2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gerçekten iyi dediler

Her şeyi düşünmek lazım ben çocuğum olacak kesin bilsem artık bez stoklucam ama daha gelemedik o aşamalara benimde bir ilaç var tanesi 2.50 tl idi şimdi 6 küsür olmuş
Bez stoğu tavsiye etmem canım hem bebek iri doğarsa 1numara kullanamayabilirsin yada tam tersi. Yada alacağın bez pişik yapabilir sızdırma yapabilir. Beğendiğin markadan 1paket alıp denemek en iyisi. Zaten dokunmasa bile genelde 1numara çok çok az kullanılıyor hemen büyüyor yenidoganlar elinde kalıyor insanın

Gerçekten iyi dediler

Her şeyi düşünmek lazım ben çocuğum olacak kesin bilsem artık bez stoklucam ama daha gelemedik o aşamalara benimde bir ilaç var tanesi 2.50 tl idi şimdi 6 küsür olmuş
Sakın öyle bir hata yapma ben Prima almıştım iki paket yenidoğan çocuğa ikinci bezi takamadan pişik yaptı. Boşa gitti bezler

Ben kendimi frenlemesem daha ne şekil psikopat olurum da bu kendimi törpülemiş halim ilki gibi olmayacak bu kez yüzüm gülecek diyr telkinliyorum inşallah hepimiz güzel güzel görelim ya

Kızlar ben folbiol kullanıyordum doktor dedi ki artık onu bırak daha düşük mg olana geç bana decavit önerdi ortaya karışık bise
Ben de onu kullanıyorum şimdi sana biraz hassas bişey söyleyeceğim ama benim gibi korkma diye decavit içinde demir var o da büyük tuvaleti siyah yapıyor bu beni neden korkuttu kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum siyah olunca netten baktım iç kanama mide kanaması belirtisi diyor aha dedim bana iğne fazla geldi benim kesin mideme kanama yaptı diye sabah sabah inme iniyordu bu neden böyle oldu diye sende korkma inrarı da içinde olan b12 tarzı vitaminler değişik bir sarı yapıyor zaten içinde bu yan etkiler yazıyor haberin olsun

Yaa ahahah iyi oldu yazdigin teşekkür ederim evet doktor dedi genelde gebelikte 3 4 ayda demire başlanıyo ama sen şimdiden başla bişey olmaz diye. Gerçi bu dediğim kadın doğum değil tanıdık ablam o da 10 haftalık hamile o önerdi alicam ben de. Benim d vitaminim eksik o da bunu önerdi hepsi var içinde folik asit de var diye

Valla beni de Allah razı olsun Selizay aydınlattı yoksa ben kendimi mide kanaması geçirdiğime ikna ettim

Kızlar ben doktora gitmek için sabırsızlanıyorum Sürekli gidip kalbini dinleyesim var benim ama yine de tutuyorum kendimi bana 1 ay sonra gel dedi.sizler kaçıncı hafta da gideceksiniz.

Kızlar ben doktora gitmek için sabırsızlanıyorum Sürekli gidip kalbini dinleyesim var benim ama yine de tutuyorum kendimi bana 1 ay sonra gel dedi.sizler kaçıncı hafta da gideceksiniz.
12. Haftada çağırdı beni de. Valla ben ilk hamileliğimde plasenta previa olduğum için bazen iki günde bir gitmek zorunda kaliyordum şimdi böylesi daha iyi

12.haftaya kadar 2 haftada bir gideceğim. Kalp atısını dinletmedi, gösterdi . Dinlemek bebeğe zarar verirmiş. Biraz daha büyüsün dinlersin dedi.

Ben kendimi frenlemesem daha ne şekil psikopat olurum da bu kendimi törpülemiş halim ilki gibi olmayacak bu kez yüzüm gülecek diyr telkinliyorum inşallah hepimiz güzel güzel görelim ya
Ben de hamileliğin başından beri benim kocanın başının etini yiyorum yok ya dış gebelikse, kese göründükten sonra ya boş gebelikse falan en son yeter artık senin yüzünden şu mutluluğun tadını çıkaramıyoruz dedi. Ben de kendimi telkin etmeye çalışıyorum sürekli ama içten içe bir korku var hala.
Ben ilk gebeliğimde sorun yaşadığım için kalp atışını duyduktan sonra doktorum 2 hafta sonraya kontrol önerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…