2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzu testlerle ilgili attığın bilgileri bulmaya çalışıyorum
Bebişim Temmuz/Ağustos topiği ilk mesaja sabitledim artımed ve freely test bilgilerini görselleriyle.

Buna biz gelemiyormuyuz

Ayy kalbinin kötülüğünün yansıması resmen. Zaten annesi yanındaymış senden ne bekliyor ki gitmemekte çok haklısın. İstiyorlar ki biz istediğimiz gibi davranalım gelin her ihtiyacımızda yanımızda olsun. Üstelik sen onlara emanetsin. İnsan el olsa tanımasa bile ilgilenir, zor gününde yanında olur. Hiçbir şeyi haketmiyor

Anladım canım moralim biraz yerine geldi belki de daha vakti var erken yaptım çünkü benim de çatlamayı sayarsak 10.gün biraz daha bekleyeyim
Özgeeee bence de olacak gibi seninkisi ya. Ben kendimi 30 hazirana hazırladım, senin de sanırım 23'ünde yapman gerekiyor doğru testi pozitif çıkacak inanıyorum. ❤

Kuzum tabi yanında benim annemler yanımda olsa gözüm kapıda kalmazdı..eşim kaç defa bilet almak istediki annemin yanına gideyim ama o kendiside iyi durumda diğildi..çok erkenden çocuk için mobilyacıyla bile konuşmuştu..tek burda bırakamazdım.Bu gün dedi eskiden evet tabi söylerdim..sustum eşim Hall edicek biliyorum..boş ver diyor babasından çekiniyor görümcem amaliyata izin vermicek ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…