2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hangisini verdi doktor tek folik asit mi multivitaminli mi ben regenesis max kullanıyorum omega 3 var içinde biraz mide bulantısı yapıyor değiştirmekte istemiyorum ama :/
Ben de ocean mummy içiyorum canım içeriğine bak istersen. Ağzına atar atmaz su içersen kokusu gelmiyor mide bulantısı da yapmadı. Doktoruma sordum çok iyi kullanmaya devam edebilirsin dedi

iyiyim canım iş güç çalışıyorum bir yandan da sıkılıyorum sen nasılsın :)

ovü testi ile takip ettim yumurtlama oldu görünüyor hatta çatlayalı bugün 6.gün. ama nedense eskisi gibi sabırsız değilim önceden günler geçmezdi şimdi en erken 2 gün kala yapıcam testi. hiç belirti de yok o yüzden pek umudum yok.

sen naptın yumurtlama yakın mı :)
Taşınma telaşından hal kalmadı aktiviteye bende 🤣 yumurtlama gibi akıntım geldi ama acaba üşüttüm ondan mı bilmiyorum ovu testi de yapmıyorum bu ay bi doktora gidip takip yaptırayım bari , her ay yumurtlama olmayabiliyormuş boşuna umut etmem taktım yine kafaya akışta kalıcam demiştim olmadı kalamadım 😁
Bat 18 Haziran benim çok varrr zaman geçmez bana

Aminnnnnn, ağzından bal damlıyor. Dün 3 hafta sonra doğum yapacak arkadaşım ve eşini ağırladım. Allahım o kadar güzel bir duygu ki. Çok hüzünlendim. Sonra mutsuz olupçikolataya verdim kendimi. Sonra dedim cemile ne yapıyorsun. Haftalardır diyetti spordu hedefin var. Meğer regl olacakmışım dün o yüzden hormonal bir hassasiyet oluşmuş :KK70: Neyse yarından itibaren sağlıklı beslnememe devam. Regl dönemleri beni mahvediyor. Doktor 3 ay kullan hapı dedi ama acaba 2. ay kullanıp bıraksam mı diye düşünüyorum. Neyse bakalım.
Evet insan çok istediği bir şeyi karşısında görünce ister istemez duygusallaşıyor üstüne birde regl olmuşun tam kaymaklı ekmek kadayıfı olmuş ☺️ Sabretmek zor gerçekten istersen 2.ay bitince hormonlarına baktır her şey yolundaysa denemeye başlarsın ☺️

Kızlar nasılsınız?Sizi unutmadım bu müjdeli haberi size vermek istedim.Hamileyim çok şükür😍🙌🏻🙌🏻🙌🏻Gerçi testle öğrendim kan testi 29 vericem..şimdi duam sağ salim kucağıma almak nasip olsun.Tam sevinemiyorum.Allah olmayanlara nasip etsin🙌🏻🌹
Neeeeee 🤩 çok şükür canım çok şükür senin için o kadar çok dua ettim ki bu güzel haberi duymak çok iyi geldi çok mutlu oldummmmm 💃🏼 Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah hep huzurlu mutlu olursunuz 🥳🥰

Neeeeee 🤩 çok şükür canım çok şükür senin için o kadar çok dua ettim ki bu güzel haberi duymak çok iyi geldi çok mutlu oldummmmm 💃🏼 Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah hep huzurlu mutlu olursunuz 🥳🥰
Yaaa🥹Amin Allah canım Amin. kuzum dualarımda olucaksın hiç unutmadım seni..Hepinize dua edicem🙌🏻🌹🌹🌹

Taşınma telaşından hal kalmadı aktiviteye bende 🤣 yumurtlama gibi akıntım geldi ama acaba üşüttüm ondan mı bilmiyorum ovu testi de yapmıyorum bu ay bi doktora gidip takip yaptırayım bari , her ay yumurtlama olmayabiliyormuş boşuna umut etmem taktım yine kafaya akışta kalıcam demiştim olmadı kalamadım 😁
Bat 18 Haziran benim çok varrr zaman geçmez bana
Akışta kalmak çok zor yapabilene helal olsun ☺️ Aynen en iyisi doktora bir göstermek daha net olur her şey ☺️ Taşınmanız ne zaman biter ay kaçırma şu günleri 😂

X