2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende güzel bir an olsun istiyorum İnşAllah güzel fikirler buluruz ilkini eşimle aynı anda öğrenmiştik ikimizde aynı anda afallamış aptallaşmıştık
Bende bunu almıştım aylar önce. Kargo kutusuna koyup sana gelmiş ne aldın ki diyip vermeyi hayal etmiştim hep. İnşallah çok bekletmeden gerçekleşir hayalim

Eklentiler

• image.jpg
    159,9 KB · Görüntüleme: 44
Anladım canım moralim biraz yerine geldi belki de daha vakti var erken yaptım çünkü benim de çatlamayı sayarsak 10.gün biraz daha bekleyeyim
Hiç bozma moralini dediğim gibi ben ultra erken gebelik testi yaptım negatifti 2 gün sonra da nasıl olsa negatif diyip testi bırakıp gitmistim. Pembe çizgi görünce tekrar test yaptım( çay falan da içmiştim) 2 gün önce negatif çıkartan ( ilk idrarlaydi bı de o) öğlen yaptığımda pozitif çıkmıştı. O yüzden hiç moralini bozma regl gelesiye kadar umut var olmazsa da moralini bozma zamanı vardır demek ki. Ben o kadar olsun bir an önce diye istiyordum oldu ve düşük yaptım o yuzden şimdi öyle düşünmüyorum zamanı gelince sağlıklı şekilde gelsin bana diyorum. Sen de hiç bozma moralini en doğru zamanda gelecek miniğin

Doktorlar da o yüzden 1 dolu 1 boş diyor demekki. Gerçi içimizden nasıl geliyorsa öyle yapmak mantıklı. yine de ben şu tatilde kocamı tuhaf kıyafetlerle karşılayayım. Aklımda farklı fikirler var. Ablam japanyodan dönerken kimono getirmişti. Belki bir gün geyşa olurum dfghbjnkmö

Melisa burayı okuduğum günden beri karnım ağrıyor ben pozitif biriyim testim de pozitif gelecek diyorum evrene enerjim tam

Jsjsjsjs çocuk çekik gözlü doğarmış anlatacak hikayen de çıkar Afra 

Afra dedim ama nick afra tafraymış

Ya bence gelecek olunca çocuk her türlü geliyor Ocak ayında çok dikkat etmiştik 2 güne bir falan sonra yumurtlama geç oldu ama yine o dönemi de değerlendirdik sonuç regl. Şubat ayında da normal seyrinde devam etti bir kere de çatlama öncesi günü değerlendirmiştik sonra iş güç telase sinir olmuştum catlamadan sonra düzenli ilerlemedi diye ama sonra hamile olduğumu öğrenmiştim. Hiç kasmamak en iyisi sanırım bu ayda olmadı diye salmistim çünkü. Şimdi yine düzenli gibi ilerledik ama yumurtlamayi hiç hissetmedim yine tutmayacak büyük ihtimalle

Jsjsjsjs çocuk çekik gözlü doğarmış anlatacak hikayen de çıkar Afra 

Afra dedim ama nick afra tafraymış
ahahah, sorun değil, Afra diyebilirsin kısaca. Burhan Altıntop'tan esinlendim. Afra tafra afra tafra diye gezerdi flgjgdfll

yeminle tripte yapamıyoırum nedense hep yumurtlama zamanına denk geliyor bu tartışmalar mecburen barışıyorum ah bir hamile kalsam

İnşallah en kısa zamanda o muhteşem haberi alırsın

Yumurtlamadan 11 çatlamadan 9 gün geçti canım normalde 28 günde bir oluyorum ona bakılırsa 8 gün var bata ama yumurtlama erken oldu bilemiyorum yani
Sat 26 mayıs
Kuzum daha bekle bence benimde çatlamanın üstünden 9 gün geçti ama bata 2 gün kala öğrendim bende de devamlı bi var çıktı bı yok çıktı kafayı yemiştim daha zamanın var kuzum biliyorum beklemek çok zor ama bekle bence negatif hemen diye düşünme

Bana da koca kişisini kullanıyomuşum hissi veriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…