2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

4 olduk seninle canım var mı belirti felan test yaptın mı
ben pek değerlendiremedim tatil falan, adetin 7ci, 10, 12ci günleri, birde 21ci gün değerlendirme var, yumurtlama oldumu ne zaman oldu bilmiyorum, yani bu ay umudum da yok, belirti falan da yok, bi tek adetten sonra rahimde sızlama falan var, sürekli adet olucam hissi hiç geçmedi

Bende de iye vardı doktor su iç dedi 3-4 litre içtim vs geçmedi kültür isteyip antibiyotik verdi, onu kullandim. Bayram sonu gidicem tekrar. Enfeksiyon çok önemli bence de, ilaçtan korkmayın Allah'ın izniyle bir şey olmaz. Antibiyotik vermezse de küçük bir diş sarımsak mi yutsanız, doğal antibiyotik
Midem bulanıyor sarımsak tan eve bile aldırmıyorum ki çok garip olmuşum ya ne yiyorum ne içiyorum mal gibiyim ya tek sorun yaşamadan meyve yiyebiliyorum

Ay canım sen yatsana kanamam var diye ben de bayram diye kendimi perişan ettim sol kasığım batıp durdu dün. Allah'tan bugün uyuyup dinlenebildim. Boşver ya iş falan yapma sen, başkaları yapsın geç odaya dinlen
Şuan evi afedersin leş gibi ama benim yapaacak gücüm yok bı tek kendi yatağımı topladım onun dışında bı şey yapmadım valla kimse benden bı şey beklemesin zaten onlara da dedim benden bu sene temizlik yemek beklemeyin diye

Şuan evi afedersin leş gibi ama benim yapaacak gücüm yok bı tek kendi yatağımı topladım onun dışında bı şey yapmadım valla kimse benden bı şey beklemesin zaten onlara da dedim benden bu sene temizlik yemek beklemeyin diye
Allah'ım şaka gibilermis ya tuvalet her gün çamaşır suyuyla yıkanmalı, ev temiz olmalı senin için

Allah'ım şaka gibilermis ya tuvalet her gün çamaşır suyuyla yıkanmalı, ev temiz olmalı senin için
Benim kendi evim tertemiz dün evimi temizledim öyle geldim ama burda yapsam bile iş bitmiyor iki dakika sonra aynı tuvalette aynı mesela sabah çamaşır suyu ile temizledim gircem diye ama şimdi bak benden sonra su dokmeye bile useniyorlar 🤦

ben pek değerlendiremedim tatil falan, adetin 7ci, 10, 12ci günleri, birde 21ci gün değerlendirme var, yumurtlama oldumu ne zaman oldu bilmiyorum, yani bu ay umudum da yok, belirti falan da yok, bi tek adetten sonra rahimde sızlama falan var, sürekli adet olucam hissi hiç geçmedi
Hayırlısı olsun kuzum bende akışına bıraktım keyfimize göre davrandık 🥰🥰

Hadi bakim canım inşallah alırız güzel haberi bende 3 temmuzda yapıcam beraber yaparız o zaman😍😍ama ben kalmam o güne yarın olurum adet çünkü luteal evrem 14 gün sürmüyor yumurtlamadan 11 gün sonra oluyorum adet olmazsam bebek vardır zaten 😂😂belirti var mı sende
Ay hadi inşAllah olmazsında bebiş haberini alırız🤲🏻☺️ Hiç belirtim yok bugün 10.gün daha erken diye kendimi avutuyorum ☺️Sende var mı?

Su bazlı yüzüme ediyorum..göz altıma serium ve krem ediyordum..serium ara sıra yanma veriyordu bende çok para verdiğim için inadına devam etdim şimdi sanırım ondan yanma sonra kaşıntı verdi..şimdi kasıntı yok ama çok kuruluk var pul pul gibi..kendime iş açtım resmen.
Seruma karşı hassasiyetin olabilir canım sadece nemlendirici ile devam etsen bir süre belki iyi gelir ☺️

Kızlar ilk kuzumu kaybettiğimde ki hamileliğim hiç böyle değildi nasıl rahattı 😢 şimdi hic
İyi değilim hep ağlıyorum gece kazakla yattım üşüyorum yaz günü sıcak millet pişiyor ben donuyorum midem çok fena demin çöktüm yere ağladım 😔 psikolojim de gitti iyice çok açım yiyemiyorum bağırsaklarım da mahvolmuş durumda
Hep cok çocuk istemiştim dün bir daha yapmicam dedim nedir bu böyle ya 😢😔 evladıma can olsun çekerim de hiç kolay değilmiş benim için arkadaşlarım hep çok rahattı gezip tozdular kolum kalkmıyor benim bittim resmen iş yapamıyorum çalışamıyorum

X