2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benide ekler misin yaş 27 ilk çocuk doğum 26.01 inşallah

Merhaba hanımlar şubat 2023 anneleri henüz açılmamış bende 2 şubat 2023 tdt olduğundan kendimibu gruba yakın gördüm ocak ayından beri 3. Gebeliğimi yaşıyorum ilki 7 haftalığa yakın diğeri 6. Haftada sonlandı. Kromozom translokasyonum ve pıhtılaşmaya yatkınlığım var. Tüp denedik ama olmadı şimdi doğal denemeye karar verdik kolay hamile kalıyorum allaha şükür ama hrp geç döllenme gibi düşük başlıyor bhcg değerleri. Kromozom anomalisinden olabilir tabii ama belki pıhtılaşmadandır diye bu sefer oksapar 0.4 verdi drum. Adetin 30. Günü 130 çıktı değerim yarın ikinci testle artışa bakıcaz. Sizce değerim nasıl yakın değerle başlayıp devam eden varmı? Adetlerim düzenli 28 gün olduğu için değer çok düşük geldi. Ay çok uzun oldu tşk

Değerin güzel canım kendini strese koyma inşallah bu gebeliğin sağlıkla olsun insallah

Bu bir kaçgündür maf oldum kızlar.. Bulantılarım başladı affedersiniz öğürme geliyor durmadan.. Üstüne grip birde göz nezlesi oldum.. off kızımı sütten kestim göğüslerin acısı vallahi öldüm ya

Ben 9. Hafta dinlicem inşallah. Sonra bi daha istemem. Dr aynı zamanda perinatoloji uzmanı. Bebeği strese sokmayalım. 2 hafta sonra plesanta tam oluşmuş olur o zaman dinlersin dedi.
Ben de 9. Haftada gidicem vitamin ilaçlarım bitiyor cunku ben 6+5 te dinlemiştim oyuzden sorun yoksa dinlemiyicem

Sizi sizden habersiz.borclandirmaya çalışması Mı? Abinden alayim denilen abi neden aileye borç veriy9r da yardımcı olmuyor? Ya şaka gibi Allah sabır versin. Ailelerin destek olmak yerine hele ki böyle zamanda köstek olmasına anlam veremiyorum. Hani zor durumdadır, yemek icme hayatı zorunluluk yardım edersin, ne yapacaksın. Ama böyle olması hic hoş değil, en azindan bu dönem dokunmasınlar.

Buyuk konuşmak istemiyorum ama ilerde böyle ebeveyn olmayız biz ya...

İlk gebeliğimde 1ay boyunca sadece serumla hayatta kaldım 5. Ayda normal beslenmeye geçebildim ve bebeğim 3.410 kg doğdu bebek şuan çok küçük ve o ihtiyacı olanı sizin bedeninizden alıyor içiniz rahat olsun

Ahaha aynen ya ama mide bulantilari kusma bitse keşke biran önce yerken sorun yok sonrasında gidip kusuyorum sürekli kaç gündür
Su bilr içemiyorum midemi bulandırıyor
Mide bulantısı son üç günde benim de çok arttı. Başımi kaldiramiyorum bir de üç yaşında oğlum var kafayı yiyecegim

Mide bulantısı son üç günde benim de çok arttı. Başımi kaldiramiyorum bir de üç yaşında oğlum var kafayı yiyecegim
Senin daha zormuş Allah kolaylıklar versin canım bende sürekli yatıyorum mutfağa giresim gelmiyor mutfak sanki hep kokuyor gibi bana göre

Hayırlı olsun canım, benim de afetlerim düzenidir ama bende de geç döllenme oldu. Döngünün 40. Günü silik çizgiyle öğrendim. Ama senin aynı şekil başlayan iki kaybın olmuş. Kromozom ve pıhtılaşma paneli yaptırmadın mı?

Benim de bir düşük bir de sağlıklı gebeliğim oldu canım. Adetin 30. Günü bhcg 48 çıktı. 4-15-48 şeklinde yükseldi. Pıhtılaşma sorunum var, kan sulandırıcı kullanıyorum. Benim değerim de düşük ama şu an bir problemim yok, Perşembe kontrolüm var hayırlısı olsun. İyi düşünelim iyi olsun

Yaptırdım kromozom translokasyonum var maalesef azda pıhtılaşmam var. Pgt ile sağlıklı yumurta bulamadık normal denemeye karar verdil bu yılki 3. Gebeliğim bu sefer oksapar kullanıyoruz farklı olarak. Geç döllenmenin sebebi kromozom anomaliside olanilir tabii ama inş pıhtılaşmadandır ve sağlıklıdır bu sefer gebeliğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…