2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herkese kendi burcu normal geliyor demek ki benimki de bana öyle geliyor 😂 benim yan masada çalışan arkadaşım da Koç burcuydu bıçaklı civciv gibiydi 😂 hem çok tatlı hem öfke dolu 😂
hahaha kendime yeni isim buldum bıçaklı civ civ, ben de sinirlenince eşimi bıçakla kovalıyorum, gülüyor bana))

Bence herkes koç olmasın ama hele de erkekler koç olmasın çevremden biliyorum koçlar ın geçimsiz olduğunu fazla alinmiyorum şu an yoksa sinirlenirdim şu söylenenlere ama bildiğimden gülüp geçiyorum 😂 bir arkadaşım vardı koç çok gıcık oluyordum o yüzden bize gıcık olanlar da haklı olabilirler 😂😂
Amaan her burç gıcık 😂 ben bir tane koç tanıdım onu da çok severim. Bir de sen işte ☺️

Kuzum ben takılıyorum sana ya insanlıkla alakalı burç etkisi azdır. Sen en azından silmemişsin arkadaşını benim düğünüme bile gelmedi birlikte yattığımız aynı sırada oturduğumuz arkadaşım. En önemkisi iyi insan olmak💛
Kesinlikle öyle bebeğim ben öyle şakasına takılıyorum su an çok üzülüyorum mesela eskisi gibi olamadigim için o arkadaşımla ama gereksiz de bir gurur var gidip böyle yapmamaliydim hataliydim diyemiyorum ama hala değer veririm mesela arada konuşuruz hatta düğününü senlendiren bendim onun ki o zaman da bozuktu aramız ben sagdici olucaktim gitti o diğer arkadaşını sagdici yaptı çok kızmıştım ona da ama yapacak bir şey yoktu bende eğlenceme baktım 😂😂

Ayy iyi ki küsmüşünüz 😂 kv ile muhabbeti de ayrı bir cinslik zaten. İnsan arkadaşına nispet olsun diye kayınvalidesi ile kanka olur mu ya😂 benim de arkadaşımı ezmeye çalıştıkları için kayınvalidesiyle birbirimize girmiştik 😂 düğüne davet edilmem yasaktı ama ben düğün sonuna kadar ortada oynadım
En çokta o yüzden hayatımdan çıkardım. Benim olduğum gruptan ben varım diye çıkan kız kayınvalidemin totosundan ayrılmadı. Umrumda da değiller ama ben onların kalpli sevgi dolu durumlarını görmek zorunda değilim😂 instagramdan silinde şimdi kaynanam arkadaşımın baş harfini bile söylemiyor banaahahahaha

Evet kesinlikle öyle sevdiğimiz zaman çok değer veririz kendimizden odun veririz anne babamiza gostermeyecegimiz toleransı ona gösteririz ki herkes bizim gibi değil tabiki ama öyle olmak zorundaymis gibi karşıdan da onu bekliyoruz ta ki aynı kişi kendinden sogutana kadar çevreye hiç kulak vermezdim ben bu durumda 😂 kız gençlik heyecanıyla benim de senelerce beklediğim insan var 😂
Ay çok zor böyle düşünceli olabilmek 😂 her gün sevgili değiştirenler biraz feyz alsın sizden

Kesinlikle öyle bebeğim ben öyle şakasına takılıyorum su an çok üzülüyorum mesela eskisi gibi olamadigim için o arkadaşımla ama gereksiz de bir gurur var gidip böyle yapmamaliydim hataliydim diyemiyorum ama hala değer veririm mesela arada konuşuruz hatta düğününü senlendiren bendim onun ki o zaman da bozuktu aramız ben sagdici olucaktim gitti o diğer arkadaşını sagdici yaptı çok kızmıştım ona da ama yapacak bir şey yoktu bende eğlenceme baktım 😂😂
Bende nişan tepkisimi ona tutturmadım diye kızmıştı 🤣🤣

Eklentiler

• A88C7CF3-1DD0-4E02-AAC6-648AFD2AFBDB.jpeg
    A88C7CF3-1DD0-4E02-AAC6-648AFD2AFBDB.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 26
Hahaha kız sen benim liseden arkadaşım olmayasın adın merve mi eminmisn🤣🤣🤣
Evet Merve adım eminim 😂😂 ama ben haksız mıyım 10 yıllık dostuz diğeri de 5 aylık falan gorusuyordu gitti onu sagdicim yapicam dedi öyle böyle zoruma gitmemişti hala beraber fotoğraf paylaşıyorlar her yerde hala da zoruma gidiyor ama yansitmiyorum 😂😂 bende hiç sevmiyorum bu huyumu umursamasana kızım ama yok takicam illa 😂😂 ama bu da zamanında çok değer verdiğimiz den oluyor cidden çünkü çok değer vermedigimiz Bir kişi yapsa böyle tepki vermeyiz

En çokta o yüzden hayatımdan çıkardım. Benim olduğum gruptan ben varım diye çıkan kız kayınvalidemin totosundan ayrılmadı. Umrumda da değiller ama ben onların kalpli sevgi dolu durumlarını görmek zorunda değilim😂 instagramdan silinde şimdi kaynanam arkadaşımın baş harfini bile söylemiyor banaahahahaha
Yani kayınvalidende gelinin yanında olması gerektiğini anlamış iyiki ☺️

Evet Merve adım eminim 😂😂 ama ben haksız mıyım 10 yıllık dostuz diğeri de 5 aylık falan gorusuyordu gitti onu sagdicim yapicam dedi öyle böyle zoruma gitmemişti hala beraber fotoğraf paylaşıyorlar her yerde hala da zoruma gidiyor ama yansitmiyorum 😂😂 bende hiç sevmiyorum bu huyumu umursamasana kızım ama yok takicam illa 😂😂 ama bu da zamanında çok değer verdiğimiz den oluyor cidden çünkü çok değer vermedigimiz Bir kişi yapsa böyle tepki vermeyiz
Balım sen o konuda haklısında benim nişanımda aileden biri tutmalıydı tepsiyi yengem tuttu yani. Sözüm vardı nikah şahidim olucaktı zaten küskende dedim küs olabiliriz ama sözüm var sana arkadaşımsın. Gelmediğini bırak mesaj bile atmadı🤣🤣

Balım sen o konuda haklısında benim nişanımda aileden biri tutmalıydı tepsiyi yengem tuttu yani. Sözüm vardı nikah şahidim olucaktı zaten küskende dedim küs olabiliriz ama sözüm var sana arkadaşımsın. Gelmediğini bırak mesaj bile atmadı🤣🤣
Yok bebeğim senin arkadaş abartmış 😂😂 benim dostum dediğim kişi zaten aynı zamanda kuzendik biz o diğeri yabancıydı o sebepten zoruma gitmişti zaten ama seninki gibi bir durumda olsak asla böyle tepki verecek biri değilim senin arkadaş çok abartmış 😂 kulağını kesseydin

X