2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Cnm aşılamayla ilgılı bılgım yok
Doktor bısey demedımı

Mesela bnım doktor iğneden önce ilişki olmasın demişti
İşi garantiye almk için hani belki sonradan baska yumurta çatlar kalitesız olur falan dıye, o buyuyen kaliteli yumurta döllensin dıye
Ama mantıken bnce madem aşılama olacaksın, en kaliteli yumurta olgunlaşacak, doktor bakıcak, ona göre aşılama yapacak

Bnce ilişki olmamalı

O zaman bende yarın ilişkiye son kez gireyim daha da girmim dimi

Yarın hafta sonu ya ayıp olmasın ararsam diye çekiniyorum devlet hastanesi olduğu için mesajlara da cevap vermiyorlar
Merhaba cnm asilama bir kere oldum ben
Normal 2 günde bir ilişkiye giriyon ama esin spermini hastaneye vercegi zaman iki gün veya 3 gün olması lazımdı cinsel perhiz yapiliyor ilişkiye girmiyonuz
Asilama günü gelincede o gün degil bir gün sonra ilişkiye girceksiniz

Uzun sure ilişkiye girmediginiz için sperm bayatliyor oyuzden iki günde bir ilişki
Asilamadan 3 gün veya 2 gün öncede cinsel perhiz
Spermini vercegi için ilişki yok

O zaman yarın akşam gireyim salı günü ne kadar girmim dimi

Reactions: As6
Ayni belirtileri yasiyorumm

Merhaba canım
Aynı durum bndede var yumurtlamadan beri kesilmedi
Adet günümde yaklaşti
Mantar falan mi acaba yada hamilelikden mi bilmiyorum
Kasik agrisi dq oluyomu sende
Ara ara hafif batma şeklinde oldu canım bugün bayağı hissettim ama ağrı mantar kokulu olur canım birde kaşıntı veya ilişki sırasında yanma bunlar varsa mantar dan olabilir inşallah değildir de hamilesindir sonucu paylaşırsan sevinrim

Reactions: As6
Merhaba canım ben aşılama yaptırdım ptesi günü. Doktor bana ilişki yok dedi en az üç gün perhiz dedi eşime zaten gün aşırı yumos takibi yaptı. Ctesi gittik en son dört yumos vardı. 16 17 18 19 mm çok iyi dedi . Ptesi Sabah gittik eşim sperm verdi onları çip yaptırdık yani yıkama.. beni aldılar ve işlem başladı üç dakika sürdü sürmedi. Sonra masayı baş aşağı gelecek şekilde yamulttular. Yarım saat öyle kaldım sonra kalk git dediler. Sadece ağır kaldırma dediler ve gün aşırı iliski hatta aşılama yapılan akşam 12 de başlayıp gün aşırı devam edin dediler bugün beş gün oldu. Rabbim bu gurupta ki güzel kadınların yüzünü en kısa zamanda güldürsün sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…