2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Acıyı sadece biz değil eşlerimizde çekiyor ama daha dik durmaya çalışıyorlar bizim için. İyi yapmışın yalnız bırakmamakla. Böyle zor günler daha çok kenetliyor birbirinize
Görümcen çok mu kilolu neden ameliyat olacak canım diyet spor fln düşünmüyor mu?

ay iki gündür eşime kızgındım şimdi o günlerde yaptıklarını düşündüm de tüm kızgınlığım geçiyor gibi oldu ama geçmedi

Özgeeee bence de olacak gibi seninkisi ya. Ben kendimi 30 hazirana hazırladım, senin de sanırım 23'ünde yapman gerekiyor doğru testi pozitif çıkacak inanıyorum. ❤
Yaaa canımm allah gönlündekine kavuştursun ne güzel konuştun çok sağol

Aynen zaten zor günlerde yanında olmasam hemen koşsaydım anneme şimdi eşim bu kadar bana değer vermezdi..
Çok kilolu yani kime benzedi anlamıyorum..diyet yapamıyor 1 hafta yapar sonra bırakır..spor hiç yapamıyor bize şaşırıyor nasıl bu kadar yürüyüş yapıyoruz diye.. çok uyumayı seven insan..eşim hep kızıyor ona..

Ben eşime tüp bebek dönemlerinde istediğim zaman kızıyordum ilişki fazla olmuyordu..şimdi kızamıyorum bana lazım ondan

Haklısın canım birbirinizin en büyük destekçisi yine sizsiniz. Anne baba bile dışarıda kalıyor.bende çok iyi anladım
Ağır yaşamlardaki gibi mi canım o kadar değildir İnşAllah
Bende şu an tamamen küsemiyorum ama tripliyim

Seninki ne zaman çatladı ? Ben daha çatlama bekliyorum ama o tarihlerde test yaparım gibi hissediyorum
Melisa ben o kadar yeniyim ki bu konulara. Evlenmek istemiyordum 34'ümde evlendim, çocuk istemiyorduk bu ay ani kararla çocuk yapmaya karar verdik. onu bile şöyle karar verdik; benim iki yeğenim var ikisi de Mart doğumlu bizimkisi de mart olsun 3 Haziran'da regl olmuştum. Benim hikayem böyle

Linç yemiyoruz dimi

Yok canım o kadarda diğil..valla olsun amaliyat ben bir şey demiyorum ama ben ne alakahele eşim hiç onu kaldiramaz
Trip bendede oluyor

No no bebiş isteyen herkese kucak açıyoruz benim de son reglim 3 haziranda oldu senle yakın ilerliyoruz demek ki.
Döngün kaç gün?
Ovülasyon testi yapıyor musun?
Bugünler önemli günler değerlendirmeye başlayın. En fazla bir gün ara verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…