2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Helali hos olsun. Ne guzel yazmissin. Normal dogum yapacaklara da bence isik olmustur. Mesela ben hem normal istiyor hem de biraz biraz korkuyordum ama cesaret verdi vallahi.. Allah razi olsun. Rabbim anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin☺️🙏🏻☺️
Amiin çok teşekkür ederim. Sizin için hangi türlüsü sağlıklı olacaksa o olsun amaç günün sonunda sizin ve bebeğin iyi olması normal sezeryan hiç çnemli değil bence. 1 hafta sonraki kontrolde sezeryan olmuş bi anneyle karşılaştık o da aynıydı bende iyileşme süreci olarak

Bizimki şimdiden 3700 gördü .Pazartesi bi daha kontrol var .duruma göre sezeryanda diyebilir.belki dedim bu hafta sancı gelir o da yok.korkuyorum açıkçası 😊
4ten sonrası mecbur sezeryan oluyo sanırım. Sizin için en iyisi neyse o olsun inşallah. Korkmakta haksız değilsiniz ki her şey çok belirsiz bu süreçte il gebe kaldığım günden beri sürekli bişeylerin endişesi korkusu oldu bitti mi hayır şimdi de bebek için devam ediyo😊😊

Kızlar ağrıdan uyandım, rüyamda sancı çekiyordum meğerse mesaneye baskı yapıyordu bebek birde karnım ağrımış bir uyandım bişeyler oluyor sandım regl ağrısı gibi birşeydi belki yalancı sancı anlamadım gitti (regl olduğum günlerim geldi aklıma, ilk günleri çok acıyordu mesela) . Şimdilik sakin, kemiklerim acıyor birde o bölgede.

Günaydın kizlar. Gece 4yasindaki oğlum hasta oldu 4e kadar uyuyamadık. Şimdide hazırlanmaya kalktım minik kızıma kavuşma günümüz gece boyu oda çok hareketliydi bence oda heyecanlı 😊 Sizlerden dua istiyorum bugün bize kolay ve sağlıkla geçsin. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. inşallah toparlaninca yazarım bende sizlere, güzel haberlerle geleceğim ama inanıyorum 🤗

Günaydın kizlar. Gece 4yasindaki oğlum hasta oldu 4e kadar uyuyamadık. Şimdide hazırlanmaya kalktım minik kızıma kavuşma günümüz gece boyu oda çok hareketliydi bence oda heyecanlı 😊 Sizlerden dua istiyorum bugün bize kolay ve sağlıkla geçsin. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. inşallah toparlaninca yazarım bende sizlere, güzel haberlerle geleceğim ama inanıyorum 🤗
Hayırlı doğumlar

Kızlar merhaba benmde perşembe günü sezeryanım olucak genel istedim özellikle çünkü panik atağım ve hastane fobim var 🥺 aşırı korkuyorum rahatlamaya ihtiyacım var lütfen doğumu güzel geçenler yazabilirmi 🥹 çok farklı duygular içindeyim sanki o ameliyathaneye giricem ve çıkamıcakmısım gibi hissediyorum. Bebeğimin olucağıına hala inanamıyorum benmi duygusuzum bilmiyorum kafam allak bullak bencillik belki ama sadece kendi stresimi düşünüyorum şuan o ameliyathaneye girene kdar ya atak geçirirsem die aklım çıkıyo 🤦‍♀️ Odada sakinleştirici verebilirlermi die sordum ama bebeğe geçiceği için veremiceklerini ameliyathanede tüm işlemler yapılıp ondan sonra anestezi veriliceğini söylediler buda çok gerdi beni 🤦‍♀️
Aynı benimde Perşembe günü inşallah herşey güzel olucak❤️
Kızlar suyum geldi şuan yola çıktık dua edin
Hariiii seni bekliyorum bize hemen haber ver leylamizi❤️
Allah yardımcınız olsun canım❤️❤️

Kızlar ağrıdan uyandım, rüyamda sancı çekiyordum meğerse mesaneye baskı yapıyordu bebek birde karnım ağrımış bir uyandım bişeyler oluyor sandım regl ağrısı gibi birşeydi belki yalancı sancı anlamadım gitti (regl olduğum günlerim geldi aklıma, ilk günleri çok acıyordu mesela) . Şimdilik sakin, kemiklerim acıyor birde o bölgede.
Dikkat et benimde başta o şekilde başladı 1. 2 gün sonra sancilarim başladı

Şuan hastahanedeyim kızlar sancı azalsın diye herşeyi yapıyorlar, malum son dk boynunda kordon var, normal doğum olmayacak akşam oksapar kullandım ya 8:30 da onun en az 12 saati bitsin diye bekliyorlar kanama olmasın diye şuan nts de kalp atışı iyi en azından.,benim de her iki acıyı yaşamam lazımmış ne yapalım yeterki sağlıkla kavuşalım 💜bol bol dua edin bende doğum yapmayan hepinize her ağrı girdikçe dua ediyorum gerçekten

Geçmiş olsun canım.ev uzak mi evden yemek getirin bari inşallah herşey yoluna girer üzülme
Sağol canım. Annem ev yemeği yaptı eşim getirdi sağolsunlar. Serum hala kolumda. Bugün şükür taburcuyum. Cuma doğum tarihi belli olacak inşallah bi aksilik olmazsa 37.haftada alacak doktor.

Şuan hastahanedeyim kızlar sancı azalsın diye herşeyi yapıyorlar, malum son dk boynunda kordon var, normal doğum olmayacak akşam oksapar kullandım ya 8:30 da onun en az 12 saati bitsin diye bekliyorlar kanama olmasın diye şuan nts de kalp atışı iyi en azından.,benim de her iki acıyı yaşamam lazımmış ne yapalım yeterki sağlıkla kavuşalım 💜bol bol dua edin bende doğum yapmayan hepinize her ağrı girdikçe dua ediyorum gerçekte

Şuan hastahanedeyim kızlar sancı azalsın diye herşeyi yapıyorlar, malum son dk boynunda kordon var, normal doğum olmayacak akşam oksapar kullandım ya 8:30 da onun en az 12 saati bitsin diye bekliyorlar kanama olmasın diye şuan nts de kalp atışı iyi en azından.,benim de her iki acıyı yaşamam lazımmış ne yapalım yeterki sağlıkla kavuşalım 💜bol bol dua edin bende doğum yapmayan hepinize her ağrı girdikçe dua ediyorum gerçekten
Su nasil geldi cok muydu? Yatarken uyandırdı mi? Bi tuhaf oldum dün sezeryan anneler için yazarken. Peki senin kan sulajdrici neden bu kadar geç kesildi?

Su nasil geldi cok muydu? Yatarken uyandırdı mi? Bi tuhaf oldum dün sezeryan anneler için yazarken. Peki senin kan sulajdrici neden bu kadar geç kesildi?
Henüz günüm vardı ya bir gün önce kesecekti sadece benim son haftalar genlerden dolayı pıhtı atma riski çok yüksekti onu da göze alamazdı haklı olarak, gece 2:45 gibi klasik karnım sert lavabo ihtiyacım geldi diye kalktım ayağa kalkmam ile çişimi tutamıyorum sandım lavaboya gittim devam ediyor eşimi uyandırdım hasta bezi bağladım herşey vardı zaten arabaya bindik 3 dk da bir bile sancı başladı o sancı ile anlaşılmayacak gibi değilmiş 🤦‍♀️

Biz de sana dua ediyoruz canım hastanedesin emin ellerdesin gönlünü ferah tut.

X