2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar 2 numaraya erken mi gectik bilmiyorum ama 1 numarada artık bacaklarinda izler yapmaya başladı . Elimde bir sürü kaldı
Tüh kaç paket almıştın canım bir numara, ben bir paket aldım bittikçe alacak eşim toplu sipariş verdik slepy yanlış göndermiş iade ettik artık toplu olarak 3 numara falan alırız

Eki Görüntüle 3190661 kizlar biz doğduk 9 buçukta 3500 kilo 50 cm. Ama sonrasi çok kötüydü çok kanamam oldu karnıma bastirdilar rahim yumuşamış onu sertlestirmek için çok canım yandi
Ah ah allahim anali babali buyutmeyi nasip etsin, masallah 🧿☺️🧿
Allahim sifa versin sana da kuzucuk. Ucup gitsin agrilar sizilar🙏🏻

Kızlar pazar günü gece 01:00 de sancı ile uyandım herhalde çok sıkıştım diye düşündüm lavaboya gittim çişimi yaptım rahatladım tekrar yattım ama 15 dakika sonra yine ağrı ile uyandım tekrar lavaboya gittim gitmemle nişan geldi arkasından da az miktar da suyum geldi başta sancı yoktu ama 5 dakika sonra şiddetli sancılar başladı vurup geçiyordu hemen hasta bezini taktım direk acile geldik buraya geldiğimde 4 cm açılmam vardı sancılar da dayanılmayacak kadar şiddetlenmişti acil sezeryana aldılar. Epidural sezeryan oldum belden vurulan iğne hiç acıtmadı sinek ısırığı gibiydi sadece bebeği alırlarken biraz zorladılar o sırada çok ağrı hissettim ama bu birtek bende olmuş sanırım çünkü genelde bu yöntemle doğum yapanlar bu tarz bir ağrı hissetmediklerini söylüyorlar. Sonrası da rahattı çok şükür tabii ki agrim var ama hızlı iyileşmek için yürüyüş yürüyüş yürüyüş diyorum sezeryan olacaklara. 4 buçukta 3.294 gr. doğdu kızım biraz fazla gaz sancısı çekiyoruz ama bütün gecemiz masajlarla geçti. Benim hikayem böyleydi 😊geriye kalan tüm hamislere de hayırlı doğumlar diliyorum 🤲🏻🥰
Hayırlı olsun Allah saglıkla büyütmenizi nasip etsin bende gebeyim merak ettiğim bi konu var ultrasonda doktorun dediği kiloyla aynı mı dogdu değişiyor mu ölçümler

Kuzular doğumda acim standartti orada pek sorun yoktu normal karşıladım. Ama odaya geldim yaklaşık 40 dakika sonra yorganı bir açtık bütün yatak kan içinde hemşire doktor geldi rahim yumuşamış dediler karnimdan bastırmaya başladılar bezin falan çok doldu kanı durdurmaya biseyler verdiler değerim 13 ten 8 e inmiş kan değerim. Takviye kan falan verdiler karnımın acisi çoktu ilk denemede yuruyemedim ama sonra 4-5 kere yürüdüm şimdide saat başı yürüyorum dikis acım var ama iyiyim

Kuzular doğumda acim standartti orada pek sorun yoktu normal karşıladım. Ama odaya geldim yaklaşık 40 dakika sonra yorganı bir açtık bütün yatak kan içinde hemşire doktor geldi rahim yumuşamış dediler karnimdan bastırmaya başladılar bezin falan çok doldu kanı durdurmaya biseyler verdiler değerim 13 ten 8 e inmiş kan değerim. Takviye kan falan verdiler karnımın acisi çoktu ilk denemede yuruyemedim ama sonra 4-5 kere yürüdüm şimdide saat başı yürüyorum dikis acım var ama iyiyim
yaa çok geçmiş olsun canım. benim bir arkadaşım da ikizleri doğurduktan sonra senin gibi oldu. toparladı ama ertesi güne.

Benimde kanimn12.5 dan 9q düştü su an iyiyim korkma sende... Ama evet sonrasi yapılan işlemler biraz acı vericiydi

Eki Görüntüle 3190661 kizlar biz doğduk 9 buçukta 3500 kilo 50 cm. Ama sonrasi çok kötüydü çok kanamam oldu karnıma bastirdilar rahim yumuşamış onu sertlestirmek için çok canım yandi
Maşallah Allah anali babalı büyütsün. Ultrason kilosuyla aynı mi cikti? Benim bugün son kontörlüm vardi 3600 cikti +- 500 gr olabilir dedi.

Bastırma baya zor oluyor geçmiş olsun

Yaaa masallah oyy o tırnaklarını seveyim 🥰 geçmiş olsun canım darısı da bize olsun artık herkes dogurdu bi ben kaldım 😅
Valla bende kaldım 🤭herkes doğurdu bı yerim agridiginda sizde de oluyor mu kızlar diye sormuyorim 🤣
Rahmim ağrıyor iki gündür ya.Neden anlamadım ayağa kalkınca ön tarafım ağrıyor.
Doktora da sormuyorum artık ,son zamanlar olur öyle der büyük ihtimal 🤭

X