2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hakkını istiyorsun o da vermiyorsa kendisi rezil olur
Anlaşamıyorsun canım çirkef biraz. Psikolojiside iyi değil laf dalaşına girmek istemiyorum. Ben 2 gün izinliyim haftaiçide normal çıkış saatimizden 1 2 saat geç çıkıyorum. İş tanımı haricinde herşeyi yapıyorum. Pazar günü eşim evde ve pazar gelip evrak halledicekmişiz. Gelemem diyorum sen gelemezsen ben hiç gelemem ben 1 gün izin yapıyorum diyor. Yahu sen patronsun ben asgari ücretle çalışıyorum üstelik bekarsın benle neden kıyas. Laf yetişmiyor yani :)

İsterse gece gündüz çalışsın kendi işi onun. Ama sen o günlerde çalışmak zorunda değilsin. Allah sabır versin sana canım İnşAllah bu ay hamilesindir kurtulursun

İsterse gece gündüz çalışsın kendi işi onun. Ama sen o günlerde çalışmak zorunda değilsin. Allah sabır versin sana canım İnşAllah bu ay hamilesindir kurtulursun
Allh büyüktür canım vardır planı. Çıksam çıkmakta dert. Başka yerde işe girsem gebelik düşünüyorum alsalar gebe kalsam o farklı. allaha bıraktım işimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…