2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bir şey çıkarsa peki nasıl bir tedavi oluyor acaba?
Canım bana doktorun dediği şu bağışıklığını da bakalım belki vücudun bebeği tehlike görüp saldırıyordur savunmaya geçiyordur ya da sperme saldırıyordur gebelik olmuyordur vs vs bir sürü sebep oluyormuş. Birşey çıkmaz inşallah hem çıkarsa dahi sebebini bilip ona göre tedavi olursun . İçini ferah tut çok şükür bende hiç bir sıkıntı çıkmadı testlerin hepsini yaptım alerji bölümüne de gittim hematoloji ye de gittim ben tedbir amaçlı bütün doktorlara gittim 2 hafta boyunca hastanelerdeydim bütün testleri yaptım

Kuzum lupus felan pozitif olunca erken doğum vb baya soruna sebeb oluyor. Benim tramboli panelimde pıhtılaşma çıkınca Hematoloji bölümüne gitmiştim bunların hepsine bakmışlardı. Bende 14 tüp felan kan almışlardı sonuç 1 ayda çıkmıştı bence baktırmanda fayda olabilir. İlk 4 tanesi zaten yine pıhtılaşma ile alakalı bildiğim kadarıyla

Kızlar rahmime bıcaklar saplanıyor kıvranıyorum yerimde normal mi kanama yok iğneler batıyor düzenli şekilde kasılıyor
Geliyor gidiyor kasılma batma çok garip oldum soğuk ter atıyorum korktum galiba
Canım benimde çok fena sancılarım olmuştu reglime 3-4 gün kala başlamıştı tam regli günü zirve yapmıştı her seferinde korktum kanamam olacak diye ama çok şükür bir sorun olmadı

Bat benimde 18i 2 3 saat önce test yaptım pozitif gozukuyor ama emin olmak icin kan verdim senin ki yerleşme falan olabilir mi bende hiç belirti yok ama herkesin farklı oluyormuş
benim de testler pozitif bugün kan verdim daha cıkmadı ama testler cift cizgi cıkıyor.. yerleşme de olabilir normalde ağrı oluyor ama kasılmalar halinde iğneler girip cıktı hala ara ara oluyor ödüm koptu valla
biz 9 ay napcazzzz

Dokuz doğurcaz

Kız tebriiik ederimmm sonuçlar ne zaman çıkıyor
9 ay uflamadan puflamadan tadını çıkaracağız şu sonuçlarımızdan bi emin olalım da

Kız tebriiik ederimmm sonuçlar ne zaman çıkıyor
9 ay uflamadan puflamadan tadını çıkaracağız şu sonuçlarımızdan bi emin olalım da
yarın cıkacakmıs kuzum seni de alalım subat annelerine cift cizgiyi gördün kan sonucunu all gelll hemen bekliyorummm

İlk zamanlar rahim ağrısı sürekli oldu bende. Bebek yerleştiği ve rahim büyümeye başladığı içinmiş. Şiddetli olursa gel demişti doktor, sizin şiddetli mi

Anladım canım İnşAllah diğer ay sağlıkla gelir bebiş

İlk zamanlar rahim ağrısı sürekli oldu bende. Bebek yerleştiği ve rahim büyümeye başladığı içinmiş. Şiddetli olursa gel demişti doktor, sizin şiddetli mi
şiddetli mi aslında şöyle cok iğneler battıgı icin ben de panik yaptım ama sanırım 10 üzerinden 6 falandır diyebilirim.. ara ara gelip gidiyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…