2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
İnşallah canım bu sefer sağlıkla ilerlesin

Selizay dün aklımı dağıtmak için pikniğe gidip iki dk denizin kenarına ineyim derken bir ayağımın jet gibi öne kaymasına diğerinin üzerine tam yere oturmadan oturmama kaç puan verirsin Allahtan yere hani sert oturup düşülür ya öyle oturmadım öyle olsa kesin bişey oldu diye dört dönerdim artık

Totonu kırmadıysan sorun yok, bebişe bir şey olmaz toto üstü düşmeye ahahah kuzum ya

Bende senin gibiyim ya demin markette telefonum düştü panik olup bı anda çömeldim acaba bişey oldumu diye gripten tribe giriyorum
Halbuki insanlar neler yapıyor da bişey olmuyor bilerek düşürmek için oradan oraya kendini atıyorlar bizde işte az sesli hapşırsak eyvah diyecek moddayız

Geçmiş olsun Wonderfullady ben de Adana'dayım eşimin işinden dolayı 1 senedir burdayız haftaya İstanbul'a gidicem. Dün değil de önceki gün akşamı doktor idrar yolu enfeksiyonu için ilaç vermişti onu içtim. Dün tüm gün su içtiğim halde içim yanıyordu ilaçtan kaynaklanıyormuş. Bi de üstüne hava sıcak hem içten hem dıştan yandım yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…