2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yani döngümün tam tarihi olmuyor 25-28 arası diyebilirim. İlla ki 1-2 gün kayıyor. Birkaç siteden tarih araştırması yaptım 30 Haziran'da ilk testimi yapmaya karar verdim.

Burayı okumaya başladığımda eşime dedim bi dolu bi boş tamam dedi, sonra yine başka yorumları okudum sorun yoksa her gece de olabilir yazılmış. Bu kez dedim istediğimizde yapabiliriz diye kafamız karışmış olsa da biz her geceyi değerlendiriyoruz

Ya her gün değerlendirince eşinizde ilk değerlendirdiğiniz günkü kadar sperm geliyor mu? Eşimde az geliyor çünkü. Acaba bu bir sorun mu diye düşündürdü beni.

En iyisini yapmışınız. Her gün olamazsa en fazla bir gün boş bırakmak lazım Ağrılarını takip et belinde karnında yarın saat kadar süren şiddetli ağrı olursa çatlıyordur. 30 Haziran çok iyi tarih sonucu belirsizlik olmadan görebilirsin İnşAllah pozitif olur

Ya her gün değerlendirince eşinizde ilk değerlendirdiğiniz günkü kadar sperm geliyor mu? Eşimde az geliyor çünkü. Acaba bu bir sorun mu diye düşündürdü beni.
Aslında hiç dikkat etmedim canım. Hep aynı pozisyonda bitiriyoruz bazen hiç akmıyor bazen akıyor.miktarı değiştiği içindir belki. Zaten biz pik olunca 3 gün üst üste yapıyoruz onun dışında bir dolu bir boş

Ben de şuradan anlıyorum. Mesela 2 gün ara verdik diyelim ilişki oldu, o zaman ayağa kalkınca haldır huldur akıyo. Ama ertesi günü tekrar ilişki olsun mesela akma olmuyo.

Bir tane video var ya nice to meet you açım meyve ye lifli gıdalar ye tok tutsun çokta kasma kendini bulantılar başlamadan keyfini çıkar
İşte o amca benim artık
Meyveleri yemekten sonra yiyorum hahaha ama şöyle ben yemek yemeyi çok seviyorum hep zaten normal halim bu sadece şimdi midem kazınıyor hep

Koca kişisi evdeydi ve sordum. Bir gün ara verdiğimizde 100 birimse ertesi gün neredeyse 50 birime düşüyor, ertesi gün tekrar olursa yine 50 birimden devam ediyor gibi düşünebilirsin diye bilgi verdi. Sanırım bu bir dolu bir boş mevzusu buradan geliyor. Ama az gelse de tutacak olduktan sonra tutar herhalde ya ben kural gibi olduğunda geriliyorum bugün yapamayız yarın yapicaz cümlesi kendimi kullandırıyor hissi veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…