2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

O zaman hiç riske atma sen 😂😂 yarın ya da ctesi bekliyorum ben de artık gelsin temmuza bomba bir geçiş yapalimm 🧡
Yapalımm balım samsuna gidicez biz orda havuz termal yapalım dedik gebeysem giremem değilsen girerim öğrenip gitmem de iyi olucak. Olmayacak duaya amin denmezmiş Rabbim nasip edicek ama zamanı var🌸 temmuzda yıl dönümümüz bizim istermisiniz o zaman tutsun😂😂

Benim kocam da koc burcu.. bu evde 2 koça tahammulum yok diyerekten nisana denk gelen ayi atlattiktan sonra cok rahatlamistim🤣🤣 kovada cok heveslendim olmadi. Baligi yakalayamazsam yine donup gelip beni bulcak galiba o koç 🤣🤣 canim bu arada lafim sana degil. Koc burclarina da boyle soylenince aliniyorlar ama🤭🤭 valla sizle mucadele cok zor😄
😂😂Herkes böyle diyor galiba haklılık payınız var biraz geçimsiz olabiliriz ama canımız isterse bizden uysalı da yoktur 😂😂 erkeğe koç burcu yakışmıyor bence 😂😂 fazla egolu oluyorlar

Ay çok severim koç burçlarını 😂😂 yükselenim etkilemiş o zaman galiba beni 😂 annem hep der en akıllı çocuğum sendin
Herkese kendi burcu normal geliyor demek ki benimki de bana öyle geliyor 😂 benim yan masada çalışan arkadaşım da Koç burcuydu bıçaklı civciv gibiydi 😂 hem çok tatlı hem öfke dolu 😂

Herkese kendi burcu normal geliyor demek ki benimki de bana öyle geliyor 😂 benim yan masada çalışan arkadaşım da Koç burcuydu bıçaklı civciv gibiydi 😂 hem çok tatlı hem öfke dolu 😂
Bende çok öfkeli bir insanım aslında ama öfkemi baskilamayi öğrendim hakim olabiliyorum kendime 😂😂 ben sadece tatlı kelimeni aldım üstüme bebeğim 😂😂 benim burcum çok havalı geliyor bana kesinlikle herkeski kendine öyledir 😂😍😘

Çoğu arkadaşımdan kıskanırdı evet 😃🤣🤣
O arkadaş kıskançlığı ama cidden elimizde değil şu an bende en yakın arkadaşımla 4 5 senedir eskisi kadar samimi değilim başka bir arkadaşını benden önde tuttu diye çok zoruma gitmişti 😂 ama cidden elimizde değil çünkü ben bir dostum varsa en yakınımsa herkesten önde tutarim onu hiç yanımda kimse laf edemez mesela karşıdan da onu bekliyoruz görmeyince zorumuza gidiyor tabiki bizi önde tutmak zorunda değiller ama napalim işte buda evrenin bize etkisi 😂😂

Bende çok öfkeli bir insanım aslında ama öfkemi baskilamayi öğrendim hakim olabiliyorum kendime 😂😂 ben sadece tatlı kelimeni aldım üstüme bebeğim 😂😂 benim burcum çok havalı geliyor bana kesinlikle herkeski kendine öyledir 😂😍😘
Aynen seni tatlı kısmı ile tanıdım 😍 bende öyle düşünüyorum, diyorum ki keşke herkes Başak olsa eline aldığı işi düzgünce yapsa, arkasından kontrol etmesek 😂

Ahahahhah😂😂 sen de çok ayıp etmişin projeksiyonla onun orada olduğunu nasıl yayınlamazsın
Kuzenime demişim ki gel bak oda nasıl olmuş ona dememişim🤣🤣 kaynanamıda tanıyor biz küsünce onun evinden çıkmaz oldu. Kaynanama kahveye mi gelmeler onu cafeye mi çıkarmalar neler neler. İlk evlendiğimizde sevmezmi beni kaynanam inadıma yakın olup gözüme soktu instagramda. Bende senmisin gözüme sokan diyip sildim onu instagram ajhaajajajahahah🤣🤣

O arkadaş kıskançlığı ama cidden elimizde değil şu an bende en yakın arkadaşımla 4 5 senedir eskisi kadar samimi değilim başka bir arkadaşını benden önde tuttu diye çok zoruma gitmişti 😂 ama cidden elimizde değil çünkü ben bir dostum varsa en yakınımsa herkesten önde tutarim onu hiç yanımda kimse laf edemez mesela karşıdan da onu bekliyoruz görmeyince zorumuza gidiyor tabiki bizi önde tutmak zorunda değiller ama napalim işte buda evrenin bize etkisi 😂😂
Ya öyle cidden sevdikleri zaman çok değer veriyorlar.bahsettiğim arkadaşımda bir kıza aşıktı kız hiç oralı olmadı ama yıllarca o kızı bekledi. Helal olsun dedim ☺️

Kuzum ben takılıyorum sana ya insanlıkla alakalı burç etkisi azdır. Sen en azından silmemişsin arkadaşını benim düğünüme bile gelmedi birlikte yattığımız aynı sırada oturduğumuz arkadaşım. En önemkisi iyi insan olmak💛

Aynen seni tatlı kısmı ile tanıdım 😍 bende öyle düşünüyorum, diyorum ki keşke herkes Başak olsa eline aldığı işi düzgünce yapsa, arkasından kontrol etmesek 😂
Bence herkes koç olmasın ama hele de erkekler koç olmasın çevremden biliyorum koçlar ın geçimsiz olduğunu fazla alinmiyorum şu an yoksa sinirlenirdim şu söylenenlere ama bildiğimden gülüp geçiyorum 😂 bir arkadaşım vardı koç çok gıcık oluyordum o yüzden bize gıcık olanlar da haklı olabilirler 😂😂

Kuzenime demişim ki gel bak oda nasıl olmuş ona dememişim🤣🤣 kaynanamıda tanıyor biz küsünce onun evinden çıkmaz oldu. Kaynanama kahveye mi gelmeler onu cafeye mi çıkarmalar neler neler. İlk evlendiğimizde sevmezmi beni kaynanam inadıma yakın olup gözüme soktu instagramda. Bende senmisin gözüme sokan diyip sildim onu instagram ajhaajajajahahah🤣🤣
😂😂😂 Şu an kötü hissettim buna bende alınırım çünkü 😂😂 ki böyle göze sokma huyu bende de var 🤭🤭

Ayy iyi ki küsmüşünüz 😂 kv ile muhabbeti de ayrı bir cinslik zaten. İnsan arkadaşına nispet olsun diye kayınvalidesi ile kanka olur mu ya😂 benim de arkadaşımı ezmeye çalıştıkları için kayınvalidesiyle birbirimize girmiştik 😂 düğüne davet edilmem yasaktı ama ben düğün sonuna kadar ortada oynadım

Ya öyle cidden sevdikleri zaman çok değer veriyorlar.bahsettiğim arkadaşımda bir kıza aşıktı kız hiç oralı olmadı ama yıllarca o kızı bekledi. Helal olsun dedim ☺️
Evet kesinlikle öyle sevdiğimiz zaman çok değer veririz kendimizden odun veririz anne babamiza gostermeyecegimiz toleransı ona gösteririz ki herkes bizim gibi değil tabiki ama öyle olmak zorundaymis gibi karşıdan da onu bekliyoruz ta ki aynı kişi kendinden sogutana kadar çevreye hiç kulak vermezdim ben bu durumda 😂 kız gençlik heyecanıyla benim de senelerce beklediğim insan var 😂

Yapalımm balım samsuna gidicez biz orda havuz termal yapalım dedik gebeysem giremem değilsen girerim öğrenip gitmem de iyi olucak. Olmayacak duaya amin denmezmiş Rabbim nasip edicek ama zamanı var🌸 temmuzda yıl dönümümüz bizim istermisiniz o zaman tutsun😂😂
bizde yarın tokat, 2 gün kalıp samsuna gidicez :KK70:

X