2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben 5 gün kala yumurtlamadan 10 gün sonra one step ile silik ögrendim. 2 gün sonra da roll Gebelik testiyle netleşti canım. Freely de içinden etrafı mavili çıkarsa iyi. Bunları deneyebilirsin.
Tamamdır hepsini not aldım teşekkür ederim 🥰🥰

Ben mart nisan gruplarına baktım bir kaç kez ama sonra takip edemedim hiç 😊
Hamişlik güzel gidiyor bizim minik biraz yordu beni bu ara riskli diye evdeyim yatıyorum sürekli canım teşekkür ederim
Geçmiş olsun canım iyisinizdir İnşAllah ☺️ Kaç haftalık oldunuz

Bu ikisi varmış en yakın eczane de bunları aldım idrar bekliyorum 😂😂🤭 Dualarınızı eksik etmeyin

Eklentiler

• E9D665F2-0E81-4E37-807D-9B4EF27DFDE3.jpeg
    E9D665F2-0E81-4E37-807D-9B4EF27DFDE3.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 41
Plesantam rahim ağzında o yüzden devamlı istirahat verildi ağrım çok oluyor 19. Haftamıza girdik canım😊
Çok geçmiş olsun canım sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻☺️ Ay doğan büyüyor derler ya hamile kalanda hızla büyüyo 😍 daha dün gibi ama yolu yarılamışın bile maşaAllah size 🧿

Kızlar merhaba uzun zamandır bebek isteyenlerdenim ama maalesef oluşmadı size sorum şu olacaktı bu ay reglim üç gecekti sabah test yaptım kaset çıkmadı sizce kaset testte çıkmaya bilir mi
Olsa çıkardı
Kaset testler beta 9 u bile algılıyor

10 gün gecikme çok uzun muayene olmalısın 🙏🏻 benim böyle gecikmişti 10 gün kadar doktora gittim adetim kendi söküldü sonra o ay hamile kalmıştım 🙏🏻 streste geciktiriyor olabilir
Bende adet gecikmesi var canım evlendikten sonra çok düzensizleşti, geçen ay kontrole gittim jinekolojik muayene oldum doktor yumurta sayın çok iyi kist vb bir sorun görünmüyor dedi Hareketsizlikten çok kilo aldım kilo düzensizlik yapıyormuş bana bu şekilde söyledi kilo alma dedi 🤷🏻‍♀️

X