyisi benim için. psikolojik olarak faydası olur bende. Birde çok utanıyorum, muayene olunca hiç rahat değilim, demek istediğim kasılıyorum, normal doğum olunca da çok kontrol var alttan o süreçte (perde koysunlar görmeyim 😂) . Bir şekilde hepsi geçer...

Allahım kolay bir doğum nasip etsin🤲

O utanma hissi bende de vardi, ben yurt disinda yasiyorum austos/ eylülde fln kontrollere gittigmde alman kadinlariyla beklerken kimisi koltuk altini almazdi kimisinin bacaginda tüyler fln gayet rahat ve dogallardi, bende minicik bi tüyden utanan bi tiptim suan düsünüyorm ebeler.doktorlar kimbilir neler neler görüyodur bide sadece dogurttsalar yeter kanka olmicam.sonucta ve bidaha nerde görcem onlari:KK70:

Fark et, ne kadar rahat ve takintisiz olursak o kolay olur..yok oram göründü yok buram göründü olayi yoruyor..

Merhaba hastanede de kaç bez kullandınız ped lazım oldu mu kaç hastane çıkışı kullandınız bilgi verir misiniz doğum yapan anneler
Altta yatak koruyucu oluyor ilk yatağa alındığınızda sonra ped koyuyor hemşire kanamanızın yoğunluğunu kontrol etmek için sonda çıktıktan ve yürüyüş yaptıktan sonra 3 kez depent değiştirdim.. Sonrasında normal orkide geçtim.. Zaten kanama miktarı azalıyor.. Hastanede çıkışı da 3 tane kullandık hastanede..

Rahim yumuşaması neden olmuş peki? Ay zaten sezeryan başlı başına zor bir de böyle komplikasyonlar oluyor ya insanı daha da bitiriyor. Şimdi iyisiniz değil mi bebeginle ?
Vallahi bilmiyorum canım şükür eve ciktik iyiyiz
Sezeryan olan arkadaslar bisey sorucam su icmekte mi yasakti ameliyata kadar acaba
Gece 12 den sonra suda icmedim

Kızlar 2 numaraya erken mi gectik bilmiyorum ama 1 numarada artık bacaklarinda izler yapmaya başladı . Elimde bir sürü kaldı
Ben 4 tane 42 li almıştım 11 günde 2 paketi bitti.
Sezeryan olan arkadaslar bisey sorucam su icmekte mi yasakti ameliyata kadar acaba
Evet su da yasaktı. Ameliyathanede dayanamamıştım, biraz su verin diye yalvardım vermediler 😄

minezmn41 minezmn41 A Asya2022 kızlar bezi fazla sıktırarak bağlıyor olabilir misiniz? Ben oğlumda 400 adet 1 numara sleepy bezi 45 günlük olana kadar kullanmıştım ki oğlumda 3.500 kg doğmuştu.
Yok kuzum biz birazcık yapılıyız galiba da cunku serbest baglasam belinde ciş ıslaklığı oluyor 3 gundur takip ediyorum hep sıkısık yavrum . Kilosu 4.500 a gelmiştir 5 olunca 2 ye gecin diyorlar ya bilemedim ama 2 simdi tam oluyor 😂

X