2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Duaları okudum sana da çok dua ettim 🙏
Hatta buradaki bir çok kişiye ilk sayfayı açtım bizim temmuz topiğini de açtım . Allah'ım rumuzlarıyla söylüyorum sen kim olduklarını biliyorsun diye tek tek isimlerle okudum😄. Ben duanın gücüne çok inanıyorum. Okurken kalbim çok çarptı. Rabbim tez zamanda nasip edecek inanıyorum.
Vesile olduğun için sağol melisaa93 melisaa93 ☺️ hamile olmayan kalmayacak kızlar hazır olun 😄
Diline yüreğine sağlık 😍 ben de okuyacaktım regl olduğum için teyzeme okuttum 🤭 vesile olan melisaa93 melisaa93 teşekkür ederiz ♥️ allah kabul etsin dualarımızı🙏🏻

Kızlar siz hiç yumurtlamadan yaklaşık 1 hafta sonrasında belirti hissetmeye başlayıp 3 gün kadar devam edip pat diye kesilmesi durumunu yaşadınız mı? Bana sanki denemeye başladığımdan beri öyle oluyor.
Acaba psikolojik bişey mi ya da başka bi açıklaması var mıdır adetin yaklaşması vs veya tutunmaya çalıştı ama uzun sürmedi durumu mu oluyor?
Canım benim yumurtlamayla birlikte kasık ağrılarım başlıyor adete kadar devam ediyor hiç kesilmiyor

Düşük tamamen gerçekleştiginde hiç agrın kalmıcak canım dayan ben 7 haftam bitmişti düşük yaptıgımda çok sancılı geçmişti
Dayanmaya çalışıyorum 😣 Allahım sen yardım et ben bu süreçte butlu çayı içsem yardımcı olurmu aça ne yapsam hızlanır düşük daha rahat olur

Dayanmaya çalışıyorum 😣 Allahım sen yardım et ben bu süreçte butlu çayı içsem yardımcı olurmu aça ne yapsam hızlanır düşük daha rahat olur
Canım inan hiç bilmiyorum ne işe yarar ben düşük yaptıgımda sancım başladı 3 saat içinde komple düşük yaptım kocaman parça ile kese de düştü anında sancım kesildi diger günü doktora gittim evde düşük yapınca kesende düşmüş içinde birşey kalmamış kürtaja gerek yok dedi enfeksiyon kapmasın diye antibiyotik kullandım başka da birşey yapmadım kuzum

Canım inan hiç bilmiyorum ne işe yarar ben düşük yaptıgımda sancım başladı 3 saat içinde komple düşük yaptım kocaman parça ile kese de düştü anında sancım kesildi diger günü doktora gittim evde düşük yapınca kesende düşmüş içinde birşey kalmamış kürtaja gerek yok dedi enfeksiyon kapmasın diye antibiyotik kullandım başka da birşey yapmadım kuzum
Anladım canım çok teşekkür ederim ❤️

Beta kaç güne düşmüştü canım senin

Benimkilerinde arasında hep 4 gün var canım dediğin gibi fark şimdiye kadar hiç kapanmadı🥹 bebişlerin küveze girmemesine çok çok sevindim ya 😍 darısı başıma inşallah 🤲
stres yapma rahat ol keyfini çıkar hamileliğin bence tüm nazlarını da yap 😅sağlıkla kucagına alırsın Allahın izniyle bişey olmaz🙏

X