2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Testi erken yapmışın canım İnşAllah doğru hissediyorsundur Bu ay gelir sana minnoşun

bu erken testler yanıltıyo ya zaten ben onlara güvenmiyorum hıç varmımpozıtıf çıkan testlerın resimi
beyaz olan adete 3 gün kala, prodoctoru bulamadım

Eklentiler

• IMG_0900.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_0900@1x_1.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_0945.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0949 2.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 10cu gün.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 61
Bizler bunu biliyoruz ama bilmeyen çok insan var canım. Beta hcg ne anlama geliyor onu bile bilmiyor bir çok kişi. O yüzden her ihtimali söylüyorlar. Sen canını sıkma sağlıkla büyüyecek bebiş doktorlar için kalp atışı duyulduktan sonra gebelik başlıyor

Olmaz İnşAllah canım dikkat et sen kendine yat sürekli

Bu her şeye bağlı bir de çok su içen birisi için farklı, test hassasiyeti farklı, döllenme günü farklı siz belirgin diye üzülüyorsunuz amaaa olmaz kiii D Dr X
Aynen bir de 5+1de beklenen böyledir bence ama hamile olunca anladım ki biz 9 ay kafayı yeriz ağrım oluyor korkuyorum olmuyor değerim mi düştü diye korkuyorum doktora gideyim de bi rahatlayayım

Bu her şeye bağlı bir de çok su içen birisi için farklı, test hassasiyeti farklı, döllenme günü farklı siz belirgin diye üzülüyorsunuz amaaa olmaz kiii D Dr X
Çok haklısınız özür dilerim sakın yanlış anlamayin
Sabah onu düşünüyordum karnım ağrısa kötü mü agrimasa kötü mü test belirgin değil kötü mü belirgin kötü mü diye psikolojim bozuldu azıcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…