2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

T TASUU Niqu Niqu ikinizi alıntı yapamadım kızlar 🙈
Dün öğleden sonra doktorla konuştuğumda bile ağrım vardı karnımda ama adet ağrısı gibiydi dün doktor telefonda dediki eğer şiddetli ağrın olursa kanaman olursa hemen geliyorsun dedi çünkü dış gebelik olabilirmiş o zaman bunu duyar duymaz bütün ağrım kesildi bilmiyorum dünden beri hiç ağrım yok yani var ama çok hafif ve unutuyorum ağrıyı resmen yok gibi bir şey🥲
beta dün 4800 çıkmış
Progesteron 16.80 normal çıkmış düşük değil şükürler olsun, rahim de kalındı bence cihaz dandik olabilir çünkü küçük bir yerdeyim buradaki özel hastanede çok küçük cihazdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum dün eşimde sakinleştirdi beni bayağı o çok rahat hiç inanmıyor dış gebelik olduğuna perşembe görünmezse kese iyi bir yere gideriz izmire prof birine gideriz dedi rahatladım biraz 🙏🏻 gece rüyalarla bogustum hep kanamalar gördüm bilinçaltı işte..
keşke büyük şehirde olsaydım hamileliğimde :KK43: İstanbuldan geldim ben buraya 🥲 çok arıyorum oradaki doktor imkanlarını burada 3-4 doktor var hiçbirinden memnun kalmadık , en son bu doktor geldi iyi bir kadın ama cihazı kötü bence

Dün öğleden sonra doktorla konuştuğumda bile ağrım vardı karnımda ama adet ağrısı gibiydi dün doktor telefonda dediki eğer şiddetli ağrın olursa kanaman olursa hemen geliyorsun dedi çünkü dış gebelik olabilirmiş o zaman bunu duyar duymaz bütün ağrım kesildi bilmiyorum dünden beri hiç ağrım yok yani var ama çok hafif ve unutuyorum ağrıyı resmen yok gibi bir şey🥲
beta dün 4800 çıkmış
Progesteron 16.80 normal çıkmış düşük değil şükürler olsun, rahim de kalındı bence cihaz dandik olabilir çünkü küçük bir yerdeyim buradaki özel hastanede çok küçük cihazdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum dün eşimde sakinleştirdi beni bayağı o çok rahat hiç inanmıyor dış gebelik olduğuna perşembe görünmezse kese iyi bir yere gideriz izmire prof birine gideriz dedi rahatladım biraz 🙏🏻 gece rüyalarla bogustum hep kanamalar gördüm bilinçaltı işte..
keşke büyük şehirde olsaydım hamileliğimde :KK43: İstanbuldan geldim ben buraya 🥲 çok arıyorum oradaki doktor imkanlarını burada 3-4 doktor var hiçbirinden memnun kalmadık , en son bu doktor geldi iyi bir kadın ama cihazı kötü bence
İnsallah kotu seyler gecirme aklindan sag slaim alin bebeginizi kucqginiza insallah 🤲🏻

beta dün 4800 çıkmış
Bak görüyorsun her şey yolunda çok şükür..ağrı ufak ufak hamilelikte oluyor yeterki şiddetli olmasın..şiddetlide bence kanama olunca oluyor çünkü bende öyleydi.Keseye giderken iyi bir doktor yanına git..bu gitdiğin doktorun cihazı kötü demekki yada istersen yine tekrardan bu gitdiğin doktora git bak ne diyor.Kendini rahatla hamileliğin tadını çıkart☺️

Tek doktor sözüyle kötü hissetmek gerçekten iyi bir şey değil birkaç farklı doktordan ortak görüş almak önemli onu düşündüm bütün gece aslında, mesela tek bir doktorun sözüyle dün mahvoldum bütün modum gitti.. Aslında o da bir ihtimal olarak söyledi o da haklıydı kendince doktor olduğu için emin olması gerek acaba diyorum bugün başka bir doktora mı gitsem yoksa yarını beklesem mi

beta dün 4800 çıkmış
tatlım çok gecmiş olsun modunu yüksek tut bence betan gayet iyi sakinlığini koru hiç bişey olmucak bebişin sağlıkla büyüyecek 🙏

Hanımlar iyi geceler.Konuya böyle ortasından dalıyorum ama kusura bakmayın.Hamile olanları tebrik ediyorum,bebek isteyenlerinde biranönce bebeklerine kavuşmasını diliyorum.Şimdi şöyle ki ben normalde 35-40 günleri arasında regli olurum.En uzun 40tır oda 1 kez oldu hayatımda.2 aydır bebek istiyoruz geçen ay ilk deneme sonucunda 35. Gün regli oldum.Bu ay 47. Gündeyim ve hala regli olmadım.Geçen hafta yani 40. Günde doktora gittim rahim duvarın kalınlaşmış reglide olabilir gebelikte olabilir ama ben gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün yarın adet olursun bence dedi o günün üzerinden 6 gün geçti ve hala regli olmadın o günki beta değerimde 0 dı.ilaçta kullanmak istemiyorum.geçen aya göre 12 gün en uzun regli gününe görede 7 gün geciktim.test yapmaya korkuyorum sanırım.Benim yaşadığım durumu yaşayan var mı.Bu arada yumurtalıkların ve rahim ağzın gayet iyi durumda demişti.
Çocuk düşündüğümüzden beri benim regl de aynı şekilde, evliliğimizin başında eşim korunuyordu o zamanlar 30-31 günde olurdum. Sonrasında hap kullanmaya başladım o zaten hiç sasmiyordu hapı pazar biraktiysam Perşembe kesin gelmiş oluyordu. Hapı bıraktıktan sonra bı kaç yine korunduk ama o zaman da duzenliydi taa ki hadi çocuk dedik bı ay 40 bir ay 32 günde oluyorum. Nisan ayında kürtaj oldum bu yuzden yine korunduk ve 31 günde oldum ben yine 40lari bulur rahim ancak kendine gelir diye düşünüyordum. Bu ay hala olmadim 36 gun falan oldu. Spermlerin rahim dengesini değiştirdiğini düşünmeye basladim böyle olunca

hala hamile kalmaya çalışıyoruzzz 🤣 senin ikizler nasıllar bende cok ikiz istiyorum bana dua edermisin 🙏😍
Bende hala mide bulantıları ,migren atakları ,alerji krizleri , mide yanması ile baş etmeye çalışıyorum 😂😂 rabbimin gücüne gitmesin gün yüzü görmedim hamile kaldım kalalı😂 daha 3 aylık olmasıja rağmen allahım şu 6 ay bir bitseydi hayırlısı ile ben bi doğsaydım diye evde geziyorum 😂 ederim tabiki canım etmezmiyim hiç🤲 rabbim en kısa zamanda sana ve burda bekleyen diğer kızlarımıza hayırlısıyla gönlünden geçeni birer ikişer üçer şekilde 😂😂😂nasip etsin çok amin 🤲

En güzel zamanlar kesinlikle yumurtlama dönemleri heyecan, zevk, keyif yüksek oluyor değerlendirme heyecanı çok güzel oluyor benim en sevdiğim dönem o dönemlerdi 🙈🙈 yumurtlama dönemi olanlar keyfini çıkarın bol bol pozitif düşünün bunu diyorum ama dün bileklerimi kolonyayla ovalatma evresine geçiş yaptım 🤣

Kuzumm sende ikiz bebiş var dimi keseler ne zaman göründü geç mi göründü ikizde 🙏🏻
Yok kuzum geç görünmedi adetim 4 gün geçtiğinde vajinal yoldan 2 bebişinde kesesi gözüktü ama bu tamamen döllenme zamanıyla alakalı ben adete 4-5 gün kala testte pozitifi görmüştüm ve hastanenin ultrason cihazıda kaliteliydi ultrason cihazı eski olsaydı göremezdi

Çocuk düşündüğümüzden beri benim regl de aynı şekilde, evliliğimizin başında eşim korunuyordu o zamanlar 30-31 günde olurdum. Sonrasında hap kullanmaya başladım o zaten hiç sasmiyordu hapı pazar biraktiysam Perşembe kesin gelmiş oluyordu. Hapı bıraktıktan sonra bı kaç yine korunduk ama o zaman da duzenliydi taa ki hadi çocuk dedik bı ay 40 bir ay 32 günde oluyorum. Nisan ayında kürtaj oldum bu yuzden yine korunduk ve 31 günde oldum ben yine 40lari bulur rahim ancak kendine gelir diye düşünüyordum. Bu ay hala olmadim 36 gun falan oldu. Spermlerin rahim dengesini değiştirdiğini düşünmeye basladim böyle olunca
Spermlerin çok çok etkisi var korunmasız ilişkilerimiz olduğundan beri hep düzensiz oldu bazen döngüler çok uzadı adetim kafayı yedi korunurken hiç sorun olmuyordu spermler yüzünden o aylar hep denge şaştı nasıl oldu bende anlamadım

Yok kuzum geç görünmedi adetim 4 gün geçtiğinde vajinal yoldan 2 bebişinde kesesi gözüktü ama bu tamamen döllenme zamanıyla alakalı ben adete 4-5 gün kala testte pozitifi görmüştüm ve hastanenin ultrason cihazıda kaliteliydi ultrason cihazı eski olsaydı göremezdi
Benim betam 4800 ama alttan da görünmedi kese cihaz çok dandik küçük bir hastane 🥺

beta dün 4800 çıkmış
Bak her şeyin gayet normal gebeliğin sağlıkla ilerliyor çok şükür 😍 dediğin gibi cihazdan kaynaklı bir panik yaşadın ama geçti gitti☺️ Bir süre daha beklediğinizde büyük şehirlere gitme gereği bile duymazsın bence 😍

X