2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Anlat anlat yumurtlama yaklaştı benim yeni yöntemler deneyebilirim
aşkım ben inostrol kullanıyorum doktor kontrolunde folik asit günde 2 tane, benim adet döngüm 28 gün ovulasyon testi yapamamıstım daha önce bu ay sipariş vermiştim tutsun diye hatta ama 14. güne özellikle dikkst etmiştim yumurta çatlama zamanı bir gün öncesi ve bir gün sonrası günü hepsini değerlendirdim. iphone’un sağlık bölümünde de maviyle çizili olan doğurganlık dönemi günlerinin hepsini değerlendirdim. 14. günde çatladığımı düşündüğüm günde asssla yataktan hiç kalkmadım o şekilde öylece yattım uyudum bir gram kıpırdamadım. normalde 30 dk falan bekliyorum kalkıyorum sonra. 30 dk 45 dk yatak baslıgına kalcamı dayayıp ayaklarımı tavana dogru yükselttim. etkili oldu sanırım ya

Bu konu başlığında mı okumuştum tam emin değilim ama idrarda köpürmeyi belirti olarak yazmıştı biri ya da sormuş muydu onu da bilmiyorum Ben o sırada yumurtlama zamanındaydım daha, dikkat etmedim pek yani. Sonradan aklıma geldi. Benimki afedersiniz biraz minik minik köpüklü olmaya başladı bugün, az ama. Acaba bu bir belirti midir bacılar?

Tamam canım bende benzer şeyler yapıyorum genelde sadece bu ay ekstra inofolic kullanıyorum banada doktor verdi İnşAllah iyi gelir bende hamile kalırım

Kuzum onu bende 1 defa denedim ağrım oldu ve sanki sperm hepsi dişarıya aktı..keyf alan çok var ama..bana zülüm oldu

evet bununla ilgili çok kitap okudum, çekiyoruz kendimize kelimelerimizle, ben çocuklukda hep moda tsarımcı olmak istiyordum, ama hep tasarımcı olucam ben diyordum, gittim grafik tasarımcı oldum)) sonra bir gün moda tasarımcı olmaydım dedim, bi baktım eğitimlerine başlamışım,

bu olumlamayla ilgili bir eğitim almıştım, orda hoca diyorduki mesala araba istiyorsunuz ya, onu kafanızda modeline, rengine kadar canlandırın, araba istiyorum diyerek oyuncak arabaya sahipte ola bilirsiniz))

Vala kuzu 8 yıldır çok yoruldum biraz kafa dinliyecem kafam rahat olması lazım o sire yine kendi takip etcem bakalim
Sağlıkla nasip olsunda canım Bende oğlumu kucağıma alamadan kaybettim hepimizin sınavı başka başka. Sabırla kavuşacağımız günü bekliyoruz

Kızlar merhaba umitlenmek istemiyorum ama ama kürtaj olduğum gebeligimi reglime 6 gün kala karın agrimdan anlamıştım normalde karnim değil belim ağrır

Allah im beynimin bir oyunu mu bu yine karnim ağrıyor sabah test yaptım negatif çıktı ve yine reglime 6 gün var

Ayyyy çok mutlu oldum yaaaa ben dedim ama içim atıyor sana diye cnm benim Vala çok sevindim teyze mi oluyoz biz simdi
Canım çok güzel kalbin var çok teşekkürler. Evet teyzoslari
Ya bir de bu doktorlar henüz sağlıklı bir gebelik demek için erken falan diyorlar ya. Söylemeyin yani biz de biliyoruz ama moral bozmanın anlamı nedir şu anlık değerin güzel iki gün sonra tekrar ver artışına bakalım diyin yani amannn

Sende morelini bozma hayırlısıyla güzel haberler alcan cnm

Sizin bugünkü gebelik testiniz var mıydı ? Değere göre gebelik testini merak ettim de

benim doktor içme demişti ben içtim dayanamayıp)) tutunmadı da zaten, bence içme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…