2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aaa öylemi kuzum ? Pik gün baz alanıyor sanıyordum yumurtlama demek çift çizgi demek ya bilemedim.
Çift çizgi yumurtlama silikleşince çatlama oluyor silikleştiğini günden sonra 14 gün sayıyorsun adet için diye biliyorum ben. Geçen ay ovulasyon yapmış mıydın canım silikleştikten kaç gün sonra adet oldun mesela

İlk ovulasyon deneyimim canım. Ben düzenli olarak 27 28 günde adet oluyorum. Geçen ay 27 günde oldum bugün şuan 29. Günüm. 14 mayıs sabahı silikti 13 mayıs gece çatlamış olmalı. Bakalum kuzum Allah büyüktür herşey deneyim. Salı gününe de randevu aldım adet olursam hormon baktırıcam olmazsa beta baktırırmn:)

Aaa öylemi kuzum ? Pik gün baz alanıyor sanıyordum yumurtlama demek çift çizgi demek ya bilemedim.
Yok yok pik değil çatlama baz alınıyor Hatta benim kullandığım program çatlama gününden sonraki günü birinci gün olarak sayıyor doğru çıkıyor.o hesaba göre sen bugün 13.gündesin

Hemen bir gerginlik surat asmalar başlar sanki hamile kalmadın da sülalesine küfrettin gibi
Ay sorma melisa nasıl söylerim bilemiyorum yıllardır benim sayemde işliyor burası tek çalışıyorum bir gün izin yapmadım balayında bile rahat yoktu muhtemelen bırakmayacak ama bakalım. Allah vermiş sanane derim hahaha

Yok yok pik değil çatlama baz alınıyor Hatta benim kullandığım program çatlama gününden sonraki günü birinci gün olarak sayıyor doğru çıkıyor.o hesaba göre sen bugün 13.gündesin
İnternette 10 14 içince adet başlar yazıyor yani illa 14 mü kuzum herkeste o zaman benim daha adetime var geçmemişki

Planlı değil sürpriz oldu dersin hamileliğin rahat ilerlerse yanına birini alırlar işi öğretirsin onları da mağdur etmemiş olursun Çalışma arkadaşı hamile kalan ilk insan o değil sonuçta Ama dikkat et haklarına hepsini al Vermedikleri izinlerinde ücretini alırsın diğer alacaklarınla. Patron ne kadar iyi olursa olsun iş ayrılığa gelince tanıyamıyorsun. Hakkın olanı vermek istemiyorlar

Patronum iyi değil ki bitanem. Ben sargılı ayağımla işe geldim. Ah hak mı ? her akşam mesaiye kalıyorum da bırak parayı izin günlerime göz dikiyor. Gebeliği bekliyorum onun bahanesiyle ayrılacağım. Bakalım Allah ne yazdı hakkımızda

Kişiden kişiye değişiyor o canım eğer 14 günse seninki daha geçmemiş Benim 15.gün olur her zaman
Hiç yumurtlama bakmadım ki ilk defa baktım işte ne zaman olunur bilmiyorum. Sadece benim adetim gecikmez yılda nadiren 1 2 gün gecikir. Öncekilerede baktım erken adet olduğum zamanlar sonraki ayda erken olmuş benim bu döngülere aklım almıyor

İyi dayanmışın vallahi İnşAllah kısa sürede hamile kalırsın kurtulursun eğer haklarını vermek istemezse hiç bir şeye imza atma avukata ver

İyi normalde gecikmiyorsa İnşAllah gebeliktendir bu gecikme

Canım benim her testin hassasiyeti farklı algılıyor. Ben o regl haberime kadar günlük 2 3 marka ayrı test yapıyordum ve hepsinde farklıydı. Sende bekle sadece bakalım hayırlı zamanda olur inşallah. Ve sana dediğim gibi benim regl 5 4 gün varken hiç birşey çıkmıyordu içini ferah tut bekle bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…