2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kanama her keste olmuyorki canım..ben hatda kalb atışını duydum sadece bekle 1 hafta dediler ola bilir daha hızlanır ama malesef aksine durdu kalbi.İçin rahat etmiyorsa başka bir doktora yine görün ben 1 günde 3 doktora göründüm
Oyle yapicam direk kurtaj olsam icim rahat etmezdi. Diger hamileligimde ilk gittigimde 7 haftalikti doktor direk kese var kalp atisi yok git bir hafta on gun sonra gel dedi 9. Haftaya dogru gittigimde kalp atisini duymustuk. Ama boyle detayli bilgi vermemisti o yuzden de kafam karisti.

Bi 36'da benden. 😢

Biz oyuncu bi çiftiz daha dün oyuncu koltuğu seçtik kendimize daha rahat olalım diye. Her gece yatınca bak birazdan uyucaz bebek uyanicak emzir gaz çıkar alt değiş... Hazır mısın o 2 saat 10 dakika gibi gelecek zaman hızlı geçecek oyun oynayamicaz diyorum 😂😂

Ama bi yandan da bu odayı düzenleyelim bebek odası burası yapalım diyerek de plan yapıyoruz 😂

Tüm zorlukları biliyorum. İlk yeğenim için işimi bırakıp ablama gitmiştim aylarca kaldım. İkinci yeğenimde 40 gün kaldım kardeşimde. Uyusun diye bebeği yanıma alıyordum her şeyiyle ilgileniyordum.

Şimdi bana kimse gelemicek 😂😂 nanay nesomu nanay 😂
Eneee biz de oyuncu çizftiz 😂 sürekli bunu düşünüyorum ben de. "Nasıl oyun oynayacağız" ahahahahah😂😂😂 sonra diyorum büyüdüğünde hep birlikte oynarız işte daha iyi.

Oyle yapicam direk kurtaj olsam icim rahat etmezdi. Diger hamileligimde ilk gittigimde 7 haftalikti doktor direk kese var kalp atisi yok git bir hafta on gun sonra gel dedi 9. Haftaya dogru gittigimde kalp atisini duymustuk. Ama boyle detayli bilgi vermemisti o yuzden de kafam karisti.
İn şa Allah her şey yolunda gider kalb atışını duyarsın

Kızlar doğum kontrol hapı kullanıyorum doktor verdiği için bu ay. Bat ım 21 Haziran 2 gün sonra. Günü güne gelir ilaç kullandığım için. Ancak senelerdir doğum kontrol hapı kullanırım ilk defa yumurtlama akıntım geldi bu ay ve bugün. Ama Bat ıma 2 gün var o yüzden kafam baya karıştı. Doğum kontrol hapı kullanırken geç yumurtlama gördükleri için falan mı hamile kalıyor acaba kadınların bazıları. Diyorlar ya hap kullanıyordum hamile kaldım diye. Aşırı yoğun yumurtlama akıntım var bugün, yumurtlama ağrım da var. Şaştım ben bu işe. İlaç da geçen hafta bitti. Ay bir de yumurtluyormuşum ve tutuyormuş üstüne görme olurmuş. sdlfjlkgşjk Annem de bana böyle hamile kalmış. Reglinden hemen önce yumurtlamış meğer. Ama ben doğum kontrol hapı kullanıyorum tabi o kullanmıyormuş. Neyse hayırlısı.

Kızlar dün adet olmam lazımdı Bu sabah kan verdim beta 30 çıktı.Sevibemedin bile.Değer çok düşük değil mi.Bat günü bu değerlerde öğrenen oldumu içinizde 😕Testi demin yaptım ilk 2 dkka içinde çektim fotoğrafları
tebrikler canım niye sevinemiyorsun bat günü yeni gecmiş demekki yeni salınmaya başladı beta stres yapma kanda verme biraz bekle sağlıkla ilerlesin inş.

Eneee biz de oyuncu çizftiz 😂 sürekli bunu düşünüyorum ben de. "Nasıl oyun oynayacağız" ahahahahah😂😂😂 sonra diyorum büyüdüğünde hep birlikte oynarız işte daha iyi.
Bir arkadaşımız var çocuğuna da steam hesabi açmış ama o zaman daha eşi bile yokmuş. Her indirim döneminde oyun alıyormuş 😂 şu an bebekleri var 6 aylık ve benden çok oyunu var ahahahah 😂😂😂

tebrikler canım niye sevinemiyorsun bat günü yeni gecmiş demekki yeni salınmaya başladı beta stres yapma kanda verme biraz bekle sağlıkla ilerlesin inş.
Çok teşekkür ederim canım benim.Yok yok kn vermem evde koyulaşma takip edecem inşallah

Çok teşekkür ederim canım benim.Yok yok kn vermem evde koyulaşma takip edecem inşallah
Freely kuruma çizgisi çıkarıyor demiştin en son ama gebesin inşallah güzel ilerler. Bende de sürekli kuruma çizgisi çıkarıyor bata 3 kaldı başka test de yok denemek için. Sen de hiç normal çizgi çıkarmadı mı bu test? En son ne zaman yapmistn freely?

Freely kuruma çizgisi çıkarıyor demiştin en son ama gebesin inşallah güzel ilerler. Bende de sürekli kuruma çizgisi çıkarıyor bata 3 kaldı başka test de yok denemek için. Sen de hiç normal çizgi çıkarmadı mı bu test? En son ne zaman yapmistn freely?
Ben onu kullanmadım canım.Bu vix diye bi marka eczanedn aldım sabah

Freely geçen ay yaptım ama 5dkka sonra çıkan hiç bi testi dikkate almayın diyorlar canım

deva21 deva21 canım hayır uğurlu olsun, sağlıkla gelsin kuzun🤲 önceki kan testin çıkmadı mı cuma vermiştin sanırım, bir de 4 çıktığında adete kaç vardı... Bence değerin çok güzel benim arkadaşım adet günü 6 ile öğrendi şimdi 28 haftalık hamile 🧿🧿🧿

deva21 deva21 canım hayır uğurlu olsun, sağlıkla gelsin kuzun🤲 önceki kan testin çıkmadı mı cuma vermiştin sanırım, bir de 4 çıktığında adete kaç vardı... Bence değerin çok güzel benim arkadaşım adet günü 6 ile öğrendi şimdi 28 haftalık hamile 🧿🧿🧿
Canım o cuma verdiğim için beni aradılar referans dışı ondan tekrar bakın dediler yani sonuç çıkmamış malesef çıkmayacak.bende Bugün ondan verdim tekrar.Bunay çatlatma iğnesi femara kullandım.dün adet günümdü.

6 mı 😆😆😆Süpermiş canım.

X