2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok geçmiş olsun canım İnşAllah toparlanırsın bir an önce. Dikkat et kendine bol bol nemlendirici ve hyaluronik asit sür canım

Çok geçmiş olsun canım İnşAllah toparlanırsın bir an önce. Dikkat et kendine bol bol nemlendirici ve hyaluronik asit sür canım
Nemlendirici edince kaşınma oluyor bende vazelin ediyorum..böyle devam ederse doktora mecbur gidicem..hiç gitmek istemiyorum

Tamam canım bu arada nasıl guncellicem
Bende de iye vardı doktor su iç dedi 3-4 litre içtim vs geçmedi kültür isteyip antibiyotik verdi, onu kullandim. Bayram sonu gidicem tekrar. Enfeksiyon çok önemli bence de, ilaçtan korkmayın Allah'ın izniyle bir şey olmaz. Antibiyotik vermezse de küçük bir diş sarımsak mi yutsanız, doğal antibiyotik

Hemen eve geçip denicem bide insan başkasinin evinde de bı şey yapamıyor ya kafayı yiyorum iyice
Ay canım sen yatsana kanamam var diye ben de bayram diye kendimi perişan ettim sol kasığım batıp durdu dün. Allah'tan bugün uyuyup dinlenebildim. Boşver ya iş falan yapma sen, başkaları yapsın geç odaya dinlen

Benimde bat 5 Temmuz canım 3 temmuzda test yapıcam bende
Hadi bakim canım inşallah alırız güzel haberi bende 3 temmuzda yapıcam beraber yaparız o zamanama ben kalmam o güne yarın olurum adet çünkü luteal evrem 14 gün sürmüyor yumurtlamadan 11 gün sonra oluyorum adet olmazsam bebek vardır zaten belirti var mı sende

Cildin önemli canım nemi de önemli.su bazlı nemlendirici de mi kaşıntı yapıyor ondan alsan
Su bazlı yüzüme ediyorum..göz altıma serium ve krem ediyordum..serium ara sıra yanma veriyordu bende çok para verdiğim için inadına devam etdim şimdi sanırım ondan yanma sonra kaşıntı verdi..şimdi kasıntı yok ama çok kuruluk var pul pul gibi..kendime iş açtım resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…