2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar yaa, bana doktor folik asit vermişti yaklaşık 1 aydır her gün düzenli içiyorum dün nasıl olduysa unutmuşum içmeyi sizce bir sorun olur mu? Dünün hapını da bugünün hapıyla mı içsem diyorum ama kutuda günlük alım dozunu geçmeyiniz diyor
Bir şey olmaz canım normal içmeye devam et iki günlük içme

Kızlar yaa, bana doktor folik asit vermişti yaklaşık 1 aydır her gün düzenli içiyorum dün nasıl olduysa unutmuşum içmeyi sizce bir sorun olur mu? Dünün hapını da bugünün hapıyla mı içsem diyorum ama kutuda günlük alım dozunu geçmeyiniz diyor
Hayır hayır içme iki tane normal bazen bende unutuyorum ☺️

merhaba bana yardımcı olur musunuz,bu ay esimle yumurtlama günlerinde ilişki yaşadık ve dün adet olmam gerekiyordu.1 haftadır ara ara kasık batması yaşıyorum,ha oldum ha olacağım derken henüz adet olmadım.sabah test yaptım negatif,ama yumurtlama gününde gibi beyaz akıntım var sürekli.sizce bunun nedeni nedir.
Adet öncesi de beyaz akıntı geliyor bazen ardından adet sökülüyor bende adetten önce beyaz akıntı geliyor önce sonra sökülüyor bir iki güne

melisaa93 melisaa93 kuzuu sen nasılsın? Yumurtlama oldu mu bu ay sende
iyiyim canım iş güç çalışıyorum bir yandan da sıkılıyorum sen nasılsın :)

ovü testi ile takip ettim yumurtlama oldu görünüyor hatta çatlayalı bugün 6.gün. ama nedense eskisi gibi sabırsız değilim önceden günler geçmezdi şimdi en erken 2 gün kala yapıcam testi. hiç belirti de yok o yüzden pek umudum yok.

sen naptın yumurtlama yakın mı :)

Kuzum yeni gördüm. Malum ben en son doktora gittim 3 ay doğum kontrol hapı kullanıcaksın dedi hormonlarım bozulduğu için bir de kilo vermemi istemişti. 3 kilo verdim. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorum :KK70: Temmuz sonuna hedeflediğim kiloya nasipse ulaşıp ilacımı da bitireceğim.Sonrası artık Allah kerim :dua:

Sizlerde ne var ne yok, hamile olanlar var mı hiç takip edemedim.

Kuzum yeni gördüm. Malum ben en son doktora gittim 3 ay doğum kontrol hapı kullanıcaksın dedi hormonlarım bozulduğu için bir de kilo vermemi istemişti. 3 kilo verdim. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorum :KK70: Temmuz sonuna hedeflediğim kiloya nasipse ulaşıp ilacımı da bitireceğim.Sonrası artık Allah kerim :dua:

Sizlerde ne var ne yok, hamile olanlar var mı hiç takip edemedim.
inşAllah sağlığına kavuşup bebişine de kavuşacaksın canım :) bu ödediğimiz bedellerin karşılığını elbet alıcaz :)

inşAllah sağlığına kavuşup bebişine de kavuşacaksın canım :) bu ödediğimiz bedellerin karşılığını elbet alıcaz :)
Aminnnnnn, ağzından bal damlıyor. Dün 3 hafta sonra doğum yapacak arkadaşım ve eşini ağırladım. Allahım o kadar güzel bir duygu ki. Çok hüzünlendim. Sonra mutsuz olupçikolataya verdim kendimi. Sonra dedim cemile ne yapıyorsun. Haftalardır diyetti spordu hedefin var. Meğer regl olacakmışım dün o yüzden hormonal bir hassasiyet oluşmuş :KK70: Neyse yarından itibaren sağlıklı beslnememe devam. Regl dönemleri beni mahvediyor. Doktor 3 ay kullan hapı dedi ama acaba 2. ay kullanıp bıraksam mı diye düşünüyorum. Neyse bakalım.

Olduğuna inanmıyorum kan verene kadar🥹

Eklentiler

• IMG-20230525-WA0004.jpeg
    IMG-20230525-WA0004.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar nasılsınız?Sizi unutmadım bu müjdeli haberi size vermek istedim.Hamileyim çok şükür😍🙌🏻🙌🏻🙌🏻Gerçi testle öğrendim kan testi 29 vericem..şimdi duam sağ salim kucağıma almak nasip olsun.Tam sevinemiyorum.Allah olmayanlara nasip etsin🙌🏻🌹
Aaayyy canım benim çok çok sevindim inşallah saglıkla ilerler kuzum çok yıprandın çok emek harcadın alalhım en güzel şekilde mükafatlandırsın seni saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım 😍😍😍

Aaayyy canım benim çok çok sevindim inşallah saglıkla ilerler kuzum çok yıprandın çok emek harcadın alalhım en güzel şekilde mükafatlandırsın seni saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım 😍😍😍
Amin canım Amin.Evet çok göz yaşi döktüm..göbek kalça morlar içinde günde bir sürü ilaç kullanıyorum.Allah her kese doğal yolla hamile kalmayı nasip etsin.Şükür bu günüme çok şükür İn şa Allah kucağımada alırım sağ salim🙌🏻🌹☺️

Amin canım Amin.Evet çok göz yaşi döktüm..göbek kalça morlar içinde günde bir sürü ilaç kullanıyorum.Allah her kese doğal yolla hamile kalmayı nasip etsin.Şükür bu günüme çok şükür İn şa Allah kucağımada alırım sağ salim🙌🏻🌹☺️
Cnm çok sevındım senın adına🤩bak demekki zamanı varmış, günü varmış🙏
Senin aşılamamıydı cnm?

A Afratafrac cnm hayırlısı olsun hakkında. Bnde gruptan uzaktım 2 ay ama bu ay kendımı burda buldum.
Rahim filmi çekıldım, umutluyum bu aydan, yumurtlama günlerını değerlenfirdım şimdi beklıyorum
İnşallah guzel haberler senden de bekliyorum
'tasu' hamile cnm bu ay 🤗

Cnm çok sevındım senın adına🤩bak demekki zamanı varmış, günü varmış🙏
Senin aşılamamıydı cnm?

A Afratafrac cnm hayırlısı olsun hakkında. Bnde gruptan uzaktım 2 ay ama bu ay kendımı burda buldum.
Rahim filmi çekıldım, umutluyum bu aydan, yumurtlama günlerını değerlenfirdım şimdi beklıyorum
İnşallah guzel haberler senden de bekliyorum
'tasu' hamile cnm bu ay 🤗
Yok canım aşılama tutmadı bende..tüp bebek benimki.

X