2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amiiin inşallah beta verdim ordan da emin olunca dahiliyeye koşcam troid problemim var 2 kez kimyasal düşük yaşadım daha önce korkuyorum 🥺
Benim de 2 kimyasal var, pıhtılaşma bozukluğu çıktı testlerde, şimdi ecopirin başladım gebelik oluşursa oksapar iğne başlayacağım 👍🏻 hepimiz için en hayırlısı olsun, inşallah bu kez sapasağlam bebişler gelsin 🫶🏻

Eklentiler

• IMG_1787.jpeg
    IMG_1787.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 74
Çok geçmiş olsun canım sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻☺️ Ay doğan büyüyor derler ya hamile kalanda hızla büyüyo 😍 daha dün gibi ama yolu yarılamışın bile maşaAllah size 🧿
Evet bende onu düşünüyorum bazen beraber çatlama beklediğimiz günleri hatırlıyorum inşallah sonu güzel biter beklediğimiz her güzel şey bizi bulur❤️🧿🤗

1fafeyla 1fafeyla cnm hayırlısı olsun inşallah🌹
Bnımde ocak ve martta 2 kımyasalım var

Senın 2 kımyasalın ne zamandı?
İlki geçen yıl nisan ayında olmuştu 2.si de Ocak ayında oldu martta rahim filmi çekildi . Şubatta zaten tsh değerlerimin çok yüksek olduğunu öğrendim düşüklere bunun sebep olduğunu söyledi doktorum. Hap başlayınca bu ay da haberi aldım 🫶🏻

Acaba benim sonucumda böyle mi 🤔 benimde cumartesi adet olmam gerekti... 70 den iki kat hesaplarsak ancak 3 haziran cumartesiye 2240larda oluyor.
Bilmiyorum ya acaba düşük mü bu değer gecikmeye göre ben hiç anlamıyorum . Normal mi önemli olan 2 kat artış mı 🫣

X