2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kizlar her ikinizi de tebrik ediyorum☺❤️ Atladigim baska kimse yok diye goruyorum ancak okuyamadigim varsa affola, herkesi tebrik ediyorum bugun doguran🌸
Allah anali babali saglikla buyutsun. Darisi bizlerin de basina ☺️🙏🏻☺️

Beni uyku tutmadi, sut isittim belki ise yarar:))
Teşekkürler canım 😊 inşallah seninde güzel haberini alacağız az kaldı 🤗

Ha-ri Ha-ri canım gözünüz aydın, ne güzel bir doğum olmuş, inan insan okuyunca korkuları azalıyor.. dilerim bundan sonrası da aynı güzellikte devam eder güle güle büyütürsün😍

Sanirim dedigin sey cati muaynesinden kaynakli olmus olabilir. Nisan da olabilir gerci ama nisandan sonra epeyi bekleyen de var bildigim.
Canim beklemissin bu kadar, azicik daha sabir. Eli kulagindadir, gelir minik birkac gune saglikla insallah. olduk, fakat ne agrim var ne sancim 1 hafta

Merhaba kizlar bugün 39+4 olduk, fakat ne agrim var ne sancim 1 hafta once cati muayenesi sonrasi kahverengi akintim oldu 1 gun boyunca, bunu nişan olarak kabul ediyormuyuz acaba? Bebek kanala yerlesmis demisti doktor ama açılma yoktu, kanala yerlesen bebek bu kadar bekler mi?
Benim muayenede nişan geldi 3 cm açıklık vardı doğum başlamıştı ve tam 1 hafta sonra doğurdum

Kızlar biz iyiyiz toparlanmaya çalışıyorum dikislerim zorluyor baya.
Bebiş te iyi yeni hayatına alışmaya çalışıyor oda. Mesajları okuyamıyorum telefonu hiç elime alamıyorum malum 2 çocukla lohusalik birde çok zor ama halledicez inşallah 🤲
Kimler doğurdu bnden sonra?
Sezeryan dikişli olanlar dikislere krem verdiler mi size uçlarında ip var bnm.ilkinde yoktu.
Bana baticon verdi canım her gün pansuman yapıyorum bide bel korseleri var ondan taktım ilk günden beri rahmi topladığı için ağrıyı çok azalttı doktorum önermişti çok iyi geldi sadece yatarken çıkardım varsa sende dene mutlaka bendede dikiş yok ilk sezeryanda vardı ama bunda yok

Kızlar tek tek alıntı yapamadım bu saate kadar tam bir karmaşa olunca 🤦‍♀️😬

Hızlıca yazıyorum hiç sancım bişey yokken gece lavabo için kalktım anında su geldi yolda 3 dk da bir sancı vardı hastahanede 1 cm açıklık vs başladı ama asla bebek aşağı inemezdi boynunda kordon olunca neyse oksapar için 12 saat geçsin diye sabah sekiz buçuğa kadar bebeği durdurmak için herşeyi yaptılar ama ben sezeryan anına kadar sancı çektim sonra korka korka sezeryana girdim spinal tutacak mı acıyacak mı diye Allahım ne boş korkuymuş öyle işinin ehli biri denk geldi ki valla vurduğum oksapar kadar anca acı çektim anında uyuştu sakin de kaldım hiç acı vs hissetmedim bir tek bebeği çıkartırken doktora yardımcı olan üstten bastırıyor inanın dayanılır hiç bişey yok, odada ilk ağrı kesici sonrası sezeryan ağrım da iyiydi bebeği her uyutunca yürüyorum yürüme işi yoruldukça az zor ama dayanılmaz değil 🥰

Minik kız ile emmeye alışma süreci biraz zor ama o da olacak inşallah 🥰
Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. İyi olmanıza çok sevindim. Kızdan dolayı giremiyordum. Bir baktım minik Leylada gelmiş 🙂

X