2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

En iyisi canım kendini de yıpratma bu süreçler heyecanlı ve yorucu İnşAllah test yaptığında kopkoyu görürsün

Kiz bende görünce bu ne ya falan dedim araştırdım kimisi iyi demiş kimisi kötü
Teşekkür ederim

Cnm saglıkla gelsin inşallah
Her doktor aynı şeyleri soyluyo
Onlara gore haca hoş
Bnde aynı zılgıtları yedım zamanında
Artık testin renklerınden betayı tahmın edeblıyoruz, okdar uzman olduk düşün

Teşekkür ederim canım inşallah sağlıklı artış görürüz sağlıcakla kucağımıza alırız Allahım burada bekleyen gün sayan sonuç bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Bizim burdaki özelde 70 tl alıyolardı betaya geçen ay 105 tl yaptılar demediğimi bırakmadım
Ay ne güzel. Ben gebelik testi yaptırmak istedim 750TL istediler. Sonra gezdim başka yer buldum orası 250TL istemişti kışın. Konum İzmir

Bebişim mesela burda artımed’e karşı inanılmaz bi nefretiniz var başka böyle asla alma diyeceğin bi marka var mı
Kuzu artımed in t1 t2 li olan testi muhteşem iyi. Aslında direkt artımed alma demiyoruz. t1 t2 yazmayan kocanıza bile pozitif çıkartabilir enteresan bir test

Kızlar merhaba ben buraya ilk defa yazıyorum. Çatlatma iğnesi oldum bugün 10.günüm testim artık negatife döndü bugün itibariyle sizce pozitife döner mi böyle durum yaşayan oldu mu aranızda ?

Eklentiler

• 59774C6C-9012-46AE-8986-984841F9B803.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 54
Ay ne güzel. Ben gebelik testi yaptırmak istedim 750TL istediler. Sonra gezdim başka yer buldum orası 250TL istemişti kışın. Konum İzmir
O değil de bende erken gebelik testini 130₺ den alıyorum, dün normal gebelik kaset test istedim, kalmamış yine erken gebelik verdi, bir ayda toplam üç tane aldım, hastaneye gidip kan vermek daha mantıklı grldi bana,

Ay bilmiyorum ki hangisi iyi kimse cevap vermemiş. Sabredebilirsem cuma yaparım diye düşünüyorum
Ben sana yazdıktan sonra baktım iyiymiş heralde bendeki. Yine de bunları güvenilir yerden almak lazım çakmalarını yapıyorlar ya da tarihi geçmişlere yeniden tarih basabiliyorlar.
Bi de ben geçen aylarda miratech erken gebelik testi yapmıştım. Ne gölge çizgi çıktı ne beyaz gölge falan çıktı hiçbi şey çıkmadı. Bi de yapıp da çantama koymuştum sonra tekrar bakarım diye. Bi hafta bekledi de hiçbi çizgi çıkmadı. O kadar ışık tuttum. Azcık umutlandırsaydı be

tatlım nasıl gecti doktor muayenen
İyi mi kötü mü geçti anlamadım canım.12.gün 16 mm bir tane yumurta olmuş ama hemen çikolata kistinin yanında.Kistin yanında olması biraz moralimi bozdu, hayırlısı olsun İnşAllah Doktorda tekrar çağırmadı gün aşırı ilişki olsun dedi.Kendim takip edicem ovülasyon testiyle. Gebelik olmazsa klomene başlıycam

Kızlar merhaba ben buraya ilk defa yazıyorum. Çatlatma iğnesi oldum bugün 10.günüm testim artık negatife döndü bugün itibariyle sizce pozitife döner mi böyle durum yaşayan oldu mu aranızda ?
Normali bu canım önce silinir sonra gebelik olduysa pozitife döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…