2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Biz ilkinde kalp durması yaşayınca doktor ara veremiyor belli süre her hafta çağırınca çok erken başladık cidden bence erkenden sürekli gitmek yıpratıcı kurmayacaksan da kuruyorsun ama ben bu kez korksam da kötü bişey olacak diye düşünmemeye olumlu bakmaya çalışıyorum bazen ani çıkış ve inişler oluyor işte

Ben de yaşadım aynısını 8. Haftada kürtaj olmak zorunda kaldım. Ama o kadar çok kişiden duydum ki çevremde o kadar çok yaşayan varki bu durumu hepsinin de sonraki gebelikleri sağlıklı evlatlarını kucaklarına almışlar. Ben bunu düşünüyorum aklıma geldiğinde senin de aklına kötü şeyler gelirse öyle düşün. Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız evlatlarımızı.

Kesinlikle burada çok arkadaşım sağlıkla kucağına aldı bana da onlar umut

12.haftaya kadar 2 haftada bir gideceğim. Kalp atısını dinletmedi, gösterdi . Dinlemek bebeğe zarar verirmiş. Biraz daha büyüsün dinlersin dedi.
Ewt bende duymuştum hatta eşim sırf bu yüzden gitmeyelim doktora diyor ama bilemedim bu sefer gittiğimde hersey yolunda ise kalp atışını dilemiyicem sabredicem 12. Haftaya kadar

Çok geçmiş olsun Allah'ım bidaha yaşatmasın böyle şeyler.hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.
Allah korusun ama hangi durumlarda korkmak lazım , kanama mı belli eder bir tehlike olduğunu?

Kişiden kişiye tamamen değişir bundan önce de söylemiştim 3 hafta karnimda ölüymus bebeğim ama tek bir belirti lekenlenme yoktu hiç anlamadım öldüğünü hiç

Hamile olsam sağlıkla ilerleyeceğini bilsem alırdım bu cahillikle eyvah eyvah

Zaten yapMıyorum şuan ama hiç o açıdan düşünmemiştim bi de prima yani eyvah eyvah sat sat dolapta sat
Ablam yaptı o hatayı bebiş doğmadan bez stoğu yaptı sonra bebişin normal bezlere alerjisi çıktı sadece özel bir marka kullanmak zorunda kaldılar diğer bezleri satana kadar akla karayi seçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…