2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herbokologlardan birine denk gelmişin canım boşver. Senin için önemli olmasa şu saatte hastanede ne işin var yani insan biraz empati yapar. Neyse ayy hadi sağlıkla büyüsün minnoş hamilesiiiinnnn

Aman sen onları boş ver onlar hep böyle söyler takip et sen testle

Arkadaşlar selam bat günüm takvime göre yarın ama ovulasyon tarihimi bilmiyorum 1 haziran civarında diye tahmin ediyorum belirtilerden biraz önce test yaptım şok içindeyim beta tahmini kaçtır, hem idrar hemde kan testini aynı gün yaptıran var mı merak ediyorum değer olarak.

Eklentiler

• 9C947A0B-E9A3-4526-A762-D7C489E2ED80.jpeg
    31,4 KB · Görüntüleme: 59
Maşallah canım sağlıkla gelsin bakma sen onlara sağlık ocağında da bana yapmışlardı hiç anlamıyorlar bizi

Herbokologlardan birine denk gelmişin canım boşver. Senin için önemli olmasa şu saatte hastanede ne işin var yani insan biraz empati yapar. Neyse ayy hadi sağlıkla büyüsün minnoş hamilesiiiinnnn
Sağol bebeğim darısı en kısa zamanda sana ve topiklerde bekleyen bütün arkadaşlarıma inşallah

Aman sen onları boş ver onlar hep böyle söyler takip et sen testle
Sağol canısı
Albi mi bu bebeğim kutusuna yorum yapmam da t1 li test çok hassas hem testin pembis pembis sanmıyorum ki yanlış sağlıkla tutunur inşallah
Albi bebeğim ovünün 12.gününde beta 13.59 çıktı şuan inşallah amiiiin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…