2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sizin bugünkü gebelik testiniz var mıydı ? Değere göre gebelik testini merak ettim de 🙈🙈
IMG_20230613_184709.jpg

Her fırsatta burayı okuyup kendimi hamile sanmam normal mi hshshshs 😂😂😂 tamam günleri değerlendiriyoruz ama sat 3 Haziran, her şey için çok erkenken bu duyguya girmiş olmam beni üzecek gibi geliyor.

Aramızda hamişliği onaylananları tebrik ediyorum 😍
benimde sat 3 ve adet bitiminden şuana kadar kendimi hamile hissediyorum :KK70:

Evet avokadolarım buzdolabında. Ama günde 1 avokado çok gelir bana. Ben yarısını bir gün diğer yarısını bir gün yiyebiliyorum. ceviz, kabak çekirdeği içi, badem, yeşillik, sağlıklı beslenme spor derken bakalım göreceğiz. Azaltayım ben de kahveyi ama. Bunun için en iyi zaman hafta sonu oluyor bende. İş güç olmadığı için çok zorlanırsam yatıp uyuyorum 😂
bir ara bende senin gibiydim, sabah ilk iş kahve yapıyordum, kahvesiz baygın geziyordum, sonra kahveyi az suyu çok koydum, oyle oyle azalttım, şimdi 3-4 günden 1 bir fincan kahve içerim o da hatırlasam, bu arada benim son zamanlarda aldığım avakadolar hep çöpe gidiyor, kesiyorum ya içi siyah çıkıyor, ya da yumşalmıyor, gazete falan fayda etmiyor, avakodo yemeyi özledim, sabah bi tane yumşamışı vardı onu keseyim dedim, baktım tadı yok :KK43:

Canlar lökosit yüksek çıkmıştı ya biraz idrar yolu enfeksiyonu olmuşum. Hayatımda ilk kez ve hamileliğimde ilerleyen dönemlerde olsak antibiyotik yazardım ama dedi bol su iç dedi bişey olmaz demiii iyice artırcam suyu.
ben okumuştum hamileliğin başlanqıcında enfeksiyon ola biliyormuş, kendiliğinden geçiyormuş zaten

Kızlarrrr selaamm ☺️ benim bugün döngümün 24. Günü adete 4 gün var ve bu ay klomen kullandım. 29. Gün progesteron değerim 29.3 tü. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun bebeklerimize kavuştursun 😍
Maşallah kaliteli çatlamış yumurtan çok güzel inşallah saglıkla tutunur canımm 🥰🥰

Kizlarr benim dün gece kanamam oldu ama ben farketmedim ağrım da vardı kalkmadim yerimden bugun doktora gittim kese bı görünüyor bı görünmüyor dedi belli değil dedi tekrar kontrole gel dedi bakalım inşallah düşük olmaz yada kimyasal falan 🤲🤲
Dualarımız seninle nasıl bi kanama ?

çıktı da, artimedle prodoctorda çıktı, sonra bi tane erken gebelik testi aldım 2 tane markasını unuttum bilindik marka diğil onlarda bembeyaz çıktı daha da almadım test, dur bakayım kutusunu bulursam ismini yazarım
bu erken testler yanıltıyo ya zaten ben onlara güvenmiyorum hıç varmımpozıtıf çıkan testlerın resimi

silik olması hiçbir şey değiştirmez sıkma canını, atıyorum bak:
az mnce yaptım ikisinide üstteki silik yani sonuçta
ve bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip ederse bi sorun cıkmazaa🩶
kendimize negatif basıp stres yapmaya gerek yok yemin edeirm ki
Canım üstteki hangi marka

X