2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

kist pozitif çıkarta biliyor diyorlar, diyorum acaba bu batmalar falan da mı kistten? mide bulantısı falan, koku hassasiyeti, ya da yalancı hamilelik yaşıyorum)) bi de bi sıcak basıyor var ya anlatamam
Bende çikolata kisti var aynı şekilde batma,ağrı , pıt pıt atma hissediyorum doktora sordum kistten dedi belki öyledir ama benim hiç bir testimde böyle belirgin çizgi çıkmadı bu zamana kadar

Ben hala üstüne görme mi yaşadı diye test bekliyorum
her gün diyorum ki yarında kendimi kötü hiss etsem doktora gidicem, yarın oluyor yarın ki güne kalıyor)) bence benimki psikolojik, adete 2 gün kala negatif çıktı, 1 gün kala silik çıktı kan testi verim negatif çıktı adet oldum, adetin 6ci gün sabah test yaptım pozitiv, öğlen yaptım bi tık koyu, akşam yaptım bi tık daha koyu çıktı, geceyle gittim test aldım sabah baktım negatif)) beynim benle oyun oynuyor, vucutta cevap veriyor olan o ki artimedi mahkemeye vericem bu gidişle, ama pradoctorda bi defa pozitif çıkardı)) olsun ben yine de artimede dava açıcam))

Adet ten sonra test yaptınmı ben bu derece yanılma olcanı sanmıyorum ya
evet 6 haziranda 3 test test yaptım 3 de de çıktı, 7 i sabah yaptım böyle çıktı, ne marka bilmiyorum ama helal olsun kuruma çizgisi dahi çıkarmadı

Eklentiler

• IMG_0950.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 49
Bende çikolata kisti var aynı şekilde batma,ağrı , pıt pıt atma hissediyorum doktora sordum kistten dedi belki öyledir ama benim hiç bir testimde böyle belirgin çizgi çıkmadı bu zamana kadar
bak bu 31 mayıs, 1 haziran, 2 haziran sabah testleri testleri hiç bir şey çıkmamış, bunlarda artimed bunlarda niye çıkmamış kafamı karıştıran onlar, 2e kadar kuruma dahi çıkarmadı, akşam yaptım 2 saat idrarla gölge çıkardı sabahısı adet oldum zaten

Eklentiler

• IMG_0871.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0873.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_0891.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 49
Ya evet senin süreci hatırlıyorum çok garip olmuştu manevi olarak da yıpratıcı ondan umut verecek bir şey de demek istemiyorum ama bir tanecik daha mı test yapsan varsa artık koyu çıkar zaten

Ya evet senin süreci hatırlıyorum çok garip olmuştu manevi olarak da yıpratıcı ondan umut verecek bir şey de demek istemiyorum ama bir tanecik daha mı test yapsan varsa artık koyu çıkar zaten
testim yok ki, buralarda hep artimed satıyorlar, artimed yapmakta istemiyorum, yarın bi gezineyim farklı marka var mı diye alıp bakıcam
Valla çok enteresan tam günündeki geldi adetin
evet tam günümde

valla test taptım bir negatif çıktı bir pozitif çıktı sinirlendim bıraktım test yapmayı, artık test falan da almıcam delirttiler beni))
Aa bak benim üstüne görme ya da pozitif test olayımın ihtimali bile yok çünkü adet sonrası toplamda 4-5 kez denemiş olduk. Şu an hamileysem bile 2 günlük olabilir ahahhaahah olamayacak kadar yeniyim denemelerde.

Çok tuhaf gerçekten. Ne var diyebiliyorsun ne yok diyebiliyorsun

Ya icmeden dayanamıyorum ki

kızlar daha önce hiç kimyasalım olmadı, o yüzden nasıl oluyor bilmiyorum, acaba kimyasal mı oldu? çünki benim adet 3 gün oluyor, max 4 o tarafı geçmez, 2 gün adet oldum, sonra hep lekelenme oldu, mesala 7 hazirandı galiba ütü yapıyordum baktım akıntı oldu su gibi, baktım sulu kanama olmuş, pazara kadar hep sulu kahverengi akıntım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…