2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İyi ne güzel her açıdan içim rahat şimdi ya bendeki kayıp gebeliğin son haftalarında oldu o vakte kadar hiç bir sorun yoktu bebeği tehlike olarak gördüğünü zannetmiyorum da belki başka bir sebebi vardır

şiddetli mi aslında şöyle cok iğneler battıgı icin ben de panik yaptım ama sanırım 10 üzerinden 6 falandır diyebilirim.. ara ara gelip gidiyor gibi
Sorun yoktur Allahın izniyle Dayanılmayacak gibiye yakın sanırım şiddetli dedikleri. Artarsa görünürsünüz kontrol amaçlı ama bence normal sizinki bebito yerleşiyo

Baktırcam canım İnşAllah sonuçlar normal gelir

Canım benim ki sadece bir örnek belki bağışıklıla alakalı başka şeylere de bakılıyordur sen bütün testlerini yap canım tedbir senden taktir Allah'tan bazı arkadaşlar yazmış erken doğuma sebebiyet verebilir diye belki senin doktorun onun için istemiştir sonuçta detaylı bakılacak kuzum baktır yine de inşallah bir sıkıntı çıkmaz sağlıklı bebişlerimiz olur sağ salim doğurup kucağımıza alırız hepimiz

Amiiin amin hamile olan her arkadaş için duam bu zaten Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Benim de bat zamanı öyleydi bat günü gece uykundan uyandıracak kadar ağrıdı ben kesin vücudum atmaya çalışıyor bebeği demiştim ama yerleşme yeri çok güzel dedi bugün doktor bazılarında ağrı böyle fazla oluyormuş korkma canım benim de bugün tekrar ağrım başladı başkasına korkma deyip kendime gelince korkuyorum

öyle oluyor valla aslında gerçeği biliyoruz herkes ağrı cekiyor ama alısmısız her ay regl görmeye garip geliyor aynı ağrıyı çekerdim o gün akar gelirdi rahatlardım böyle ne kadar çekçez acaba bir kaç hafta sonra biter ağrılar insallahhh

Kızlar rahmime bıcaklar saplanıyor kıvranıyorum yerimde normal mi kanama yok iğneler batıyor düzenli şekilde kasılıyor
Geliyor gidiyor kasılma batma çok garip oldum soğuk ter atıyorum korktum galiba
Aşkım bence sen korktun stresten tansiyonun düştü soğuk terledin. Bende de rahim kasılmaları oluyor aniden gelen otur veya uzan. Evi süpürme, bulaşık yıkama, uzanma bir yere. Yerleşiyor bebek. Benim de battan önce daha yoğundu zamanla azaldi

Doğru panik yapınca daha fena oldum biraz rahatladım simdi konusunca iyi kiiii varsınızzzzzz hepinizzzz

şiddetli mi aslında şöyle cok iğneler battıgı icin ben de panik yaptım ama sanırım 10 üzerinden 6 falandır diyebilirim.. ara ara gelip gidiyor gibi
Bebeğim böyle tuhaf ağrıları yaşarsın daha.içeride inanılmaz bir enerji var çalışma var çok anormal gelirse doktora gidip içini rahatlat. İhmal etmemek gerekir tabiki önlem olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…