2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende öyle yapim o zaman teşekkür ederim canım

Kızçeler ben tabiki yine test yaptım bomboş çıktı bence yok olsa azıcıkta olsa cıkardı, hsg cekildigim ay bu ay takip eden 2-3 ay içinde olur diyolar insallah bi sıkıntı yoksa regl belirtilerim de arttı iyice, insallah en kısa sürede müjdeli haberlerimizi alalım, nasip diyip bekliyoruz yapacak bi sey yok desteginiz icin tesekkürler T TASUU melisaa93 B Buffalosos E Esra1306 melegim can

Testin hassasiyetinden mi algılamadı mı acaba aynı marka testle yapsaydın canım

Kızlar ben henüz doktora gitmedim kalp atışını duyacağım zaman gitmek istiyorum. Ben bu gebe kalma sürecinde D vitamini damlası kullanıyordum. Onu kullanmaya devam etmeli miyim bilgisi olan var mı

Hiç test yaptın mı? Mide bulantısı psikolojik olabilir daha erken canım ama gecikme olmuş ondan umut var ovulasyon üzerinden 16 gün mü geçti
Evet 12 mayıs yumurtlama başladı 14 mayıs sabah çatladı. Salı yaptım normal kaset test ama negatifti yani 10. Günde çıkmazdı zaten. Bekliyorum umutlanmak istemiyorum yarında olmazsam umutlanabilirim

Kızlar ben henüz doktora gitmedim kalp atışını duyacağım zaman gitmek istiyorum. Ben bu gebe kalma sürecinde D vitamini damlası kullanıyordum. Onu kullanmaya devam etmeli miyim bilgisi olan var mı
Kullanabilirsin canım ama daha önemlisi folik asit. Onu kullanıyor musun

Evet 12 mayıs yumurtlama başladı 14 mayıs sabah çatladı. Salı yaptım normal kaset test ama negatifti yani 10. Günde çıkmazdı zaten. Bekliyorum umutlanmak istemiyorum yarında olmazsam umutlanabilirim
14 Mayısta çatladıysa adet günün yarın gecikme olmamış daha canım benim. Piki değil çatlamayı baz alıyoruz

Testi de 9.gün yapmışsın negatif olması normal. Onun için o testi hiç düşünme umut var hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…