2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ovülasyonda her ay gördüm yumurtlama. Bu ayda doktorla takip yapıyoruz. İnofolic kullanıyorum 12.gün 16mm bir yumurta var. İyi mi değil mi bilmiyorum canım. Ben bu ay için klomen yada femara kullanmak istedim doktor bu ay olmazsa veririm dedi
Çok bi fikrim yok ama iyi bence. İnşallah hızlandırır klomen ve bebişine kavuşursun canım ❤️

Kızlar famera kullandım biliyorsunuz bu ay çatlatma iğnesi oldum bugün 3.günüm daha koyu çıkması gerekmiyormuydu?

Eklentiler

• IMG20230615005126.jpg
    IMG20230615005126.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 107
Geldim kızlar çok değil beta 13.59 çıktı 1 hafta sonra bi daha giderim yükselişe bakmak için şuan tutunmaya çalışıyor olabilir dedi. Bat 16/18 arası benim neden erken test yaptın ki şimdi yapılmaz dedi sinir oldum adama yani genelde adet gecikmesinden 1 hafta sonra yapılır dedi falan kafasına vurasım geldi 😡
@Tikabasa kız valla bildin ha
Onane ya Allah Allah özel değilmi parasıyla salakmı ne

Gözle görünüyorsa çoook iyi günden güne koyulaşır İnşAllah 🤲🏻😍 aynen canım namaza kalktım iyiyim çok şükür 🤲🏻Sen nasılsın ☺️

Allah kabul etsin dualarını kuzummmm 🤲🤲🤲 bende iyiyim çok şükür. Allah daha iyi etsin 💜 eşime demicem birsey çöpe attım. Belki test hatasidir başka testte yok elimde regle 4 gün var daha da yapmam yipraniyom sonra of ne zor iş ya Allah im hepimize uipranmadan direkt kopkoyu testler gormeyi nasip eyle. Kuzu ben uyurum tekrardan 6 da kalkarim

X