2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

En güzel zamanlar kesinlikle yumurtlama dönemleri heyecan, zevk, keyif yüksek oluyor değerlendirme heyecanı çok güzel oluyor benim en sevdiğim dönem o dönemlerdi 🙈🙈 yumurtlama dönemi olanlar keyfini çıkarın bol bol pozitif düşünün bunu diyorum ama dün bileklerimi kolonyayla ovalatma evresine geçiş yaptım 🤣
Sen de 3 ay sonra hamileliğim en güzel evresine geçeceksin 😍 her anını doya doya yaşa bebeğim 😍🥰

B Buffalosos canım ben 1.5 gün hem çok fena karın ağrısı hem de çok fena bel kalça ağrısı çektim ama nasıl kötü dinlenecek bir ortamda da değildim😩😩 yazlıktaydık annemler gelinler haberleri de yok, bişey de diyemiyorum. Yine de çok yormadılar ama çoluk çocuk curcuna içinde sonra bir anda kesildi. İnşallah seninkide öyledir.
Birde cihaz gerçekten önemli mesela benim kızım 11 yaşında onun zamanında ultrasondaki görüntüden ben hiç bir şey anlamıyorum hatta doktora siz gerçekten görüyor musunuz diye de söylemiştim, o daa aaa yalan mı söylüyoruz bak bu ayak tabanı demişti, net gördüğüm şeydi 🤣🤣
Oğlumda yine aynı doktora gitmiştim ilk muayenede karından baktı bişey göremedi alttan bakti bişey var ama söylediğin adet tarihiyle uyumlu değil dedi... Sonra kan takibi yaptı iki kat artınca kalp atışı duymaya gitmiştik, çok şükür... Bu bebiş te de yine kendi doktoruma gittim ilk muayeneye bana iyi geliyor diye yoksa artık konyadayım burada bir doktor bulacağım. Hastane yenilendi büyük bir bina yapıldı. Cihazlar yenilenmiş. Kalp atışı falan duymayı beklemiyorduk. Eşim bile hocam erken değil mi dedi, diğer bebeklerden dolayı yoo dedi o da.
Demem o ki cihaz ve doktorun tecrübesi önemli ve her labaratuvarın ölçümü farklı sen onlara takılma, bol bol dinlen... Kanama olmadığı sürece ağrılar, bulantılar, yorgunluklar bunlar bebişin büyüdüğüne işaret benceee... Bebişin sağlıkla gelecek🤲🤲 senin kızçe ecük oyuncu bencee 😍😍😍
Ayyyy kızı Allah mı söyletti acaba inşallah çok amin çok 🥰🙈😍 sanki bana da öyle geldi cihazı eski gibiydi 🙈 hatta böyle cızırtılı televizyon gibiydi ekran hep 😅
Beta masallah güzel artıyor 🙏🏻 dua edip beklemeye karar verdim ❤️

hadi bakalım o zaman bugün 2 oluyor senin benimde 7. gün gecmez artık günler
Benim bugün 1 ☺️ Program bugünü 1.dpo olarak sayıyor. Bu program nasıl takip ve tahmin yapıyorsa hepsi doğru çıkıyor ☺️ Senin de 6 bence

Eklentiler

• 55528FCE-8204-45FB-B647-DA0F50D1ACF8.png
    55528FCE-8204-45FB-B647-DA0F50D1ACF8.png
    161,8 KB · Görüntüleme: 55
Kuzum kaç aylık doğurdu yengen doktorumda doğum erken olur dedi bide küveze girdilermi yiğenlerin? Banada benim 9 ay midem bulanacaj gibi geliyor kuzum ya 2 bebek olunca haliyle bebeklerin çektiği vitamin dHa fazla oluyor zerre enerjisi kalmıyor insanın ama sağlıkla doğsunlarda herşey onlar için 😍
canım temmuzda hamileydi 28 şubatta doğum yaptı doğum günlerini hiç unutmam 😍sanırım 1 ay erken geldiler yok canım küveze girmediler sağlık olarak iyiydiler bi tanesi diğerine görebir hafta geriden geliyor hep öyle diyordu yengem ama geriden gelen doğduktan sonra diğerine göre daha cok kilo aldı ay cok tatlılardı şimdi 5. yaşına girdiler

Spermlerin çok çok etkisi var korunmasız ilişkilerimiz olduğundan beri hep düzensiz oldu bazen döngüler çok uzadı adetim kafayı yedi korunurken hiç sorun olmuyordu spermler yüzünden o aylar hep denge şaştı nasıl oldu bende anlamadım
Bunu net olarak kürtaj sonrası anladım çünkü o zaman da ne zaman regl olcam acaba stresi vardı ne normal düzeninde geldi. Eskilerin dediği gibi rahim kendini hamileliğe mi hazırlıyor acaba😅

Yada belkide vücudumuz gebeliğe kendini hazırlıyodur,istiyodur ve o yüzden gecikiyoruzdur.umarım en kısa zamands bebişler bizimle birlikte olurlar 🙏🏻
Evet az önce ben de bunu dedim acaba hamileliğe hazırlama olayı gerçekten var mı diye Ocak ayında 40 günde gelmişti sonra hamileydim yine oyle umut etmek istiyorum🙏

Yarım saat önce beklerim yarını diyordum kalktım başka doktora geldim burada gelmediğim bir doktor kalmıştı ona geldim bekliyorum 😅 6000 olmuştur beta artık buranın cihazı iyi olsun inşallah ya rahimde olduğunu bileyim tamam bırakıcam takmayı dış gebelik diye korkuttu yok ölürsün yok için patlar neler yazmışlar internete 🥺 sadece minik burda da görsün bırakıcam takip etmeyi söz 😅😅 bismillah…

Yarım saat önce beklerim yarını diyordum kalktım başka doktora geldim burada gelmediğim bir doktor kalmıştı ona geldim bekliyorum 😅 6000 olmuştur beta artık buranın cihazı iyi olsun inşallah ya rahimde olduğunu bileyim tamam bırakıcam takmayı dış gebelik diye korkuttu yok ölürsün yok için patlar neler yazmışlar internete 🥺 sadece minik burda da görsün bırakıcam takip etmeyi söz 😅😅 bismillah…
İyi etmişsin canım güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle ♥️♥️

dış gebelik diye korkuttu yok ölürsün yok için patlar neler yazmışlar internete 🥺
öehhh o neymiş ya öyle. Bazıları da buralara insanların yüreğine korku salmak için var. Ölürsün nedir ya. Zaten dikkat ediyorsun, kontrole gidiyorsun. Dış gebelik olsaydı bile bu kadar korkulacak bir şey değil. Evet sıkıntı ancak atık doktorlar diş çeker gibi hallediyorlar sorunsuzca. Herkesin bünyesi farklı, tüpleri farklı. Bazen bebeği tam görememelerinin nedeni mesela kiminin daha öne yerleşiyor rahimde bebek kiminn arkada kalıyor. Bir sürü şey var.

Bence sende biraz şu internetten uzaklaş. Abidik gubidik sayfaları giripte olumsuzluğu, negatif düşünceleri kendine çekme. İnşallah güzel haber alacaksın 🙏💕

X