2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çocuk düşündüğümüzden beri benim regl de aynı şekilde, evliliğimizin başında eşim korunuyordu o zamanlar 30-31 günde olurdum. Sonrasında hap kullanmaya başladım o zaten hiç sasmiyordu hapı pazar biraktiysam Perşembe kesin gelmiş oluyordu. Hapı bıraktıktan sonra bı kaç yine korunduk ama o zaman da duzenliydi taa ki hadi çocuk dedik bı ay 40 bir ay 32 günde oluyorum. Nisan ayında kürtaj oldum bu yuzden yine korunduk ve 31 günde oldum ben yine 40lari bulur rahim ancak kendine gelir diye düşünüyordum. Bu ay hala olmadim 36 gun falan oldu. Spermlerin rahim dengesini değiştirdiğini düşünmeye basladim böyle olunca
Yada belkide vücudumuz gebeliğe kendini hazırlıyodur,istiyodur ve o yüzden gecikiyoruzdur.umarım en kısa zamands bebişler bizimle birlikte olurlar 🙏🏻

Bende hala mide bulantıları ,migren atakları ,alerji krizleri , mide yanması ile baş etmeye çalışıyorum 😂😂 rabbimin gücüne gitmesin gün yüzü görmedim hamile kaldım kalalı😂 daha 3 aylık olmasıja rağmen allahım şu 6 ay bir bitseydi hayırlısı ile ben bi doğsaydım diye evde geziyorum 😂 ederim tabiki canım etmezmiyim hiç🤲 rabbim en kısa zamanda sana ve burda bekleyen diğer kızlarımıza hayırlısıyla gönlünden geçeni birer ikişer üçer şekilde 😂😂😂nasip etsin çok amin 🤲
çokça amin benim yengemde ikiz dogurdu seni korkutmak istemem herkesin bünyesi yapısı farklıdır oda 9. aya kadar hep mide bulantısı çekti iş güç zaten yapamadı ve hep evde yatarak gecirdi tabi ikiz olunca dogumda erken oldu ama çok şükür iki tane sağlıklı çok tatlış kız yegenim oldu rabbim sadana hayırlısıyla sağlıkla kucagına almayı nasip etsin gececek bu günler onları kucagına alınca hepsini unutacaksın buna eminim darısı bana ve bekleyen herkese 🙏

En güzel zamanlar kesinlikle yumurtlama dönemleri heyecan, zevk, keyif yüksek oluyor değerlendirme heyecanı çok güzel oluyor benim en sevdiğim dönem o dönemlerdi 🙈🙈 yumurtlama dönemi olanlar keyfini çıkarın bol bol pozitif düşünün bunu diyorum ama dün bileklerimi kolonyayla ovalatma evresine geçiş yaptım 🤣
Kuzum hiç aklında kalmasın dış gebelik olsaydı bu kadar düzenli artış olmazdı betan da bak benim 6 di sonra 10 oldu korktum yükselme olmadı diye 10 olduğu testten sonra hemen devlet hastanesine acile gittim tekrar bakıldı 14 çıktı orda doktor sağlıkla artmış dedi ama özel hastane de dış gebelik olabilir dendi o yüzden tek doktorla da kalma kuzum İzmir de hayat hastanesi var ben ikinci doğumu orda yaptım cihazları kaliteli detaylı görebilirler orayı bu dene istersen 🥰

Tek doktor sözüyle kötü hissetmek gerçekten iyi bir şey değil birkaç farklı doktordan ortak görüş almak önemli onu düşündüm bütün gece aslında, mesela tek bir doktorun sözüyle dün mahvoldum bütün modum gitti.. Aslında o da bir ihtimal olarak söyledi o da haklıydı kendince doktor olduğu için emin olması gerek acaba diyorum bugün başka bir doktora mı gitsem yoksa yarını beklesem mi
Kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım ☺️ Dediğin gibi bir doktorla hemen bırakma kendini. Hem bir anormallik olsa test sonuçlarında da anormallik olurdu ☺️

çokça amin benim yengemde ikiz dogurdu seni korkutmak istemem herkesin bünyesi yapısı farklıdır oda 9. aya kadar hep mide bulantısı çekti iş güç zaten yapamadı ve hep evde yatarak gecirdi tabi ikiz olunca dogumda erken oldu ama çok şükür iki tane sağlıklı çok tatlış kız yegenim oldu rabbim sadana hayırlısıyla sağlıkla kucagına almayı nasip etsin gececek bu günler onları kucagına alınca hepsini unutacaksın buna eminim darısı bana ve bekleyen herkese 🙏
Kuzum kaç aylık doğurdu yengen doktorumda doğum erken olur dedi bide küveze girdilermi yiğenlerin? Banada benim 9 ay midem bulanacaj gibi geliyor kuzum ya 2 bebek olunca haliyle bebeklerin çektiği vitamin dHa fazla oluyor zerre enerjisi kalmıyor insanın ama sağlıkla doğsunlarda herşey onlar için 😍

Kuzum hiç aklında kalmasın dış gebelik olsaydı bu kadar düzenli artış olmazdı betan da bak benim 6 di sonra 10 oldu korktum yükselme olmadı diye 10 olduğu testten sonra hemen devlet hastanesine acile gittim tekrar bakıldı 14 çıktı orda doktor sağlıkla artmış dedi ama özel hastane de dış gebelik olabilir dendi o yüzden tek doktorla da kalma kuzum İzmir de hayat hastanesi var ben ikinci doğumu orda yaptım cihazları kaliteli detaylı görebilirler orayı bu dene istersen 🥰
Ay sen İzmir demi yaşıyorsun. Ben de İzmir. Var mı başka İzmir 😄

B Buffalosos canım ben 1.5 gün hem çok fena karın ağrısı hem de çok fena bel kalça ağrısı çektim ama nasıl kötü dinlenecek bir ortamda da değildim😩😩 yazlıktaydık annemler gelinler haberleri de yok, bişey de diyemiyorum. Yine de çok yormadılar ama çoluk çocuk curcuna içinde sonra bir anda kesildi. İnşallah seninkide öyledir.
Birde cihaz gerçekten önemli mesela benim kızım 11 yaşında onun zamanında ultrasondaki görüntüden ben hiç bir şey anlamıyorum hatta doktora siz gerçekten görüyor musunuz diye de söylemiştim, o daa aaa yalan mı söylüyoruz bak bu ayak tabanı demişti, net gördüğüm şeydi 🤣🤣
Oğlumda yine aynı doktora gitmiştim ilk muayenede karından baktı bişey göremedi alttan bakti bişey var ama söylediğin adet tarihiyle uyumlu değil dedi... Sonra kan takibi yaptı iki kat artınca kalp atışı duymaya gitmiştik, çok şükür... Bu bebiş te de yine kendi doktoruma gittim ilk muayeneye bana iyi geliyor diye yoksa artık konyadayım burada bir doktor bulacağım. Hastane yenilendi büyük bir bina yapıldı. Cihazlar yenilenmiş. Kalp atışı falan duymayı beklemiyorduk. Eşim bile hocam erken değil mi dedi, diğer bebeklerden dolayı yoo dedi o da.
Demem o ki cihaz ve doktorun tecrübesi önemli ve her labaratuvarın ölçümü farklı sen onlara takılma, bol bol dinlen... Kanama olmadığı sürece ağrılar, bulantılar, yorgunluklar bunlar bebişin büyüdüğüne işaret benceee... Bebişin sağlıkla gelecek🤲🤲 senin kızçe ecük oyuncu bencee 😍😍😍

Doktor yarın çağırdı 🙏🏻 bugün başka doktora mu gitsem yarın kendi doktoruma mı acaba çok kararsız kaldım
Kuzum bekle yarın kendi doktoruna git kafanı daha fazla karıştırma sabırla bekle değerlerin anladığım kadarıyla düzenli artmış korkma hiç farklı birşey çıkmayacak🤲

X