2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
20 günlük bebek neden sabah 7de uyanır ve daha uyumaz allah aşkına? Emmek istiyor emziriyorum uyumuyor. Altını değiştiriyoruz tekrar emmek istiyor tekrar emziriyorum yine uyumuyor. Gazını çıkarıyoruz tekrar emmek istiyor emziriyorum yok öyle bana bakıyor. Uykusu var huzursuz ama uyumuyor. Yediklerimden mi oluyor neyden oluyor çözemedim. Memelerim iyice hassaslaştı duşa giricem ağrır korkusuna giremiyorum ya.

Kızlar biz iyiyiz toparlanmaya çalışıyorum dikislerim zorluyor baya.
Bebiş te iyi yeni hayatına alışmaya çalışıyor oda. Mesajları okuyamıyorum telefonu hiç elime alamıyorum malum 2 çocukla lohusalik birde çok zor ama halledicez inşallah 🤲
Kimler doğurdu bnden sonra?
Sezeryan dikişli olanlar dikislere krem verdiler mi size uçlarında ip var bnm.ilkinde yoktu.
Bana krem vermediler. Tentirtiyot ile pansuman yapıyoruz dikişler kurumasın diye. Ama bende ip yok. Hatta dikiş izide yokmuş eşim öyle dedi.

20 günlük bebek neden sabah 7de uyanır ve daha uyumaz allah aşkına? Emmek istiyor emziriyorum uyumuyor. Altını değiştiriyoruz tekrar emmek istiyor tekrar emziriyorum yine uyumuyor. Gazını çıkarıyoruz tekrar emmek istiyor emziriyorum yok öyle bana bakıyor. Uykusu var huzursuz ama uyumuyor. Yediklerimden mi oluyor neyden oluyor çözemedim. Memelerim iyice hassaslaştı duşa giricem ağrır korkusuna giremiyorum ya.
Kundak denediniz mi , bide beyaz gürültü

Yeni doğum yapan arkadaşlar çok geçmiş olsun Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin inşallah. Doğum hikayelerinizj okudukça heyecanlanıyorum merakla bekliyorum doğumu dogurmayan ben kaldım gibi hissediyorum ☺️

Kızlar doğum yapmış arkadaşlar gözünuz aydin rabbim analı babalı büyütsün inşallah ben iki çocukla çok zorlanıyorum hele bebek hiç durmuyor sürekli ikiniyor kırmızı olup ağlıyor boş vaktim hiç olmuyor bu günlerin geçici olduğuna kendimi inandirmak istiyorum
Evet hepsi geçecek gaz masajı yap sık sık inşallah sıkıntılarınız geçer çabucak🙄 ayağını sıcak tut canım hem senin hem bebeğin

Canım gaz falan var mı ya da kolik bebek mi ? Benim kızıma doktor kolik ve gazli bebek dedi memeden ayıramıyordum emiyor 5 dk sonra tekrardan istiyordu simdi biraz daha rahatız damla verdi ve gün geçtikce sanki sakinliyor o da . Duşa gir aksine gogsunu cok rahatlatıyor ben 2 gunde bir giriyorum . Gazı sor doktoruna ben her gun rezene cayi iciyorum

IMG-20230112-WA0082.jpg
kizlar biz doğduk 9 buçukta 3500 kilo 50 cm. Ama sonrasi çok kötüydü çok kanamam oldu karnıma bastirdilar rahim yumuşamış onu sertlestirmek için çok canım yandi

Canım gaz falan var mı ya da kolik bebek mi ? Benim kızıma doktor kolik ve gazli bebek dedi memeden ayıramıyordum emiyor 5 dk sonra tekrardan istiyordu simdi biraz daha rahatız damla verdi ve gün geçtikce sanki sakinliyor o da . Duşa gir aksine gogsunu cok rahatlatıyor ben 2 gunde bir giriyorum . Gazı sor doktoruna ben her gun rezene cayi iciyorum
Kolik kadar çok ağlamıyor gibi ve gazını o kadar zorlanarak çıkarmıyor. Ama bilmiyorum sorarım doktora. Ben de 2 günde bir duşa giriyorum, her gün rezene ve papatya çayı içiyorum.

Eki Görüntüle 3190661 kizlar biz doğduk 9 buçukta 3500 kilo 50 cm. Ama sonrasi çok kötüydü çok kanamam oldu karnıma bastirdilar rahim yumuşamış onu sertlestirmek için çok canım yandi
Yaaa masallah oyy o tırnaklarını seveyim 🥰 geçmiş olsun canım darısı da bize olsun artık herkes dogurdu bi ben kaldım 😅

X